OOčko č. 11/2006

Vše co se týka OOčka. Občasník – neperiodická tiskovina (evid. číslo MK ČR E 14283).
OOČKO je občasník Ing. Štěpána Jordanova, do kterého vyjadřuje své názory.
Odpovědět
jos

OOčko č. 11/2006

Příspěvek: # 3418Příspěvek jos
úte pro 12, 2006 7:28 pm

verze je k dispozici na

JORDANOV

tontodimamma
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 3420Příspěvek tontodimamma
úte pro 12, 2006 9:21 pm

Reknete si prosim nekomu, kdyz to sem neumite dat ani po 14 dnech. Proc jste to alespon nerozeslal e-mailem, kdyz to jste to sliboval?
Tonto

kritik

Příspěvek: # 3422Příspěvek kritik
úte pro 12, 2006 10:33 pm

Co to je na k dispozici na JORDANOV? To je nějaké nádraží? :lol:
Proč to není k dispozici jako předešlá čísla? :?
Že by někdo zaspal dobu? :twisted:

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3425Příspěvek jenik789
stř pro 13, 2006 9:53 am

z duvodu problemu s pripojenim zde je soubor
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3426Příspěvek MacFig
stř pro 13, 2006 10:06 am

Pro remcaly je PDF verze k dispozici na http://vpo.th22.net/oocko/oocko_2006_11.pdf . Z technických důvodů upraven odkaz.

tontodimamma
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 3428Příspěvek tontodimamma
stř pro 13, 2006 10:14 am

Takze ten necitelne podepsany papir vkladany do papiroveho Oocka neni jeho soucasti a delate stejne habadury co za ne napadate starostu. Heskyyy.
Tonto

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3429Příspěvek MacFig
stř pro 13, 2006 10:32 am

To máte na mysli nejspíš projev zastupitele Jordanova, který mu nebylo umožněno přednést. Ten opravdu nepatří do OOčka a byl rozdáván jen zároveň. Text projevu je na http://vpo.th22.net/dokumenty/jor_projev.pdf . Z technických důvodů upraven odkaz.
Vy v něm shledáváte nějaké nepravdy nebo pomluvy, když to přirovnáváte k předvolebnímu dopisu starosty Tvrdého, kde nepravdy a pomluvy jsou?
Buď vyjasněte nebo mlčte.
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
--------------------------------
Obec pro všechny generace

Veigner

OOcko

Příspěvek: # 3534Příspěvek Veigner
čtv pro 21, 2006 11:29 am

CITACE

Po schválení programu zasedání a zvolení potřebných náležitostí (mandátová a volební komise) k volbě starosty a prvního místostarosty došlo na návrhy kandidátů. Za OSVpO byl navržen MUDr. Sedlák, za Sdružení fotbal Zdiby, Veltěž, Přemyšlení (SF) byl navržen pan Tvrdý. OSVpO předneslo ústy Ing. Jordanova důvody, proč by měl být zvolen MUDr. Sedlák. Stejné jednání bylo očekáváno i od druhého navrhujícího, JUDr. Horákové, bohužel však nebylo sděleno nic. Nastala diskuze k jednotlivým kandidátům, kde nejvíce dotazů od občanů bylo směřováno na zastupitele Tvrdého. Po skončení diskuze se přešlo k hlasování. MUDr. Sedlák získal 4 hlasy pro, žádný proti a 7 se zdrželo hlasování (ptáme se, proč se zástupce ODS zdržel hlasování?). Zastupitel Tvrdý získal 6 hlasů pro, 2 proti a 3 zastupitelé se zdrželi. Při volbě prvního místostarosty byl navržen za OSVpO Ing. Z. Smetana a za SF pan Z. Jurkeník. Jako v předešlém případě doporučení pro kandidáta přednesl pouze navrhovatel pan Wachtl za OSVpO. Hlasování proběhlo naprosto stejně jako při volbě starosty; pan Jurkeník zvítězil opět počtem 6. hlasů, které SF v zastupitelstvu má. To je fascinující, v obou případech si navržení kandidáti ( Tvrdý a Jurkeník) dali důvěru a hlasovali sami pro sebe. V opačném případě se navržení kandidáti zdrželi hlasování. Zde je názorně vidět morální vyspělost.

Souhlasím s tím že že pan doktor Sedlák obdržel 4 hlasy. Jen nevím, jestli byl tak nemorální, jak bylo citováno v závěru odstavce a hlasoval sám pro sebe, nebo jestli ten čtvrtý hlas byl od p. Tvrdého když jsem se já měl jako že zdržet hlasování. Nějak mi ty počty tady nesedí.
Jestli si OSVpO představuje spolupráci na názorovových a programových shodách tak že mě bude lživě osočovat pak to nebude spolupráce jednoduchá ....
Tomáš Veigner
ODS Zdiby
Zastupitel

Mlyeko

Příspěvek: # 3535Příspěvek Mlyeko
čtv pro 21, 2006 12:03 pm

Když jste tady v tom vysvětlování, tak bych rád, aby mi někdo vysvětlil to na adresu ZdibyNetu!!!!!

CITACE OOČKA:

Navazuji na předchozí článek o lednicích. Všichni dobře víme o čem je řeč. Na základě dotazu občana jsem si dovolil obtěžovat pana starostu a pozeptat se: co se děje s lednicemi a mrazáky na Holosmetkách a Brnkách? Odpověď byla taková jaká byla – to není podstatné a především nechci jí jakýmkoliv způsobem komentovat. Za pár hodin jsem se dozvěděl, že ten kdo je špatnej a dobré věci škodí jsem já. Prý jsem zavolal na životní prostředí a odtud přišel příkaz na odstranění šrotu lednic a mrazáků z Holosmetek a Brnek. No kurňa to sem borec nakonec řekl jsem si. Nevím čím jsem si tuto poctu zasloužil. A další poznámky na ZdibyNetu jak škodím si nezadaly.
Od vydavatele OOČKA pana Jordanova jsem so odpovědi nedočkal a zajímalo by mě jak to bylo myšleno!!
Toto OOČKO neni to co to bývalo!! nějakej papír tam vloženej, neschopnost pochopit hlasování a na konci napsat vysvětlení :? (reakce na příspěvěk pana Veignera)
Fakt hrůza!!! :evil: :shock: :cry: :x [/i]

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3537Příspěvek kango
čtv pro 21, 2006 12:18 pm

:)
Naposledy upravil(a) kango dne čtv úno 20, 2014 11:55 pm, celkem upraveno 2 x.
Kango

Mlyeko

Příspěvek: # 3540Příspěvek Mlyeko
čtv pro 21, 2006 12:27 pm

Vždyť to říkám. Tohle je jiné oočko než dříve :cry:

Odpovědět