VÝZVA ADMINISTRÁTOROVI -OPIČANZDIBY

Žumpa, špína, lži které se objevují v předvolebním klání
Odpovědět
obcancz

VÝZVA ADMINISTRÁTOROVI -OPIČANZDIBY

Příspěvek: # 12196Příspěvek obcancz
úte srp 21, 2018 7:33 am

Tak nevím jestli mám administrátora pana Česneka oslovovat pane nebo "SOUDRUHU". To co tady předvádíte s Vaší cenzurou je nechutné a návrat do dob před rokem 1989!!. Co se Vám na tom nelíbí, že OpičanZdiby píše o Vás, že se dotkl Vašeho ega. Jste trapný "SOUDRUHU". V tom případě by jste měl vymazat všechny články, které jsou urážlivé, osočují některé osoby a to jmenovitě aniž by se to zakládalo na pravdě, takže zablokovat např. Vaše souputníky Slezáka, Smetanu, Krejcara a jim podobným. Neočekávám na tomto fóru kladné reakce spíš očekávám Vaše urážky a ne-li smazání tématu jak je Vám to vlastní.
Pěkný den
Petr Dubský

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝZVA ADMINISTRÁTOROVI -OPIČANZDIBY

Příspěvek: # 12197Příspěvek jenik789
úte srp 21, 2018 7:49 am

obcancz píše:
úte srp 21, 2018 7:33 am
Tak nevím jestli mám administrátora pana Česneka oslovovat pane nebo "SOUDRUHU". To co tady předvádíte s Vaší cenzurou je nechutné a návrat do dob před rokem 1989!!. Co se Vám na tom nelíbí, že OpičanZdiby píše o Vás, že se dotkl Vašeho ega. Jste trapný "SOUDRUHU". V tom případě by jste měl vymazat všechny články, které jsou urážlivé, osočují některé osoby a to jmenovitě aniž by se to zakládalo na pravdě, např. Vaše souputníky Slezáka, Smetanu, Krejcara a jim podobným. Neočekávám na tomto fóru kladné reakce spíš očekávám Vaše urážky a ne-li smazání tématu jak je Vám to vlastní.
Pěkný den
Petr Dubský
Petre, jsem zodpovedny za dodrzovani zakonu zde, ale tak za dodrzovani pravidel slusnosti a pravidel pro publikovani. Chapu ze Vam jako vladnoucimu uskupeni - Sdruzeni Fotbal, Obcane obci a Z11 (jehoz ty jsi clenem) se nelibi jakakoliv opozice a ze budete delat vse mozne i nemozne, aby jste opozici zdiskreditovali at lzi, pomluvou, napadanim atd... Takovy styl sem nepatri. Mimo jine - ja v roce listopadu 1989 byl student a aktivne jsem se zucastnil sametove revoluce, co ty? Mas take sve fotky z demonstraci z roku 1989?
Jak jsem jiz psal, zde na foru neni prostor pro napadani, urazeni, prekrucovani fakt, pomlouvani atd... Prosim pokracujte v teto sve stvave kampani jinde se Z11, Obcane obci a Sdruzenim fotbal, ale zde budte jen slusni.

Take te upozornuji, ze tvuj text mohu brat jako urazku a predat to memu pravnikovi. Proto te take zadam, aby jsi sve utoky publikoval v komentarich na jinych strankach. Dekuji

PS. nevidim jediny duvod proc bych tvuj text nebo pana OpicanZdib mel mazat, ty ano? Myslis si ze je spravne me jmenovat v prispevcich jako "Cibule" nebo pana Slezaka jako "Sliz"? Toto slusni obcane nedelaji.
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

obcancz

Příspěvek: # 12198Příspěvek obcancz
úte srp 21, 2018 8:20 am

Ale Ty chudinko, to se Tě jako nemůže nikdo dotknout, natož o Tobě nebo o Tvých souputnících napsat, ale běž. Jsi směšný. S tím musíš počítat. Honzíčku:-)) jsi směšný svým vyjádřením, jako obvykle mimo mísu. A ber to jak chceš a klidně to dej svému právníkovi, to je jediný co Ty a Vaše opokoalice umí, jen podávat samá trestní oznámení a stížnosti. Víš já to nemusím dokazovat fotkami, vyfotit se umí, a to bez urážky, každý "blbec":-)). Jde o svědomí a to já mám čistý, hrdino z "fotografie":-)).

Petr

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 12200Příspěvek jenik789
úte srp 21, 2018 10:50 am

obcancz píše:
Ale Ty chudinko, to se Tě jako nemůže nikdo dotknout, natož o Tobě nebo o Tvých souputnících napsat, ale běž. Jsi směšný. S tím musíš počítat. Honzíčku:-)) jsi směšný svým vyjádřením, jako obvykle mimo mísu. A ber to jak chceš a klidně to dej svému právníkovi, to je jediný co Ty a Vaše opokoalice umí, jen podávat samá trestní oznámení a stížnosti. Víš já to nemusím dokazovat fotkami, vyfotit se umí, a to bez urážky, každý "blbec":-)). Jde o svědomí a to já mám čistý, hrdino z "fotografie":-)).

Petr
Vidim, ze odpoved jsem nedostal i tak mi to ale staci abych videl Vas pristup ke kvalitni komunikaci na urovni.
Jeník - Jan Česnek

obcancz

Příspěvek: # 12204Příspěvek obcancz
úte srp 21, 2018 4:04 pm

jenik789 píše:
úte srp 21, 2018 10:50 am
obcancz píše:

Petr
Vidim, ze odpoved jsem nedostal i tak mi to ale staci abych videl Vas pristup ke kvalitni komunikaci na urovni.
Opět jsi nic nepochopil, ale to není u Tebe nic neobvyklého:-)). Nevím jakou konkrétní odpověď jsi chtěl číst? Jakou kvalitní komunikaci myslíš tu, kterou tady prezentuješ Ty a Tvoji souputníci Kango, OSZ, Macfig aj., že neustále urážejí, napadají nepodloženými důkazy apod. a když se ozve druhá strana, tak je to urážka apod. a vyhrožuješ právníky a kde čím. Ano podle Tebe je kvalitní komunikace o výhrůžkách a trestních oznámeních, což je Tobě vlastní. Nebo ńevlastní, uvidíme:-))

Petr D.

jos

Příspěvek: # 12213Příspěvek jos
stř srp 22, 2018 7:58 pm

1
Naposledy upravil(a) jos dne úte zář 04, 2018 11:42 am, celkem upraveno 1 x.
JORDANOV

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 12214Příspěvek jenik789
stř srp 22, 2018 8:28 pm

jos píše:
stř srp 22, 2018 7:58 pm
Na základě Zákona o ochraně osobních údajů v úplném znění Vás žádám o odstranění všech nevěrohodných a především lživých informací o mé osobě a rodinných příslušníků. Nejedná se jen o Fórum zdiby , ale i aplikace sdílené na YouTube a ostatních servrů na které jste odeslali sdílení!

V případě, že tak neučiníte, podniknu patřičné právnické kroky a především soudní jednání!

Předem upozorňuji, že veškeré informace na foru a ostatních servrech ohledně mé osoby a rodinných příslušníků mám screenovány! A budou důkazním materiálem pro případné odškodnění při soudním řízení.

Termín pro likvidaci informací neoprávněných a lživých je do konce měsíce srpna tj. 31.8. 2018.

S pozdravem

Ing. Štěpán Jordanov

Dne 21.8.2018
Neni problem, ale pozadavek byl dan do diskuze o osobe OPICANZDIB, mam to chapat tak, ze ty jsi tento Anonym a zadas o upravu?
Abych to mohl provest na foru, musi byt takovy pozadavek specifikovany presne - tzn. vypsany ty konretni komentare, kterych se to tyka. Dale je potreba brat v uvahu, ze zastupitele a predstavitele obce jsou verejne osoby. Ohledne jinych serveru, doporucuji kontaktovat prislusne vlastniky, jelikož bohužel nejsem vlastníkem YouTube.
Samozrejme, ze jsem tento pozadavek predal svemu pravnimu zastupci k posouzeni.

Bohuzel neznam tve rodinne prislusniky, proto nemohu ani provest upravu. Dekuji za presne vypsani konretnich prispevku a konkretnich slov (jmen) kterych se to tyka, jinak technicky nelze akci provest.
Jeník - Jan Česnek

Odpovědět