Windsurfing

Sportuji, sportuješ, sportujeme....
Odpovědět
tom

Windsurfing

Příspěvek: # 7791Příspěvek tom
stř kvě 25, 2011 12:22 am

Ahoj,

surfujete někdo? (myslím winsurfing),
nebo nesurfujete, ale rádi byste to zkusili?
Napište kdyžtak sem - ať o sobě aspoň víme.

Tom

P.S. mám na zahradě starý plovák Cobra z Lověny (nebo tak nějak) - pokud by měl někdo zájem, dám ho za odvoz.
Je k němu (snad bych to našel) ostruha, kačena, gumové úchyty na nohy (i náhradní) a patka na stěžeň.
Jde o vypěněnou laminátovou skořepinu tovární výroby, koupeno ve výprodeji při likvidaci Lověny okolo roku 1993.

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Re: Windsurfing

Příspěvek: # 7792Příspěvek MacFig
stř kvě 25, 2011 9:02 pm

Nabídni ho Obecní policii :D

rasputin

Příspěvek: # 7796Příspěvek rasputin
pát kvě 27, 2011 9:00 am

No,jako kamufláž a tiché přiblížení k pacheteli přestupku by to nemuselo být k zahození.Pak by to ale chtělo pravidelnou meteozprávu a napojit se minipočítačem do databáze předpovědi počasí ,ten by sloužil nejen k lustraci osob,lustraci vozidel,identifikaci majitele pozemku,ale i k předpovědi počasí,což by napomohlo určit i typ ústroje na daný den..Surfer by totiž musel být rychlejší než pachatel,a pachetel pomalejší než vítr.Tak nevím
Naposledy upravil(a) rasputin dne pát kvě 27, 2011 11:27 am, celkem upraveno 1 x.

glosator

Příspěvek: # 7797Příspěvek glosator
pát kvě 27, 2011 9:49 am

:D

tom

Příspěvek: # 7798Příspěvek tom
pát kvě 27, 2011 12:18 pm

Hlavně prosím nedělejte z tématu "WInsurfing" politickou diskusi ... :head

Tom

P.S. ještě maličkost:
rasputin píše:... Surfer by totiž musel být rychlejší než pachatel,a pachetel pomalejší než vítr. ...
obávám se, že z citované věty vyznívá omyl, že oplachtěné plavidlo (obecně) může mít maximálně rychlost větru.
Myslím, že to není pravda, a že za určitých okolností může být rychlost vyšší, i když se to na první pohled nezdá.
Omezení na rychlost větru platí asi u jízdy na "zadní vítr" - na ten se ale, myslím, stejně moc často nejezdí ...
(Samozřejmě uvažuju pouze pohon větrem a stabilní vítr.)
Jo a ještě je asi potřeba připomenout, že s plachtou se dá jezdit i proti větru, ne sice přímo, ale jde to. :)

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 7811Příspěvek michal beneš
čtv čer 09, 2011 7:48 pm

Ahoj Tome,
já jsem celkem dlouholetý vyznavačem tohodle supr sportu. Mám 2 surfy v garáži, ale musím bohužel říci, že už jsem je nějaký čas nevyndal. Nějak není čas a taky jsem asi před 3 roky v Polsku na Helu roztrhl svojí nejpoužívanější plachtu a ještě jsem nepořídil novou.
Jinak surf může jet rychleji než vítr. Nejrychleji jede na zadoboční vítr. Existují různé soutěže v rychlosti. A z vlastní zkušenosti vím, že při rychlosti větru 11m/s se dá jet kolem 50 km/h
Michal

p.s. pravda nepiště sem nic co je mimo téma ať to není jako blbej web na novinkách!!

Odpovědět