RC Club Aréna Zdiby

Klub RC Aréna Zdiby
Odpovědět
RC Club Aréna Zdiby
Kontaktovat uživatele:

RC Club Aréna Zdiby

Příspěvek: # 10162Příspěvek RC Club Aréna Zdiby
stř čer 10, 2015 2:03 pm

:P NOVÝ RC CLUB ARÉNA ZDIBY :P
Vážení příznivci Rc modelů aut Off-Road.Po nějaké době jsem sháněl vhodný pozemek na vybudování Rc drah pro naše mazlíčky v měřítku od 1.10 do 1.6.Off-Road.Tak jako tak, po nějaké odmlce sám jezdící seriál závodu po celé ČR, jsem uspěl s pozemkem zde ve Zdibech.Za podpory pana Jurkeníka, který mě dal kontakt na majitele pozemků směrem na Březiněves. Jsem uspěl. Dal jsem tedy dohromady partu dalších nadšenců a založili jsme Klub: RC Club Aréna Zdiby. Rád bych vás seznámil s jeho činností. Na pozemku budou vybudovány dvě tratě. Jedna pro modely 1.10-1.8 a druhá jen pro modely 1.6. Po jednání s Pecka modelář jsem se rozhodl pro třetí trať, kde budou malá měřítka Off-Road 1.24 MINI-Z ,a povrch bude pokryt tkaninou. Jelikož tyto modely trpí nepatrně na prašné prostředí. A za podpory Pecka Modelář budou prováděny akce, viz: popsáno níže. I po jednáních které jsem uskutečnil s ostatními modelářskými obchodníky, bude každému členu poskytnuta sleva do 10% na zboží zakoupené v prodejně, pokud se prokáže Klubovou kartičkou/licencí/ v rámci dobrých vztahů. S výstavbou začneme RC drah po sklizni místního Agra cca 9-10 měsíc 2015. Do té doby, vyklidíme veškerý odpad který se zde nachází, vypleníme náletové plevele. Na vlastní náklady opravíme hlavní bránu od hlavní silnice a dále zhotovíme novou na úrovni hranice s Březiněvsí. Po sklizni začínáme celý Areál oplocovat, abychom zabránili nežádoucím osobám ničit naší práci pro zábavu. Jako Club zde budeme provádět akce pro děti, Klubové závody, seriály MČR v RC modelech. O zábavu bude tedy postaráno. Těm co začínají rádi poradíme a pomůžeme do začátku s výběrem vhodného modelu a s kompletním servisem. Jde nám o to, aby s okolí Zdib ,mohli přijet k nám zkusit tratě, i jiní modeláři, a nemuseli vyhledávat a dojíždět za zábavou několik kilometrů. My co jsme zaběhlí, víme dobře jak velký problém to je. Jsme parta nadšenců kteří mají zkušenosti a rozhodně nechceme odradit potencionální zájemce o tak krásné sportovní Hobby. Každopádně pokud budete chtít mezi nás, jste srdečně vítáni. Více se dozvíte na našich stránkách ,i kde se nachází pozemek http://www.rc-arena-zdiby.eu a v neposlední řadě jsme i součástí sociální sítě facebook –vyhledavač/RC Club Arena. Budeme vděční za každého potencionálního člena který vstoupí do našich řad, přidá ruku k dílu jako ostatní, a začne obdivovat krásné Hobby.
Za Klub RC Aréna Zdiby Tomáš tel.773126708 :wait
Naposledy upravil(a) RC Club Aréna Zdiby dne čtv srp 25, 2016 11:06 pm, celkem upraveno 1 x.

RC Club Aréna Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Re: RC Club Aréna Zdiby

Příspěvek: # 10163Příspěvek RC Club Aréna Zdiby
stř čer 10, 2015 2:32 pm

Zdravím všechny příznivce RC modelů aut. První brigáda na novém pozemku se uskuteční 13-14.6.2015 kolem 10h sraz. Kdo chce přidat ruku k dílu bude srdečně vítán a zároveň seznámen s pravidly Klubu apod....První den budeme odklízet nepořádek od vandalů, kde bude přistaven kontejner. Druhý den budeme se snažit zlikvidovat náletový plevel a posekat trávu okolo silážního žlabu a opět přistaven kontejner. Kde nás najdete? Veškeré info. na stránkách klubu http://www.rc-arena-zdiby.eu
nebo na Facebooku vyhledavač: RC CLUB ARENA. Pro případné info. mě kontaktujte. Děkuji :muscle

RC Club Aréna Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10164Příspěvek RC Club Aréna Zdiby
pát čer 12, 2015 12:44 pm

Zdravím.
Tento víkend odpadá brigáda na novém pozemku RC Aréna Zdiby, z důvodu vytíženosti některých členů Klubu. Další termín po telefonické dohodě je na 100% příští týden a to 20.6-21.6. na pozemku. Čas stejný kolem 10/h před hlavní závorou s hlavní ulice. Kdo neví ,vše je na Facebooku/RC CLUB ARENA .Dejte prosím vědět kdo se zúčastní, abych mohl zajistit eventuálně občerstvení. Kdo může -pomůže. Ještě jednou se omlouvám :P Děkuji Tomajda

RC Club Aréna Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10166Příspěvek RC Club Aréna Zdiby
čtv čer 18, 2015 11:04 am

Vážení.
Kdo může pomůže na 1.brigádě která se koná 20.6 a 21.6.
Občerstvení zajištěno buřty na grilu + pití. Dále Sraz na pozemku pro potencionální zájemce kolem 9h.Já tam budu dříve kolem 7.30/h poněvadž přijede první kontejner a v neděli to samé. Jinak hlavní závora bude otevřená. Zbytek na www.stránkách jak se k nám dostanete, nebo na Fejsu/ RC CLUB ARENA/. Každopádně bych uvítal předběžný počet zúčastněných kvůli občerstvení. Děkuji
Už je nás 6 :rofl

RC Club Aréna Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10199Příspěvek RC Club Aréna Zdiby
úte srp 25, 2015 11:32 pm

Začali jsme budovat. Kdo může pomůže. Více na našich stránkách nebo na http://tomajda43.rajce.idnes.cz/Vystavb ... y_pro_1.6/
Nyní se snažíme každý víkend abychom uspokojili modeláře ohledně ježdění. Veškerá měřítka pustíme na první dráhu pro měřítko 1.6 ,než se pustíme během 14 dnů do druhé a to pro 1.8
Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat. Přibili do našeho týmu další 3 modeláři se Zdib a Březiněvsi.
Za klub Tomajda :dance :rofl :yes

RC Club Aréna Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 11180Příspěvek RC Club Aréna Zdiby
čtv srp 25, 2016 11:04 pm

HURÁ !!!!
Vážení příznivci RC modelů Off-road. Konečně se nám podařilo po roce opět začít budovat rc-dráhy. Nyní mohu říci že první dráha pro měřítka 1/6 bude zprovozněna v půlce září. :whew Vše se jen odehrávalo okolo financí. Na dobudování se podíleli celkem 4 členi z 12,včetně mé osoby. Pokud máte zájem, se na nás podívat v tomto období budeme rádi. Na dráhu samozřejmě pustíme i jiná měřítka než začneme budovat druhou dráhu, pro měřítka 1/8 a 1/10. Pokud budete dráhu využívat ,budeme rádi. Jen prosím o dodržování pořádku ( než bude pozemek oplocen) a hlavně bezpečnosti provozu vašich modelů, ať nedojde k nějaké nečekané události. Ostatně znalí ví, že model dokáže vyvinout rychlost i přes 80km/h. Pokud máte nějaké dotazy jsem vám plně k dispozici na 773126708 Tomajda. Rád zodpovím i jak se k nám dostanete a jaký bude provozní řád. Pokud budete i mít zájem, můžete se stát členy našeho Clubu. Rádi vám poradíme a uvítáme. :D :D

Odpovědět