Stará garda

Sportuji, sportuješ, sportujeme....
Odpovědět
rasputin

Stará garda

Příspěvek: # 10143Příspěvek rasputin
pon kvě 25, 2015 10:30 am

Dobrý den, dočetl jsem se na plakátě, že má proběhnout humanitární akce, zápas staré gardy proti Řeži. Na plakátě je spousta jmen funkcionářů, kteří přislíbily účast, pak budou přítomni" veteráni" sportovci, ale ti hlavní aktéři, hráči staré gardy, zmíněni nejsou. Půjdeme li na akci, abychom přispěli a měli zážitek z fotbalu, je důležité též, vedle funkcionářů starostů a místostarostů zveřejnit soupisku našich hráčů, staré gardy, abychom se měli na co těšit.
Zná někdo soupisku hráčů, krom jmenovaných funkcionářů?

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará garda

Příspěvek: # 10144Příspěvek jenik789
úte kvě 26, 2015 7:34 am

rasputin píše:Dobrý den, dočetl jsem se na plakátě, že má proběhnout humanitární akce, zápas staré gardy proti Řeži. Na plakátě je spousta jmen funkcionářů, kteří přislíbily účast, pak budou přítomni" veteráni" sportovci, ale ti hlavní aktéři, hráči staré gardy, zmíněni nejsou. Půjdeme li na akci, abychom přispěli a měli zážitek z fotbalu, je důležité též, vedle funkcionářů starostů a místostarostů zveřejnit soupisku našich hráčů, staré gardy, abychom se měli na co těšit.
Zná někdo soupisku hráčů, krom jmenovaných funkcionářů?
Prikladam plakat - je tu velka podobnost s akcemi, ktere organizovala ODS? :rofl

Obrázek
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

rasputin

Re: Stará garda

Příspěvek: # 10145Příspěvek rasputin
stř kvě 27, 2015 10:38 am

Myslel jsem, kdo bude hrát za Zdiby v mužstvu staré gardy, když je jmenováno mužstvo Středočeských politických hvězd.
Rád bych zavzpomínal.

Odpovědět