Události za leden/únor 2015

Koalice na obdobi 2014÷2018
Zamčeno
jenik789
Site Admin
Příspěvky: 3241
Registrován: pon říj 31, 2005 2:16 pm
Bydliště: Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Události za leden/únor 2015

Příspěvek: # 9983Příspěvek jenik789 »

Z důvodů stále nedořešeného zápisu ze zastupitelstva ze dne 15.12.2014 jsme opět(9.2.2015) nabídli a i zaslali audio záznam zasedání zastupitelstva 15.12.2014, jelikož video záznam, který pořizoval Ing. Jordanov není dle vyjádření místostarosty k dispozici. Chceme tímto, aby zápis odpovídal skutečnosti.

Ani zápis ze zastupitelstva v pozici Valné hromady společnosti Obec Zdiby-reality, s.r.o. ze dne 15.12.2014 není do dnešního dne (15.2.2015) dořešen, neboť ověřovatelka zápisu, zastupitelka Pavla Oborníková, odmítla zápis předložený panem Jurkeníkem podepsat, neboť vykazoval závažné vady. Důvodem byla nejenom špatně zaznamenaná hlasování (srovnejte si návrh zápisu a zvukový záznam a uvidíte/uslyšíte rozdíly - vše je níže v textu) a mixování pasáží z veřejné i neveřejné části zastupitelstva, ale i neuvedení přítomných a nepřítomných zastupitelů a především skutečnost, že ačkoliv byl zápis údajně vyhotoven s právníkem, naprosto neodpovídal skutečnosti a navíc se snažil legalizovat předchozí neplatná usnesení z neveřejných jednání zastupitelstva v pozici VH, na něž bylo vedení obce opakovaně upozorňováno.

Prostřednictvím úschovny byl panu Jurkeníkovi odeslán autentický zvukový záznam z jednání zastupitelstva v pozici VH - ačkoliv si videozáznam vedení obce samo pořizovalo - a byl požádán, aby se důsledně držel toho, co bylo na jednání řečeno a v daném kontextu předložený zápis upravil, včetně zachycení diskuze zastupitelů a jmenovitého hlasování o předloženém návrhu.

Verzi předloženou panem Jurkeníkem ke schválení

Zvukový záznam z VH naleznete pro porovnání


Vypracovali jsme a předložili k projednání zastupitelstvem následující body:

* 8.2.2015 předložili jsme návrh na přistoupení k iniciativě Starostové pro transparentnost . Detailní popis k čemu se chceme připojit naleznete na stránkách Starostové pro transparentnost je http://www.starostoveprotransparentnost.cz/

* 9.2.2015 návrh na řešení nového ÚP dozorovaného ČKA - Česká Komora Architektů
- předložený návrh
- odůvodnění proč je náš návrh výhodný

* 9.2.2015 návrh na řešení přechodů u pošty
- předložený návrh řešení přechodů

* 16.2.2015 z důvodů naléhavosti problémů s podomním prodejem předkládáme další bod do zastupitelstva

* 16.2.2015 jelikož vidíme naléhavost zasedání zastupitelstva, písemně dne 16.2.2015 žádáme na OÚ o svolání zasedání zastupitelstva


Žádali jsme Obec a zastupitele o vyjádření:


* 9.2.2015 vyzýváme vedení Obce a zastupitele a zasíláme výzvu s žádostí o vydání veškerých relevantních dokumentů, které by průkazně doložily využití účelových půjček, poskytnutých Obcí Zdiby v souvislosti s neustávající snahou o likvidaci dluhu obchodní společnosti Obec Zdiby-reality, s.r.o. Současně žádáme, aby byla Výzva v celém rozsahu publikována v obecním zpravodaji, jak ukládá novelizovaný tiskový zákon.
- celý text výzvy

* 26.2.2015 jelikož organizační struktura navržena na zasedání zastupitelstva 15.12.2014 vedením obce byla nepoužitelná (viz nedokončený zápis z jednání kde kvalitu potvrdilo i vedení obce - návrh vedení obce, který neodpovídal skutečnosti), vypracovali a zaslali jsme skutečný diagram možné organizační struktury, tak aby splňoval základní logiku řízení - viz níže (srovnejte předložený návrh výše a náš návrh níže)

Přiďte se podívat na zastupitelstvo, jakým způsobem budou naše návrhy využity.

* Dne 2.3.2015 se konalo zastupitelstvo - diskuze k zastupitelstvu

Děkujeme všem občanům, kteří vážili cestu a v 16 hodin chtěli být přítomni jednání zastupitelstva, které se pro bezdůvodné a neomluvitelné neschválení programu zastupiteli Jandovskou, Jurkeníkem, Jordanovem, Tvrdým, Wachtlem a Žáčkem vlastně ani nekonalo z důvodu neschválení programu!

... postupně budeme toto téma aktualizovat

Obrázek


Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

jenik789
Site Admin
Příspěvky: 3241
Registrován: pon říj 31, 2005 2:16 pm
Bydliště: Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Re: Události za leden/únor 2015

Příspěvek: # 10050Příspěvek jenik789 »

aktualizace
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Zamčeno