Masopust - poděkování

Ochotníci Zdiby
Odpovědět
evaze
Příspěvky: 79
Registrován: čtv bře 15, 2012 9:09 am

Masopust - poděkování

Příspěvek: # 9493Příspěvek evaze
čtv úno 27, 2014 3:21 pm

Masopust se nám vydařil. Počasí nám přálo a účast byla větší, než jsme u nezavedené akce předpokládali. Protože naše ochotnické sdružení je otevřené každému, pokládáme každého účastníka za našeho člena. Těšíme se tedy z tak velkého přírůstku do naší rodiny.
Všem, kteří se na přípravách podíleli, patří díky.

Zvláštní poděkování si zaslouží T. J. Sokol Veltěž, který se nás ujal, dal nám svou důvěru a poskytl možnost použít prostory sokolovny a hřiště.

Za nedocenitelnou pomoc děkujeme Obecní policii Zdiby, díky níž nedošlo k žádným střetům s dopravními prostředky.
A zvláštní obdiv patří panu Luďku Wachtlovi za chycení naší zatoulané splašené kobyly Klibny, kterou bez ohledu na její ostrá kopýtka neohroženě přivedl.
Ostatně nás těší, že na naši akci přišel i jeden člen obecního zastupitelstva, byť v masce policisty.

Velice mile nás překvapili naši spoluobčané, kteří pro nás na trase masopustní obchůzky připravili bohaté pohoštění.
Na rozdíl od obcí, kde je masopust připravován obecními úřady a kde je pohoštění předem domlouváno a snad i úřadem financováno, u nás byla vstřícnost hospodářů a hospodyněk zcela spontánní. Děkujeme jim a přejeme jim bohatou úrodu čehokoli, co si jen přejí.

K úspěchu masopustní obchůzky velice přispěli muzikanti z "Tradiční skupiny netradičního jazzu MK3", kteří, ač duší jazzmani, přistoupili na naši koncepci české lidové zábavy a jen z přátelství tak krásně naši akci oživili hudbou. Tisíceré díky!

Za vytvoření pěkného plakátu děkujeme panu ing. Zbyňku Smetanovi a paní Věře Šlosarové - Kajzrlíkové, která nakreslila některé z obrázků.

Děkujeme zdibské škole za podporu.

Děkujeme majitelům zdibského zámku za možnost využití prostor k zahájení akce.

Ukázalo se, že není nutno zcela lámat hůl nad naší společností, že ještě existují lidé ochotní něco pro druhé udělat bez nároku na finanční odměnu. Akce totiž nebyla nikým financována, byli jsme sponzory sami sobě.

Věříme, že záměr přimět naše spoluobčany ke společnému setkávání se začíná dařit, a těšíme se na další podobné neformální příležitosti.

Vaši OCHOTNÍCI ZDIBYOdpovědět