Hlasování v anketě o nejhezčí hasičárnu ve středočeském kraji

Důležité informace pro všechny od našich hasičů

Moderátor: Davídek.Jan

Odpovědět
Josef Kdyr

Hlasování v anketě o nejhezčí hasičárnu ve středočeském kraji

Příspěvek: # 10764Příspěvek Josef Kdyr
pon dub 11, 2016 11:51 pm

Dobrý večer,chtěl bych vás oslovit formou místního fora o hlasování v anketě o nejhezčí hasičárnu ve středních čechách.Soutěž končí 20.4.2016 v 18.00hodin.Zatím jsme na 3.místě a na 1.místo ztrácíme cca 200 hlasů.Všichni víme,co hasičská výzbroj stojí.Kdyby jsme to vyhráli,tak máme k dispozici libovolný nákup v hodnotě 8000kč od firmy KOMET.Výhru by jsme použili do výbavy naší výjezdové jednotky obce.Za mě a hlavně za nás hasiče ze Zdib moc děkujeme za váš hlas.Pepa Kdyr.

http://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi/201 ... cech-22386

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování v anketě o nejhezčí hasičárnu ve středočeském kraji

Příspěvek: # 10769Příspěvek jenik789
úte dub 12, 2016 7:28 am

Josef Kdyr píše:Dobrý večer,chtěl bych vás oslovit formou místního fora o hlasování v anketě o nejhezčí hasičárnu ve středních čechách.Soutěž končí 20.4.2016 v 18.00hodin.Zatím jsme na 3.místě a na 1.místo ztrácíme cca 200 hlasů.Všichni víme,co hasičská výzbroj stojí.Kdyby jsme to vyhráli,tak máme k dispozici libovolný nákup v hodnotě 8000kč od firmy KOMET.Výhru by jsme použili do výbavy naší výjezdové jednotky obce.Za mě a hlavně za nás hasiče ze Zdib moc děkujeme za váš hlas.Pepa Kdyr.

Mas to tam, ale to jsem ani ostatni hasicarny nevidel :rofl
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Mlyeko

Příspěvek: # 10773Příspěvek Mlyeko
úte dub 12, 2016 11:54 am

Hlas i odemne a jdu to dát na jedno forum a treba bude vice hlasu ;)

Mlyeko

Příspěvek: # 10779Příspěvek Mlyeko
stř dub 13, 2016 5:59 am

cca +7 odemne ;)

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 10781Příspěvek rasputin
stř dub 13, 2016 7:14 am

jenik789 píše:
Josef Kdyr píše:Dobrý večer,chtěl bych vás oslovit formou místního fora o hlasování v anketě o nejhezčí hasičárnu ve středních čechách.Soutěž končí 20.4.2016 v 18.00hodin.Zatím jsme na 3.místě a na 1.místo ztrácíme cca 200 hlasů.Všichni víme,co hasičská výzbroj stojí.Kdyby jsme to vyhráli,tak máme k dispozici libovolný nákup v hodnotě 8000kč od firmy KOMET.Výhru by jsme použili do výbavy naší výjezdové jednotky obce.Za mě a hlavně za nás hasiče ze Zdib moc děkujeme za váš hlas.Pepa Kdyr.

Mám takový pocit, že ty nejkrásnější hasičárny budou i nejlépe vybavené výzbrojí a výstrojí a podporu by zasluhovaly spíš hasičárny, kterým se nepodařilo dosáhnout na dotaci, vždyť bojujete proti stejnému nepříteli, jde jen o místo. Zdali by jste soutěžili před dvěma léty, než se začala hasičárna rekonstruovat? Co je nové, je moderní a hezké. Ale budovou se požár neuhasí.

Josef Kdyr

Příspěvek: # 10789Příspěvek Josef Kdyr
stř dub 13, 2016 1:47 pm

Honzo,nezlob se na me,ale ty tady mas super priznivce.Je mi z tech hovad,co tady mas na foru pod prezdivkama fakt na zvraceni.Kdyby byli charakter,tak se pod svuj blabol alespon podepisou.Klidne me vypni,protoze fakt na tohle nemam.Tohle nemuzou psat normalni lidi.Kdyby byli k necemu,tak si vezmou hrabe a lopaty a jdou nam pomoc,treba na brigadu na Sokolovne.Ty chodis taky jako z mala lidi.Ne,oni radeji budou psat sracky do nejakeho fora.Honzo promin,ale musel jsem to napsat.Preji hezky den.Pepa Kdyr

vonasek
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 10792Příspěvek vonasek
stř dub 13, 2016 9:28 pm

rasputin píše:
jenik789 píše:

Mám takový pocit, že ty nejkrásnější hasičárny budou i nejlépe vybavené výzbrojí a výstrojí a podporu by zasluhovaly spíš hasičárny, kterým se nepodařilo dosáhnout na dotaci, vždyť bojujete proti stejnému nepříteli, jde jen o místo. Zdali by jste soutěžili před dvěma léty, než se začala hasičárna rekonstruovat? Co je nové, je moderní a hezké. Ale budovou se požár neuhasí.
Myslím si, že to není úplně názor na místě :cry Myslím si, že z dobrovolných hasičů by si všichni měli brát vzor, protože dělají něco dobrého a zadarmo. To, že dosáhli na dotaci je v pořádku, pokud na ní někdo nedosáhl, tak to taky mohla být jeho vina.
Martin Vonásek

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 10794Příspěvek rasputin
čtv dub 14, 2016 7:14 am

Dobrý den, vzhledem k tomu, že hlasující mohou hlasovat podle fotografií na nichž jsou hasičárny zachyceny, jde o názor na vzhled budovy. Budovu nepostavili hasiči, ale firma, která ji hasičům předala. Tím samozřejmě nechci snižovat brigádnické úsilí, které souviselo s vnitřním vybavením hasičárny. O tom se však nehlasuje, neboť na fotografiích není vidět.
Tedy jde o budovu. Na vzhledu má zajisté hlavní podíl projektant. Kladu tedy otázku, co je účelem ankety? Jak se podařilo stavební firmě postavit budovu, nebo jak ji projektant vyprojektoval? Nebo o co tedy jde? O těch osm tisíc, když obec hospodaří s mega? Jestli hasičům něco chybí, je to věc obce. Nebo o renomé, zviditelnění se našich hasičů, to snad není potřeba, každý je zná a váží si jejich práce. Děkuji za vysvětlení R.
(nejsem příznivec žádného Honzy, jen jsem se zamyslel nad předmětem a smyslem ankety.)
Naposledy upravil(a) rasputin dne čtv dub 14, 2016 7:26 am, celkem upraveno 1 x.

Mlyeko

Příspěvek: # 10795Příspěvek Mlyeko
čtv dub 14, 2016 7:25 am

tento dotaz bych psal jinam a ne sem.. smysl ankety? asi se zeptat autora.. tady pepa zalozil vlakno na pomoc s hlasovanim s moznosti vyhry.. tohle je uplne scestny :(

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 10797Příspěvek rasputin
čtv dub 14, 2016 10:23 am

Josef Kdyr píše:Honzo,nezlob se na me,ale ty tady mas super priznivce.Je mi z tech hovad,co tady mas na foru pod prezdivkama fakt na zvraceni.Kdyby byli charakter,tak se pod svuj blabol alespon podepisou.Klidne me vypni,protoze fakt na tohle nemam.Tohle nemuzou psat normalni lidi.Kdyby byli k necemu,tak si vezmou hrabe a lopaty a jdou nam pomoc,treba na brigadu na Sokolovne.Ty chodis taky jako z mala lidi.Ne,oni radeji budou psat sracky do nejakeho fora.Honzo promin,ale musel jsem to napsat.Preji hezky den.Pepa Kdyr
Dobrý den pane Kdyre Josefe, děkuji za názor, který jste vyjádřil formou neobvyklou pro toto fórum, týkající se diskutujících pod přezdívkou. Nevím co mají společného s anketou hrábě, lopaty a brigáda na sokolovně. Nemohu s vámi souhlasit ani v názoru, že lidé, co nemají v ruce hrábě lopaty, nejsou k ničemu. Vás třeba obohacuje mít v ruce krumpáč nebo lopatu, nebo manipulovat se sračkami, někoho zase obohacuje a má radost z toho, že vymyslí systém který funguje.
Stále platí "podle sebe soudím tebe"
Hovado - nadávka, zejména někomu, kdo se projevuje tupě či sprostě. Sprostě, až na jednoho jednotlivce, se tu nikdo ještě nevyjádřil a že by příspěvky byly ducha prosté, to nikoli.
Hezký a úspěšný den pane Kdýre R (není blábol, jako blábol)

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 10798Příspěvek rasputin
čtv dub 14, 2016 11:02 am

Mlyeko píše:tento dotaz bych psal jinam a ne sem.. smysl ankety? asi se zeptat autora.. tady pepa zalozil vlakno na pomoc s hlasovanim s moznosti vyhry.. tohle je uplne scestny :(
Zdravím Mlyeko,
máte pravdu, jeden cíl , který mají hasiči, je vyhrát soutěž a získat osm tisíc a jiný cíl je pořadatele soutěže.
Nic méně si myslím, že by soutěžící měli mít stejné podmínky, v případě že nikoli, je zřejmý vítěz, nebo se do soutěže mnoho hasičáren nepřihlásí, neboť díky podmínkám nemají šanci. Ale, to je zase věc organizátora soutěže, trochu i soutěžících, zda se do takové soutěže přihlásí. Je to jako pořádat závody v běhu na sto metrů, mezi různými věkovými kategoriemi. Nic méně, přejme vítězství Zdibským hasičům Veltěžák R

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10799Příspěvek jenik789
čtv dub 14, 2016 11:45 am

Co dodat, nikdy se clovek nemuze zalibit vsem. Hasice bychom meli vsichni podporovat, protoze nam hlidaji strechu nad hlavou v case, ktery by mohli venovat svojim rodinam :mrk .
Bohuzel tu ale v obci mame dulezitejsi temata jako jsou haly, kde jiz spolecnost Goodman vyjednava s presunem zeminy a skolu, kde kdo vi jak to bude.

Pojdme radeji vsichni podporit hasice :mrk a soustredit se na "akce vedouciho uskupeni", ktere maji zavazny dopad na nasi obec.
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Odpovědět