Posvícení - poděkování

Ochotníci Zdiby
Odpovědět
evaze
Příspěvky: 90
Registrován: čtv bře 15, 2012 9:09 am

Posvícení - poděkování

Příspěvek: # 9282Příspěvek evaze
úte zář 17, 2013 11:16 pm

Děkujeme panu Evženovi Seyfriedovi za stálou péči o zdibský kostel, který tak již mnohokrát poskytl kromě konání mší svatých prostor i pro kulturní akce. Díky panu Seyfriedovi v neděli o posvícení zaznělo slavnostní vyzvánění zvonu našeho kostela, rozezněly se varhany, byla sloužena mimořádná slavnostní mše a předveden krátký posvícenský program.
Děkujeme panu Jiřímu Vovsovi za zajištění velmi pěkné hudební části.
Omlouváme se těm, komu se snad zdál náš program příliš světský pro posvátné prostory chrámu.
I nástrojové obsazení (klarinet a harmonika helikonka) hudební části bylo pro kostel netypické, ale o to hřejivější.
Děkujeme též panu faráři Piotru Grzegorzu Przechockiemu za jeho vstřícný postoj.


Děkujeme Sokolu Veltěž za poskytnutí zázemí pro naši akci a za důvěru, kterou nám prokázal, aniž by si mohl být jist, jak vše dopadne.

Poděkování žákům zdibské školy a jejímu pedagogickému sboru:

Milé děti,
děkujeme vám za vaše krásné vystoupení na ZDIBSKÉM POSVÍCENÍ. Nikdo by neuvěřil,že jste se dokázaly naučit tolik pěkných písniček a básniček za tak krátkou dobu od začátku školního roku. Slyšeli jsme od obecenstva, že váš program byl ten nejlepší z celého odpoledne.Velké díky patří vaší paní ředitelce Ludmile Koktanové, paní učitelce Marcele Sládkové a celému učitelskému sboru. Těšíme se na příští setkání s vámi při další příležitosti.

Vaši OCHOTNÍCI ZDIBY


Děkujeme Kaštánku Zdiby za spolupráci a těšíme se na další společnou činnost.

Děkujeme všem, kteří nám pomohli zdolat skutečnost, že jsme nedisponovali žádnou finanční podporou a vše jsme zajišťovali z vlastních prostředků. I když jsme předem deklarovali, že jsme nepolitické seskupení a ani reklamu pro firmy od nás nemohl nikdo očekávat, získali jsme zdarma návrh plakátu od místní výtvarnice Marie Kolářové, velký poutač nám vyrobila příznivkyně Věra až z Chrudimě, která nám také vypomohla s částí kulis pro loutkové divadlo i s další přípravou. Místní občan p. ing. Žáček nám předal dárky pro děti, které jsme použili jako odměnu za předvedení písniček či básniček jednotlivými dětmi.
Pro výrobu kostýmů a kulis jsme se snažili využít recyklace použitého textilu i starých předmětů a děkujeme občanům za předání odložených kusů textilu.

Zvláštní dík patří našim přátelům, kteří, ač nežijí v naší obci, pomohli nám spoluúčinkováním, zvláště harmonikovému duetu až z Okrouhlice u Havlíčkova Brodu.

Děkujeme našim přátelům, kteří pomohli s organizací na místě, se stěhováním nábytku a pod. Velmi si jejich pomoci vážíme.

Díky patří publiku, které nám zůstalo i přes nepřízeň počasí věrné, takže se nám podařilo uskutečnit převážnou většinu připraveného programu.

Ochotníci ZdibyOdpovědět