ZdibyNet kdo jsme

ZdibyNet je... náš Wink

ZdibyNet je nevýdělečné občanské sdružení působící od roku 2004, původně složené z několika nadšenců a nyní již čítající téměř 200 domácností jen ve Zdibech. Jelikož nejsme komerční firma, která potřebuje sektretářky, asistentky, ředitele atd... máme naše služby založené na aktivitě našich členů, které nejen sdružujeme v rámci našich služeb, ale i proto že jsme z jedné obce a tím se nám lépe komunikuje.

Děkuji tímto všem našim členům a přeji hodně rychlých KB €¦ ZdibyNet je od počátku koncipován tak, aby členové rozhodovali o jejím dalším vývoji, nabídce služeb, hospodaření €¦ tzn. že ZdibyNet je opravdu jediný a i jedinečný i přes snahu komerčních poskytovatelů, kteří se snaží v některých případech i signálem narušovat naši konektivitu.
Cena základního připojení je 220,- může být snížena pro aktivní členy sdružení, kteří se podílejí na službách v rámci sdružení, případně mají na své střeše připojovací bod. Základní cenu měsíčního připojení držíme celou dobu od vzniku a pomáhá nám k dalšímu rozvoji a pokrytí. I tato bezkonkurenčně nízká cena nám umožĹˆuje se dále rozvíjet a konkurovat komerčním poskytovatelům.
Po určitých komunikačních problémech při připojování byli vyškoleni 2 odborní technici, kteří mohou provést připojení nového člena €žna klíč €ś. Tato služba není povinná a je poskytována mimo sdružení, jelikož každý nový člen si může provést připojení svépomocí.
Zájemci o připojení doporučujeme pročíst naše fórum a pokud mají zájem o připojení od techniků doporučujeme navštívit http://www.zdibynet.cz/ kde najdou kontakty a informace o této službě.
Co nového nás čeká? Máme ještě v záloze mnoho služeb, které budeme nabízet a proto se můžete těšit. V současnosti již připravujeme testování nové služby €¦.. ale více se dozvíte, až se budou oficiálně nabízet.