Křižovatka

Vše co se týká naší OP
Odpovědět
rasputin

Křižovatka

Příspěvek: # 9558Příspěvek rasputin
pát kvě 09, 2014 11:12 am

Dne 30.4.2014 v 17.06 hod. přijala Obecní policie Zdiby oznámení, že na nové křižovatce Pražská x Průběžná, Zdiby
došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel se zraněním. Na místě zasahovala posádka Zdravotnické záchranné
služby Středočeského kraje. Strážníci následně několik hodin usměrňovali provoz na místě nehody.

Dobrý den, na této křižovatce je poměrně dost dopravních nehod, zabýval se někdo důvodem? (strážníci ,bezpoečnostní komise?)Nebo, řeší se nějak, aby byli řidiči dostatečně informováni, že se nachází v odbočujícím pruhu a nemohou jezdit rovně? Nevím, ale zdá se, že úpravou křižovatky se bezpečnost nezvědčila, spíše naopak.Dohlíží někdo nad provozem na této křižovatce?

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Re: Křižovatka

Příspěvek: # 9559Příspěvek MacFig
pát kvě 09, 2014 11:53 am

Avízo o způsobu řazení před horizontem (tak, jak jsem to navrhoval před lety) si prý nepřeje policie. Stačí se zeptat na zasedání zastupitelstva. Tam se člověk dozví i lepší perly.
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
-----------------------------------------------------------------------------
Koalice na obdobi 2014÷2018 (a věříme, že jednotně a společně i pak).

rasputin

Příspěvek: # 9561Příspěvek rasputin
úte kvě 13, 2014 6:59 am

MacFig píše:Avízo o způsobu řazení před horizontem (tak, jak jsem to navrhoval před lety) si prý nepřeje policie. Stačí se zeptat na zasedání zastupitelstva. Tam se člověk dozví i lepší perly.
Dobrý den, nepřeje si to PČR, nebo OP?

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 9562Příspěvek MacFig
úte kvě 13, 2014 7:30 am

No teď jste mi zviklal. Vzhledem k tomu, že to říkal na zastupitelstvu Luďek Wachtl, tak jsem si myslel, že "státní", ale když o tom tak přemýšlím, tak to klidně může být i OP nebo "fotbalisti", jejichž slouhou je OP.
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
-----------------------------------------------------------------------------
Koalice na obdobi 2014÷2018 (a věříme, že jednotně a společně i pak).

rasputin

Příspěvek: # 9563Příspěvek rasputin
úte kvě 13, 2014 1:01 pm

MacFig píše:No teď jste mi zviklal. Vzhledem k tomu, že to říkal na zastupitelstvu Luďek Wachtl, tak jsem si myslel, že "státní", ale když o tom tak přemýšlím, tak to klidně může být i OP nebo "fotbalisti", jejichž slouhou je OP.
Dobrý den,
PČR má na vozidlech napsáno POMÁHAT A CHRÁNIT, tak nevidím důvod proč nepomoci a neochránit občany Vámi navrhovanou značkou, možná reflexivní nebo zvolit nějaké jiné zabezpečení, aby se nehody neděly.
Na druhou stranu, strážníci mohou, za přehlédnutí a nerespektování příkazové značky, vybírat pokutu, zejména od řidičů, nikoli zdibských, znalých značení, protože projíždí častěji.Tím zvýšit počty projednaných a odhalených přestupků,což se kladně projeví ve zprávě, které se nedotknou zdibských občanů - fotbalistů.Jde li o zdraví řidičů, a místní úpravu silničního provozu, kterou má obec v kompetenci, něco by se s tím mělo dělat, nebo se čeká na smťák.

Odpovědět