Názory a dotazy občanů.

Zdibský zpravodaj
OSZ
Příspěvky: 507
Registrován: úte lis 08, 2005 11:11 pm
Bydliště: Habrová 145, Zdiby

Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10160Příspěvek OSZ
úte čer 09, 2015 10:43 am

Názor občana.
Jako občan jsem se rozhodl reagovat na to, jak nás obec informuje prostřednictvím Zdibského zpravodaje (ZZ) a jaký je názor vedení obce („Slovo starosty“-05/2015) na to, kdo by měl přispívat do ZZ a jakého charakteru by příspěvky měly být. Bohužel, kdo a jak se už nedočteme, což by mohlo být pozoruhodné. Dále se můžeme dočíst, že důraz se přikládá tomu, aby informace byly pravdivé, nezkreslené, ověřené, atd. Při této příležitosti bych si dovolil vznést několik otázek s žádostí na jejich zveřejněnou odpověď. Ve ZZ se píše nebo se psalo:

1) ÚP….?! (ZZ 05/2015). Zdědili jsme nedodělanou, nicméně draze zaplacenou práci po předešlém vedení OÚ s veškerými chybami a nedostatky.
Otázka: V minulém vedení obce byla koalice Sdružení fotbal (4 mandáty) a ODS (2 mandáty). Kdo nám tady vlastně vládl, a když tak proč?

2) Telegraficky (ZZ 03/2015). Pluh na zametacím stroji. Pracovníci údržby zhotovili vlastními silami pluh na odklízení sněhu. Ušetřili tak obci minimálně 150.000,-Kč.
Otázka: Můžete zveřejnit kalkulaci tohoto tvrzení? Novou radlici na sníh šířky 150 cm s odpružením a hydraulickým naklápěním na obě strany jsme totiž pořídili pro stejný typ stroje od profesionálního výrobce za 35.700,-Kč vč. DPH.

3) V jednom ze ZZ (bohužel na webu obce jsem to nedohledal, protože tam jsou ZZ pouze z 01 a 02/2015) byla kritika zametacího stroje, který obec výhodně pořídila v minulém volebním období díky dotaci. Kritika se týkala toho, že stroj je nekvalitní a nespolehlivý. To mě zaráží, protože my obdobný stroj od stejného výrobce máme již 10 let a slouží nám k naší spokojenosti (viz. zámecký park ve Zdibech a údržba zelených ploch v našem vlastnictví).
Otázka: a) Došlo k prodření hadice od hydrauliky díky tomu, že obsluha nezkontrolovala stroj před jízdou a nechal hadici dřít o kolo tak dlouho, až se hadice prodřela a olej vytekl?
b) Došlo k převrácení stroje?
Z výše uvedeného by pak vyplývalo, že chyba není v technice, ale někde jinde. Náhrada škody by potom měla být požadovaná po viníkovi a ne abychom to hradili ze společného.

4) Telegraficky (ZZ 03/2015). LIDL v obci. Jedná se o území u kruhového objezdu naproti motorestu Stará pošta. Výstavba by měla proběhnout již v tomto roce a tak se můžeme těšit na brzké otevření.
Otázka: a) Uveřejněná situace s umístěním stavby uvnitř nájezdu na dálnici D8 je pravdivá?
b) Termín výstavby je pravdivý?
c) Takto umístěný LIDL bude skutečně výhrou pro občany obce?
Na závěr bych chtěl všem občanům připomenout, že to, co tu máme či nemáme je díky našim daním a tak každý z nás má nárok uplatňovat svá práva, jestliže ovšem chce.

Děkuji čtenářům za přečtení a obci za odpovědi na otázky.
Miloš Krejcar, Zdiby

Toto jsem jako příspěvek poslal do ZZ. Tak uvidíme, zda veřejná tiskovina, kterou si platíme z našich daní je přístupná i pro nás občany a nebo to je jen hlásná trouba vedení obce.OSZ
Příspěvky: 507
Registrován: úte lis 08, 2005 11:11 pm
Bydliště: Habrová 145, Zdiby

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10464Příspěvek OSZ
pát úno 19, 2016 4:56 pm

Navázal bych tímto na můj předchozí příspěvek a to při příležitosti, kdy občané dostávají do schránek Zdibský zpravodaj 02/2016. Proč právě při této příležitosti? No, abychom si připomněli, jak to s námi obec koulí. Že by místo spousty nepodstatných informací, přemíru obrázků a nakonec i zbytečné křížovky nás skutečně informovala a umožnila otevřenou názorovou diskuzi, by bylo určitě přínosnější. Co třeba informace o dění kolem fungování školy, o procesu pořizování změny ÚP, o plánované výstavbě nových kanalizačních řadů.
Jinak pro informaci, na předešlý příspěvek obec odpověděla nenápadně ve zpravodaji a to pouze na dotaz, zda skutečně obec ušetřila 150.000,- Kč tím, že radlici na sníh si zhotovila svépomocí. Odpověď byla, že se stala chyba a skutečná úspora byla jen 15.000,- Kč.

vonasek
Anonymni Diskuter
Příspěvky: 139
Registrován: ned úno 22, 2015 12:50 pm

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10467Příspěvek vonasek
sob úno 20, 2016 8:35 am

Tak on se ZZ stal hlásnou troubou obce. Nejvíce mě pobavil článek p. Jordanova ohledně obecní údržby. Názor, že za 17.000 nezvednu ani hrábě do ruky není zcela na místě, protože někteří beru více, než uváděných 17tis. Že v minulém období údržba nefungovala? Vždyť vedení údržby je pořád stejné.... Vždyť všichni víme, že údržba pracuje několik hodin denně a jinak jsou buď doma nebo někde zašití. Tak to, ale je všude. Tuto práci vždy vykonávali lidé, kteří se do práce moc nehrnuli, a proto skončili u údržby. Člověk v produktivním věku, by toto vykonávat nemohl. Ale o tom tento článek není. Je to reklama úspěchů p. Jordanova, který, jako opoziční politik najednou, tedy za 25 tis. měsíčně, převlékl kabát a nyní je hrdým kooperujícím pracovník OU Zdiby.
"40% svítidel je zastíněno porostem"...... proč v článku není uvedeno, proč několik lamp nesvítí, z některých "čouhají" dráty apod. Proč ve článku není, proč si p. Jordanov půjčuje obecní Avii zdarma. A je toho více.
"Je schizofrení názor, že trestní oznámení odradí od záměrů zlepšit situaci v obci", p. Jordanov tím asi myslel, proč se vyhodil milion zbytečně a proč zabral obecní pozemek a proč stavěl na černo.
Martin Vonásek

kango
Příspěvky: 1225
Registrován: úte úno 07, 2006 2:29 pm
Bydliště: bydlím ve Zdibech
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10626Příspěvek kango
pát bře 18, 2016 10:10 am

Takto reagoval p. Žáček, poté co jsem mu oznámil, že po 4 měsících urgování zasypání asi 10 výmolů v naší ulici, jsem to nechal opravit sám a požadoval úhradu nákladů s tím spojených.

"Dobrý den pane Slezák,
Již jsem si myslel, že jste opustil místní politiku ale ….:-). Ulici polní udržujeme v rámci možností údržby OÚ. O asfaltování jsme již několikrát mluvili a …….. Každopádně vítám vaši brigádnickou snahu o zkrášlování vašeho okolí a obce Zdiby. Organizovaná brigáda bude 17.4.2016 8,00 – 12,00 hod. a budou přistaveny kontejnery a můžete si vyzvednout na OÚ rukavice a pytle. Vše bude ještě oznámeno ve zz a plakáty.
Děkuji za snahu, ve které nejste v obci osamocen a jsem s pozdravem

místostarosta
Ing. Jiří Žáček
tel. : 284 890 220
mob. : 774 657 415"
Kango

rasputin
Anonymni Diskuter
Příspěvky: 775
Registrován: úte dub 21, 2009 6:32 am

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10627Příspěvek rasputin
pát bře 18, 2016 10:53 am

kango píše:Takto reagoval p. Žáček, poté co jsem mu oznámil, že po 4 měsících urgování zasypání asi 10 výmolů v naší ulici, jsem to nechal opravit sám a požadoval úhradu nákladů s tím spojených.

"Dobrý den pane Slezák,
Již jsem si myslel, že jste opustil místní politiku ale ….:-). Ulici polní udržujeme v rámci možností údržby OÚ. O asfaltování jsme již několikrát mluvili a …….. Každopádně vítám vaši brigádnickou snahu o zkrášlování vašeho okolí a obce Zdiby. Organizovaná brigáda bude 17.4.2016 8,00 – 12,00 hod. a budou přistaveny kontejnery a můžete si vyzvednout na OÚ rukavice a pytle. Vše bude ještě oznámeno ve zz a plakáty.
Děkuji za snahu, ve které nejste v obci osamocen a jsem s pozdravem

místostarosta
Ing. Jiří Žáček
tel. : 284 890 220
mob. : 774 657 415"
Tak nevím, zda jde o uspořádání brigády, což asi v naší době nefrčí, nikdo nic neudělá zdarma,(krom dobrovolných hasičů)natož, aby šel někam na brigádu, nebo pro zabezpečení - rukavice a pytle na úřad.(možná na Národní výbor) A zdá se, že je pisatel mimo, nedokáži si představit na co pytle při opravě ulice, pytle jsou dobré pro pytláky, ale budiž.
Možná se pisatel spletl a místo udržujeme chtěl napsat neudržujeme.
Nic méně, v případě, že brigáda nebude a mělo vyjádření pouze zesměšnit tazatele o úhradu nákladů, z vyjádření přímo sálá arogance moci, vůči občanovi obce. Takové vyjádření úřední osoby, vůči občanovi, podávajícímu žádost o úhradu nákladů spojených s opravou ulice, kterou obec nebyla schopna udělat, by bylo zcela nepatřičné až nemorální.
Je též zajímavé, že když občan žádá o opravu vozovky, což má dělat obec, hned s tím souvisí politika.

OSZ
Příspěvky: 507
Registrován: úte lis 08, 2005 11:11 pm
Bydliště: Habrová 145, Zdiby

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10652Příspěvek OSZ
čtv bře 24, 2016 7:52 pm

Tak tu máme další vydání ZZ (03/2016). Za naše peníze informace za všechny prachy. Člověk by řekl, že si z nás redakční rada = vedení obce ZZ dělá dobrý den. Viz. článek Škola a školka a nebo Průmyslová zóna str. 4 kde se píše, co všechno se tady plánuje za investice a že nás budou průběžně informovat. Jak si tedy vysvětlit, že probíhá územní řízení na LIDL a úřední deska mlčí. Nemělo to být nejdříve předmětem veřejné debaty, když se jedná o stavbu pro občany? Jak obec bude řešit u tohoto supermarketu dostupnost (pěší) pro občany obce? Jinak tato prodejna pro občany obce není výhodně položená, protože nenavazuje na bytovou zástavbu obce (nevyhovující docházková vzdálenost). Dalšího investora obdobného způsobu podnikání, který by byl pro občany obce dostupnější, nebude snadné získat, když na jedné straně je LIDL a na druhé BILLA. Zdiby zkrátka budou skanzenem a občané si budou muset chodit pro služby do okolních obcí. Takže závěrem lze zase říci: "O nás, bez nás".

jenik789
Site Admin
Příspěvky: 3197
Registrován: pon říj 31, 2005 2:16 pm
Bydliště: Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10662Příspěvek jenik789
pát bře 25, 2016 12:40 pm

Bohuzel ja vidim v posledním ZZ vice nedostatku, mimo jiné problém ve skole jako by neexistoval, nevim, ale proc davat do ZZ z roku 2016 stare fotky a clanek z brezna roku 2015 :hmm .... atd.
To ze se bude stavet Lidl není zásluha obce, ale podnikatelských aktivit spolecnosti Lidl.
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

kango
Příspěvky: 1225
Registrován: úte úno 07, 2006 2:29 pm
Bydliště: bydlím ve Zdibech
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10809Příspěvek kango
pon dub 18, 2016 8:18 pm

Arogance je paruka na duševní pleš.
Kango

jenik789
Site Admin
Příspěvky: 3197
Registrován: pon říj 31, 2005 2:16 pm
Bydliště: Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10866Příspěvek jenik789
čtv dub 28, 2016 7:32 am

Mají ty fotky ve zpravodaji nějaké neúplné, takhle to vypadá dva měsíce po úklidu za školou, ohniště stále neuklizeno a již tam někdo naváží další neporadek.

Obrázek

Obrázek
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

kango
Příspěvky: 1225
Registrován: úte úno 07, 2006 2:29 pm
Bydliště: bydlím ve Zdibech
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10867Příspěvek kango
čtv dub 28, 2016 9:36 am

Neni to priprava na carodejnice? :cool
Kango

OSZ
Příspěvky: 507
Registrován: úte lis 08, 2005 11:11 pm
Bydliště: Habrová 145, Zdiby

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10929Příspěvek OSZ
čtv kvě 12, 2016 7:29 pm

„Opozice má koalici bičovat“. Tak to si odnesl náš starosta ze setkání s prezidentem ČR na krajském úřadě :chuckle , jak se můžeme dočíst v novém čísle ZZ (05/2016) v rubrice „Slovo starosty“. Mimo to se můžeme dočíst, jak pan starosta si stěžuje na různé osobní útoky, roznášení letáků a blbnutí veřejnosti pomocí výmyslů, polopravd, překroucených faktů a často i lží :angel . No to je jako když zloděj volá, chyťte zloděje. Vždyť třeba takový zpravodaj, to je taky takový leták plný výmyslů, polopravd, překroucených faktů a lží za účelem blbnutí veřejnosti. Na rozdíl od toho letáku opozice, která si ho musí vytvořit a roznést za své, je zpravodaj hrazen námi všemi. Kdyby zpravodaj nebyl hlásnou troubou vládnoucí garnitury, tak by opozice měla ve zpravodaji svůj prostor a nemusela něco vytvářet mimo. Občané by čtení měli určitě zajímavější, a kdyby se mohli podílet i na jeho obsahu v rubrice „Názory a dotazy občanů“, která ve ZZ chybí, tak by to určitě pomohlo v řešení skutečných problémů občanů. I když něco se stalo, protože v tomto vydání ZZ je zveřejněn příspěvek občanky Zdib, týkající se vyhlášky obce č. 3/2015 o regulaci hlučné činnosti (Hluk v neděli). Obec by to asi nenapadlo, že by se to mělo ventilovat, protože jestliže chceme, aby vyhláška měla nějaký smysl, tak je potřeba, aby o vyhlášce lidé věděli a potom se to i vymáhalo. Takže díky občance za příspěvek k aktuálnímu problému :yes , což se ale nedá říct o odpovědi velitele OP na tento příspěvek, který je tedy o ničem :ne .
Naposledy upravil(a) OSZ dne čtv kvě 12, 2016 9:25 pm, celkem upraveno 1 x.

TomasBrnky
Příspěvky: 8
Registrován: čtv bře 24, 2016 3:51 pm

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10933Příspěvek TomasBrnky
čtv kvě 12, 2016 8:52 pm

1. ZZ slouží občanům Zdib k získávání objektivních, korektních a vyvážených informací o dění ve městě, a to v čase minulém i budoucím. Informují ......blah blah blah a proti imperialismu a utlačování dělnické třídy

.... a taky
"8. Redakce ZZ má právo na jazykovou a stylistickou úpravu příspěvků."

takže pište si co chcete, my co chceme vydáme. To je fakt zrůdnost. Opravdu předlistopadová doba hadr co se tady reálně děje.

Ale v jednom pravdu má. Zvolili jsme si ho (v době kdy neblbnul). On ví, že je u kormidla naposledy tak chce nebo musí urvat co může.

A ještě se chlubit s tímhle prezidentem. Uf.

MacFig
Příspěvky: 939
Registrován: úte lis 22, 2005 8:51 am
Bydliště: Skopec 123, 250 66, Zdiby - Brnky
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 10934Příspěvek MacFig
čtv kvě 12, 2016 11:08 pm

Zdá se, že obec vydala kroniku: http://www.sbazar.cz/Martina.jurasek/de ... postovneho
a místostarosta Žáček vydal projevy starosty ze zastupitelstva: http://www.sbazar.cz/Martina.jurasek/de ... at-a4-cena

OSZ
Příspěvky: 507
Registrován: úte lis 08, 2005 11:11 pm
Bydliště: Habrová 145, Zdiby

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 11164Příspěvek OSZ
úte črc 19, 2016 1:11 am

Tak tu máme červencové vydání Zdibského zpravodaje. Ve „Slově starosty“ si můžeme přečíst, jak v okolních obcích se vesele staví bez toho, aby si dělali problém s průjezdem přes Zdiby. No ono proč by si dělali. To je snad blbost Zdib, že nebyla schopná do dnešního dne se na to připravit a problém včas řešit. Již jsem na to upozorňoval v tématu Územní plán – U nás v Kocourkově 7. 8. 2014! Asi to chtělo mít otevřené oči, že? Chabry se třeba starají, a proto omezili kapacitu na Pražské s cílem nestahovat dopravu na tuto komunikaci, vedoucí obytnou částí obce. Rozumím tomu, i když je to netradiční řešení a proto podpisovou akci nepodpořím. Vždyť nakonec pan starosta v závěru svého referátu píše, že zájmem obce (jeho) není zvyšovat průjezd na Průběžné (a co pro to udělal, když se mu stejně zvyšuje?!), ale na Pražské by zvyšoval, tak tomu nerozumím.
Na straně 7. pak máme rozhovor s Ladislavem Vichem o územním plánu Zdib. No jedním slovem bych to hodnotil, jako pěkný blábol. Myslím, že již každý občan Zdib musí vidět, že je tu něco hodně v nepořádku. Cizí nám tu obcí projíždějí čím dál víc, přitom rozvoj obce je zablokován právě pro to, aby se nezvyšoval provoz na Průběžné. Jak z toho ven? No v prvé řadě je třeba si přiznat, že územní plán nefunguje a čím déle se bude přešlapovat na místě, tím větší problém obec bude mít a to nejen s dopravou.
Rozhodně nemohu souhlasit s tím, že pan arch. Bočan ve všech směrech reagoval na potřeby území a jejich obyvatel. Kdyby ano, tak by obec nemusela stavět školku na tak nemožném pozemku. Zkrátka pan architekt Zdiby navrhl jako noclehárnu Prahy s tím, že občanskou vybavenost máme v Praze.
Nechci s panem Vichem polemizovat o tom, jestli pouze menšina je pro nový ÚP, ale v každém případě bez dohody s vlastníky pozemků pod Novou Průběžnou a Přemyšlenským potokem se nikam nepohneme. Jinak bych nestrašil občany, že novým ÚP se zastaví celý katastr obce. V případě, že ÚP bude dělat skutečně odborník, tak navrhne takový plán, který bude mít hlavu a patu a po řádném veřejném projednání ho většina občanů přijme tak, aby rozvoj byl skutečně zajištěn.
Ano, ÚP se vydává a vydává ho zastupitelstvo na základě návrhu pořizovatele. Před tím je však důležitá fáze a to veřejné projednání s možností podávat připomínky či námitky a jejich řádné vypořádání. Takže již máme zkušenosti s tímto procesem a tak se dá říct, že jsme chytřejší a obezřetnější. Nakonec i úřady přeci jenom fungují lépe, než v tom roce 2006. Takže bez společenské dohody to nepůjde a nebude, i když nám je snad naznačováno, že 6 zastupitelů si schválí cokoli, ať se to komu líbí či nelíbí.
K článku "Něco málo o Brnkách" na straně 9 bych jen dodal, že úžasný materiál je na internetu od pana Šebka. Třeba by ho obec mohla požádat o nějaký příspěvek, aby to nebylo takové fádní.

jenik789
Site Admin
Příspěvky: 3197
Registrován: pon říj 31, 2005 2:16 pm
Bydliště: Zdiby
Kontaktovat uživatele:

Re: Názory a dotazy občanů.

Příspěvek: # 11165Příspěvek jenik789
úte črc 19, 2016 1:17 pm

OSZ píše:Tak tu máme červencové vydání Zdibského zpravodaje. Ve „Slově starosty“ si můžeme přečíst, jak v okolních obcích se vesele staví bez toho, aby si dělali problém s průjezdem přes Zdiby. No ono proč by si dělali. To je snad blbost Zdib, že nebyla schopná do dnešního dne se na to připravit a problém včas řešit. Již jsem na to upozorňoval v tématu Územní plán – U nás v Kocourkově 7. 8. 2014! Asi to chtělo mít otevřené oči, že? Chabry se třeba starají, a proto omezili kapacitu na Pražské s cílem nestahovat dopravu na tuto komunikaci, vedoucí obytnou částí obce. Rozumím tomu, i když je to netradiční řešení a proto podpisovou akci nepodpořím. Vždyť nakonec pan starosta v závěru svého referátu píše, že zájmem obce (jeho) není zvyšovat průjezd na Průběžné (a co pro to udělal, když se mu stejně zvyšuje?!), ale na Pražské by zvyšoval, tak tomu nerozumím.
Na straně 7. pak máme rozhovor s Ladislavem Vichem o územním plánu Zdib. No jedním slovem bych to hodnotil, jako pěkný blábol. Myslím, že již každý občan Zdib musí vidět, že je tu něco hodně v nepořádku. Cizí nám tu obcí projíždějí čím dál víc, přitom rozvoj obce je zablokován právě pro to, aby se nezvyšoval provoz na Průběžné. Jak z toho ven? No v prvé řadě je třeba si přiznat, že územní plán nefunguje a čím déle se bude přešlapovat na místě, tím větší problém obec bude mít a to nejen s dopravou.
Rozhodně nemohu souhlasit s tím, že pan arch. Bočan ve všech směrech reagoval na potřeby území a jejich obyvatel. Kdyby ano, tak by obec nemusela stavět školku na tak nemožném pozemku. Zkrátka pan architekt Zdiby navrhl jako noclehárnu Prahy s tím, že občanskou vybavenost máme v Praze.
Nechci s panem Vichem polemizovat o tom, jestli pouze menšina je pro nový ÚP, ale v každém případě bez dohody s vlastníky pozemků pod Novou Průběžnou a Přemyšlenským potokem se nikam nepohneme. Jinak bych nestrašil občany, že novým ÚP se zastaví celý katastr obce. V případě, že ÚP bude dělat skutečně odborník, tak navrhne takový plán, který bude mít hlavu a patu a po řádném veřejném projednání ho většina občanů přijme tak, aby rozvoj byl skutečně zajištěn.
Ano, ÚP se vydává a vydává ho zastupitelstvo na základě návrhu pořizovatele. Před tím je však důležitá fáze a to veřejné projednání s možností podávat připomínky či námitky a jejich řádné vypořádání. Takže již máme zkušenosti s tímto procesem a tak se dá říct, že jsme chytřejší a obezřetnější. Nakonec i úřady přeci jenom fungují lépe, než v tom roce 2006. Takže bez společenské dohody to nepůjde a nebude, i když nám je snad naznačováno, že 6 zastupitelů si schválí cokoli, ať se to komu líbí či nelíbí.
K článku "Něco málo o Brnkách" na straně 9 bych jen dodal, že úžasný materiál je na internetu od pana Šebka. Třeba by ho obec mohla požádat o nějaký příspěvek, aby to nebylo takové fádní.
Bohuzel dalsi oblbovani lidi a naprosta manipulace s informacemi. Skoda, ze vedeni obce odmita odborna posouzeni kapacit v oboru uzemniho planovani (Doc. Ing. Arch. Petr Durdík viz https://stavnet.fsv.cvut.cz/lidi.php?Katedra=127 a Ing. Arch. Petr Klápště, Ph.D. viz https://www.fa.cvut.cz/Cz/Lide/Klapspet), kteri oba shodne zhodnotili praci pana Vicha jako spatnou a nekvalitne zpracovanou.

Proc nechce vedeni obce akceptovat odborna stanoviska kapacit v oboru?
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Odpovědět