Uskupeni ktere se budou uchazet ve volbach

Komunální volby do zastupitelstva obce v roce 2018
Odpovědět
jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Uskupeni ktere se budou uchazet ve volbach

Příspěvek: # 12174Příspěvek jenik789
čtv srp 16, 2018 8:37 am

Obrázek

Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

kango
Kontaktovat uživatele:

Re: Uskupeni ktere se budou uchazet ve volbach

Příspěvek: # 12175Příspěvek kango
čtv srp 16, 2018 1:59 pm

To se máme na co těšit.
Když to shrnu, tak Z11, Sdružení fotbal, ZdravéZdiby a Občané obci jsou všechno lidi kolem současného vedení, které za 4 roky dokázalo prohospodařit 300.000.000 Kč (300 milionů) a nikde to není vidět.
Zastupitel Jordanov dostává měsíčne hlasovné (20.000) a zároveň zaměstnává rodinu za peníze nás všech. Celkem si přišel na krásný milion a spíš víc. To se ale uvidí až poté, kdy zveřejní účetnictví sro.
Podpora Goodman od vedení obce nejspíš za všimné, které by museli vracet a už ho nemají. Proč se tak intenzivně staví proti tramvaji, proč chtějí likvidovat školu?
Zastupitel Wachtl dostává miliony na svoje hračky, které ale nemají pořádný smysl, když se ztratí majetek obce za 600.000 a nikdo to nehlídá ani nezjistí a na kamerách jako náhodou nic není.
Zdravezdiby se bojí o územní plán, protože by potom pánové B. a D. měli stavební pozemek, kde nemůžou kvůli etapizaci stavět. Za tento pozemek obci zaplatili o 1.000.000 méně, i přes jejich slib dorovnání této částky formou daru a ještě v rozporu s výběrovým řízením pozemek rozdělili na více menších pozemků. To je standardní jednání obchodníka, ale ne člověka, který má zastupovat občany.

Vezmu-li to pragmaticky, tak tato uskupení a lidé v nich udělají cokoli, aby se udrželi na radnici a mohli dál tunelovat obec a odklánět peníze nás všech do svých kapes a aby si developer prosadil svůj business.
Stejně jako to bylo po volbách v 2010, tak se budou pálit dokumenty, ničit smlouvy a doufat, že se to přežije a nikdo nepůjde sedět.

Už je ale na čase, aby se za své činy daní zastupitelé odpovídali.

Neznámá z tohoto seznamu je nové uskupení My žijeme pro Zdiby. Budu doufat, že to není další spojenec vedení obce.

Osobně podporuji ty, kteří už jasně dali najevo, že jim jde o obec a občany a ne o vlastní kapsu.

Přeji všem, aby měli šťastnou ruku ku prospěchu naší obce.
Kango

OpičanZdib
Anonym
Anonym

Příspěvek: # 12176Příspěvek OpičanZdib
čtv srp 16, 2018 2:24 pm

Pane Sliz, vy jste za ten pozemek nabídl polovinu toho, co pánové B a D a teď brecite, že ho koupili oni? Není vám trapne?

Stejně tak pan Cibule a paní Vobora.
Naposledy upravil(a) OpičanZdib dne pon srp 20, 2018 6:38 pm, celkem upraveno 1 x.

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 12177Příspěvek jenik789
čtv srp 16, 2018 2:46 pm

Radime,
bohuzel se obavam, ze je to horsi - jednatel pokud si pamatuji spravne dostava 25.000 / mesicne za to ze "je jednatelem" - vse je v zapisech z jednani zastupitelstva. Osobne jsem se ptal co za to bude delat a odpoved byla "je to odmena jednatele" - viz smlouva o vykonu jednatele clanek III odstavec c.1.
Neslibilii B+D nahodou 1,5milionu?
Jeník - Jan Česnek

OpičanZdib
Anonym
Anonym

Příspěvek: # 12178Příspěvek OpičanZdib
čtv srp 16, 2018 3:43 pm

Ještě bych rád podotknul, že pan Cibule, jakozto zastupitel, hlasoval PRO prodej zmíněných pozemků pánům B a D.
Naposledy upravil(a) OpičanZdib dne pon srp 20, 2018 6:38 pm, celkem upraveno 1 x.

OpičanZdib
Anonym
Anonym

Příspěvek: # 12182Příspěvek OpičanZdib
pát srp 17, 2018 1:15 pm

Jedním z klíčových témat v dnešní době jsou dezinformační zdroje. Proto jsem si dal za cíl co nejvíce upozornit na FB stránku obecZdiby, která se tváří jako nějaká oficiální informační stránka obce, nicméně se jedná pouze o politickou agitku. Tato stránka blokuje uživatele, kteří si dovolí vyjádřit jiný názor, než je prezentováno a jejich komentáře potom maže. Navíc používá fejk fanoušky a ve výsledku bez jakýchkoliv důkazů kriminalizuje některé občany.

Na tuto pochybnou FB stránku je přímo či nepřímo napojen pan Anat Tibeta a Jan Cibule. Proto bych rád apeloval na občany, aby se vyhnuli volbě takových kandidátek, kde tito pánové figurují. Určitě si vyberete z ostatních několika jiných uskupení. Lidé s těmito manýry by neměli být ve výkonu jakékoliv veřejné funkce.

Navíc jsem se na tomto fóru stal terčem ostrakizace ze strany pana Cibule, který zneužívá postavení admina a pod me jméno dal nálepku Anonym. Anonym jsem, proto by to nebylo divné, pokud by se toto fórum tak chovalo dlouhodobě, nicméně pan Cibule to dal pouze mne a ostatním anonymum ne a to až poté, co jsem si dovolil na tuto podivnou FB stránku upozornit.

OSZ

Příspěvek: # 12184Příspěvek OSZ
pát srp 17, 2018 5:49 pm

To, že to ve Zdibech vypadá dlouhodobě jak vypadá je tím, že vedení obce svým chováním občany rozděluje, než spojuje. Nejdříve byly zavedeny výjimky ze stavební uzávěry, potom byl vnucen územní plán a nyní je to změna územního plánu založená opět na výjimce pro někoho a nově zastavitelné plochy opět jen pro někoho. To soudržnosti společenství občanů vskutku neprospívá. Neprospívá ani netransparentní chování obce, kde víceméně naši zástupci se nezajímají o názory občanů a konají jen dle vlastního uvážení viz. například kauza škola nebo Goodman. Vznik různých občanských iniciativ je potom důsledkem takového stavu. V případě, že by občané byli spokojení s vedením obce, tak by nebylo na pořadu dne ani tolik kandidátek s tím, že všichni mobilizují. Jedni pro zachování současného stavu a druzí pro změnu.
Miloš Krejcar

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 12186Příspěvek MacFig
sob srp 18, 2018 12:25 am

Označení Anonym si dozajista zaslouží každý, kdo se nepodepisuje a přitom šíří nepodložené bludy rádoby se vydávající za fakta.
Naše tvrzení jsou vždy doložitelná (máme na ně důkazy). Bez důkazů bychom jakákoliv naše tvrzení považovali za když nic jiného, tak za nesolidní. A co ta vaše?
Na základě diskuzí zde jsem si předmětné FB stránky prohlédl. Na čem jsou založena vaše tvrzení, že za FB stránkou stojí Nepala a Česnek? U Nepaly jen na tom, že tam vlastník dal odkaz na Nepalovy stránky www.zdiny.net? Co kdyby tam dal odkaz www.obeczdiby.cz? To by jste pak tvrdil, že to jsou stránky starosty Tvrdého? A u Česneka podle toho, že tam jsou odkazy na fórum a použity materiály z fóra www.zdiby.cz/forum?
Myslíte, že tímto zkratkovitým uvažováním a vašimi anonymními útoky ve všech diskuzních vláknech na každého, kdo se vám nelíbí, někoho přesvědčíte o "vaší pravdě"? Nebo si myslíte, že 100x opakovaná lež se stane pravdou? To už zkoušel Goebels. Nějakou dobu mu to vycházelo a jak dopadl. Nedělejte z lidí hlupáky!
V jednom vám musím dát za pravdu - ten FB je dozajista politická agitka. Napadal jste mě, že ignoruji FB. FB používat nebudu (důvody jsem již uváděl jinde), ale jsem rád, že i mé názory jsou takto někým nepřímo šířeny mezi příznivce FB. A i vy byste měl být spokojen, protože za nekomunikaci s FB komunitou jste mě haněl. Tak alespoň někdo komunikuje místo mě.
A teď se těším, jak mě budete zas urážet, pomlouvat a dehonestovat? Jen do toho. Jen lidi přesvědčíte, že anonymní "rádoby informace" nestojí za to ani číst, natož o nich uvažovat.
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
-----------------------------------------------------------------------------
Koalice na obdobi 2014÷2018 (a věříme, že jednotně a společně i pak).

OpičanZdib
Anonym
Anonym

Příspěvek: # 12191Příspěvek OpičanZdib
pon srp 20, 2018 3:33 pm

Pane Smetana, cením si toho, že dokážete uznat, že je ta FB stránka čistá politická agitka. Ještě byste mohl ale doplnit, že se chová velmi neférově, když maže komentáře lidí, kteří pochybují nad jejími příspěvky a pouze se tážou, kdo za tou stránkou je. Je tedy škoda, že to nevytknete panu Cibuli, který ji tu do krve bránil, lajkuje většinu příspěvků a přispívá na ní. Nevím, co víc na tom chcete vysvětlovat, že s touto desinformační stránkou spolupracuje. Pan Tibeta si tam nechal dát odkaz na svůj web, což je taky spolupráce. Tudíž je zcela jasné, že pokud za ní přímo nestojí, tak jsou na ní napojeni a pravděpodobně ji spravuje někdo z jejich blízkého okolí. A tedy i vašeho, určitě byste dokázal zjistit, kdo za tím stojí. A pokud bych zaspekuloval, tak to pravděpodobně již víte. Ale chápu, že vzhledem k tomu, že jste s panem Cibulí (nejspíš opět) na společné kandidátce, tak musíte psát podle notiček.

Jinak když už zmiňujete toho Goebbelse s takovýmto přehnaným přirovnáním, tak jistě víte, že nacisté ostrakizovali Židy tím, že je označovali. Stejně tak všechny společnosti s prvky totality označovali své nepřátele. Podobně jako to dělá pan Cibule mně na tomto fóru a zneužívá pozice admina. Ještě o to víc, že ostatní anonymy takto neoznačil. Dlouho jsem si myslel, že toto forum splňuje prvky férového chování, nicméně s tímto přízemním chováním pana Cibule jsem tento názor ztratil.

Také prosím abyste nelhal, protože jsem vás neurážel. A nevím, proč si myslíte, že vás chci dehonestovat. Až to budu chtít udělat, tak sem přidám odkaz na článek, jak jste si vzal na zastupitelstvo sekeru a vyhrožoval, že jí máte nabroušenou. Já vás nenapadal, že nepoužíváte facebook, je to vaše věc. Jenom jsem podotkl, že od politika čekám nějaký přesah i mimo jeho komfortní zónu, jako je třeba komunikace na moderních platformách.

A moje tvrzení jsou také doložitelná, toho se nemusíte obávat. Není snad pravda, že daná FB stránka maže komentáře lidí, kteří si dovolí nesouhlasit a poté je blokuje? Není pravda, že daná FB stránka používá fejk fanoušky? Není pravda, že se jí Cibule zastával? Není pravda, že mě Cibule označuje jako anonyma výraznou "nálepkou" a ostatní anonymy ne? Není pravda, že tam Nepala měl odkaz na svůj web jako reklamu, což znamená, že minimálně zná lidi, kteří to provozují? Nebo snad není pravda, že se pan Sliz ucházel o pozemky u teletníku? Není pravda, že pan Cibule poté hlasoval pro prodej zmíněných pozemků pánům B a D?

OpičanZdib
Anonym
Anonym

Příspěvek: # 12193Příspěvek OpičanZdib
pon srp 20, 2018 6:44 pm

Pan Česnek nadále pokračuje v tom, že mi osekává práva na tomto fóru. Nyní nemohu ani zakládat příspěvky. Jeho poslední téma, kdy mě směšně vyzývá k tomu, abych přestal tyto pravdy (podle něj lži) psát, tak raději zamkl, abych se nemohl vyjádřit. Toto forum opravdu není demokratické. Asi nedokáže vnímat, že lidé mohou mít jiné názory než on. Nedokáže odpovědět na jednoduché otázky a tak si vymýšlí, že šířím lži, pomluvy, apod. Přitom píšu naprosto slušně a vše co tu zmiňuji, tak pro to mám důkazy. Pan Česnek tímto nadále ukazuje, že nedovolí žádnému demokratického jednání na tomto fóru, takže bych rád upozornil, že nemá cenu ho brát v potaz.

Pane Smetana, jako jediný tu vystupujete celkem rozumně, tak bych na vás rád apeloval, abyste tomuto chování udělal přítrž. Pokud se k tomu nevyjádříte, tak tím akorát potvrdíte, že jste stejný jako pan Česnek.

Udělal jsem si screenshoty všech diskuzí a toto nenechám bez odezvy, pokud se pan Česnek nezačne chovat ke mně jako k ostatním diskutérům tohoto fóra, kterých je tedy asi 5.

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 12194Příspěvek jenik789
pon srp 20, 2018 6:53 pm

OpičanZdib píše:
pon srp 20, 2018 6:44 pm
Pan Česnek nadále pokračuje v tom, že mi osekává práva na tomto fóru. Nyní nemohu ani zakládat příspěvky. Jeho poslední téma, kdy mě směšně vyzývá k tomu, abych přestal tyto pravdy (podle něj lži) psát, tak raději zamkl, abych se nemohl vyjádřit. Toto forum opravdu není demokratické. Asi nedokáže vnímat, že lidé mohou mít jiné názory než on. Nedokáže odpovědět na jednoduché otázky a tak si vymýšlí, že šířím lži, pomluvy, apod. Přitom píšu naprosto slušně a vše co tu zmiňuji, tak pro to mám důkazy. Pan Česnek tímto nadále ukazuje, že nedovolí žádnému demokratického jednání na tomto fóru, takže bych rád upozornil, že nemá cenu ho brát v potaz.

Pane Smetana, jako jediný tu vystupujete celkem rozumně, tak bych na vás rád apeloval, abyste tomuto chování udělal přítrž. Pokud se k tomu nevyjádříte, tak tím akorát potvrdíte, že jste stejný jako pan Česnek.

Udělal jsem si screenshoty všech diskuzí a toto nenechám bez odezvy, pokud se pan Česnek nezačne chovat ke mně jako k ostatním diskutérům tohoto fóra, kterých je tedy asi 5.
Jelikoz jste nereflakoval na vyzvu viewtopic.php?f=56&t=2231 a ihned opet po uverejneni vyzvy jste zacal urazet a překrucovat (viz Vas prispevek vyse) informace, timto Vas ucet zablokovavam. Zadny slusny diskuter zde blokovan nebude. Zadnych 5 Vami zminovanych neexistuje. Doporucuji Vam tento typ prispevku publikovat jinde, lepe k tomu se hodici, kde administrator schvaluje příspěvky a co se mu nehodi, to napusti. Zde jste mel prostor se slusne vyjadrit, coz jste nevyuzil.
Jeník - Jan Česnek

Odpovědět