DOPRAVNÍ KOMISE

Výbory a komise
rasputin
Anonymni Diskuter

Re: DOPRAVNÍ KOMISE

Příspěvek: # 8595Příspěvek rasputin »

Opět zdravím Kango,
já plně chápu,že občanské soužití je velice citlivá věc a proto,v případě, že se neřeší,nebo se protahuje řešení, napětí může i gradovat, až se stane něco horšího.Jaký je tedy návrh řešení, když né před komisí? Bude tam dojíždět na každý konflikt strážník tak dlouho, až dojde k porušení zákona s daleko vyšší společenskou nebezpečností? Řešení před komisí je daleko objektivnější a kvalifikovanější, jednak rozhodují tři nezainteresovaní občané a zejména osoba s právním vzděláním.A právě projednání věci před komisí může mít na účastníky řízení doleko větší vliv i výchovný efekt než "hasit věci na místě" Jaké řešení tedy bylo navrženo? Řekl bych, že je důležité, co nejdříve buď dosáhnout smíru, nebo označit viníka a to před komisí, aby právě nedocházelo ke zvyšování napětí,bouření emocí, občané musí vědět, kdo se provinil a kdo je poškozený a nebo dojít ke smíru.Jinak to bude stále"doutnající oheň" Toť můj názor, děkuji za odpověď na otázku: Jaké je tedy navrhováno řešení.

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 8598Příspěvek kango »

:)
Naposledy upravil(a) kango dne čtv úno 20, 2014 10:16 pm, celkem upraveno 1 x.
Kango

kango
Kontaktovat uživatele:

DOPRAVNÍ KOMISE 24.5.2012

Příspěvek: # 8599Příspěvek kango »

Pozvánka na III. jednání komise dopravní a bezpečnostní

Vážení kolegové,

dovoluji si Vás pozvat podle plánu na III. jednání dopravní a bezpečnostní komise, které se bude konat dne 24.5. 2012 v 18.00 v zasedací místnosti Obecního úřadu ve Zdibech.

Návrh programu jednání:

1. Úvod
2. Volba ověřovatele zápisu
3. Schválení programu
4. Prezentace koncepce rozvoje a působení OP Zdiby
5. Žádost o umístění dopravního zrcadla ul. Fialková - Dosoudilovi
6. Parkování v ulicích V Remízkách a Bažantí a průchody mezi ul. Bažantí a U Cihelny a k rybníku – p. Vrba
7. Aktuální informace k dopracování a finalizaci materiálu Passportizace dopravního značení
8. Různé
9. Závěr a stanovení termínu dalšího jednání komise

Koncepce obecní policie včera na dopravní komisi nebyla prezentována, protože p. Wachtl hodinu před začátkem poslal mail, že se nezúčastní. :chuckle
Naposledy upravil(a) kango dne čtv pro 20, 2012 12:51 pm, celkem upraveno 2 x.
Kango

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 8600Příspěvek rasputin »

Možná už zbývá jen jedna cesta, přes paní starostu , žádat koncepci,jako zprávu poskytující vedoucí zaměstnanec obce, v souvislosti s úkolem komise, zajišťování bezpečnosti občanů.

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 8601Příspěvek kango »

Naposledy upravil(a) kango dne čtv úno 20, 2014 10:15 pm, celkem upraveno 1 x.
Kango

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 8602Příspěvek kango »

Kango

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 8604Příspěvek rasputin »

Zdravím Kango,chtěl bych se zeptat na jednu věc.A sice,projíždíme li kolem Přemyšleňského rybníka směrem do Klecan,bývalo vprvní zatáčce zábradlí a stavidlo ohrazeno cihlovou zídkou.(to tam ještě chodil pan Kůrka plavit koně)Nyní tam nic není.Dovoluji si odhadnout, že dno stavidla je hluboké z povrchu vozovky asi tak 1,5 m a napadá mě otázka, zda by neměla tato díra být ohrazena,dále bude - li vytlačen řidič na krajnici,ač jde o vnitřní poloměr, může být stržen krajnicí a zkončit natvrdo ve stavidle.Nyní se tam kácely stromy, uvažuje se o zábradlí?

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 8605Příspěvek kango »

Kango

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 8607Příspěvek rasputin »

Zdravím Kango a děkuji za odpověď,
jen jsem chtěl upozornit na nebezpečné místo, neboť se mi stalo,že,když jsem projížděl v té zatáčce, po dešti, míjel se sprotijedoucím autem, musel jsem vjet do veliké louže, která mě stahovala do rybníka.Nebylo by dobré odstranit nebo přerušit alespoň travní porost na krajnici, aby se louže netvořila?(jel jsem 30 za hodinu)Divím se ,že se problému neví, u MP Praha se hlásily na i chybějící kryty svorkovnic na lampách,takováto kaluže a nebezpečná místa,chybějící dekly na kanálech, neboť šlo o bezpečnost občanů.Neměl by si to stavidlo zabezpečit majitel rybníka?
Přeji hezký den.

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 8609Příspěvek kango »

Kango

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 8610Příspěvek rasputin »

Jsou to "prkotiny" jako poničené zastávky,posprejované fasády různých objektů,ukládání odpadů mimo určená místa, to se neřeší.Jsou zřejmě důležitější věci, jako sledování stavu hladiny řeky naším strážníkem v Klecánkách.Zkuste si projet obec od cedule Klecany po Průběžné, až na Pražskou a spočítat sprejerské výtvory.Je sprejerství v souladu se zákonem? Není,a fasády různých objektů jsou stejně, v naší obci, značně poškozené.Proč se dávno tento problém neřeší? Někde jsem četl článek "Nikdo si z nás nebude dělat legraci !", kdy se nějaký sběrač kovů vrátil a pokračoval v demontáži jakéhosi zařízení .V tomto případě se postupovalo nekompromisně.Otázka zní, sprejeři si mohou dělat legraci? Nedopouští se z legrace dokonce trestného činu?A tak kladu otázku, kým a jak je řízena naše OP, neřeší věci jen co se jí hodí? Znám město, kde se vedoucí strážník zůčastňoval zasedání rady města a z tohoto zasedání vycházely úkoly ,na které se má MP zaměřit a zároveň řešili vše, co se OP týká, včetně koncepce rozvoje a.t.d.Jak je to u nás?
(Častokrát nastupuji na zastávce v Přemyšlení a pozoruji, jak podléhá vandalským kouskům.Nejprve byla nová čistá s nápisem z úřadu,že není žádoucí lepení plakátů.Zájem obce byl tedy zřejmý,zachovat ji tak jak je.Po čase se plakáty začaly lepit, různé inzetáty a akce.V jedné obci se tomu brání tak,že plakáty ihned strhávají,lepiči to vědí a již je tam nelepí.Nápisů stále více přibývalo a tuším někdy vloni ,někdo vykopl polykarbonátové výplně v po obvodu v dolní části zastávky.Asi potřech měsících byly dány zpět a počmárané.Dnes je zastávka pěkně hnusná.Proč se neřeší ničení tohoto veřejněprospěšného zařízení? Mnimochodem už od neděle leží zřejmě uražený patník na křižovatce ulic Průběžná a Družstevní.)

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 8611Příspěvek kango »

Kango

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 8613Příspěvek rasputin »

Jó to bylo asi osmdesát let před tím, než jsem se narodil, tehdá byla snaha vylepšit něco více, než tomu tak ve skutečnosti je - falešně přikrášlit skutečnost a zastírat pravdivý stav věcí.O Potěmkinovi se mluvilo dlouho po té, vlastně až do dnes. :rofl Tehdá to bylo kvůli Cestě Kateřiny II. na Krym , na níž ji doprovázel i rakouský císař Josef II.a byla součástí diplomatických příprav na společný rusko-rakouský útok na Osmanskou říši, současně se mělo rakouskému císaři a početnému doprovodu cizích diplomatů z nejrůznějších zemí ukázat bohatství a moc Ruska.
A dnes?

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 8614Příspěvek kango »

Naposledy upravil(a) kango dne čtv úno 20, 2014 10:14 pm, celkem upraveno 1 x.
Kango

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 8615Příspěvek rasputin »

Tak ňák se narodil Rasputin.

Odpovědět