Stránka 1 z 1

oocko

Napsal: sob zář 21, 2019 6:56 pm
od jos
Vážení občané obce Zdiby,

mnoho z Vás mě oslovují vzhledem k tomu, že nejsou informace o dění v naší vesnici, i když o rčení vesnice musím pochybovat, jelikož sousední město Klecany má méně obyvatel než vesnice Zdiby.

Takže si dovoluji oznámit, že si sedím na záchodovém prkénku a uvažuji o tom zda začít jakoukoliv kontraverzní verbální komunikaci s vedením obce Zdiby. Jsem si vědom, že smečku rádoby odborně vzdělaných právníků, kteří obci vládnou, nemám šanci je porazit. Ale proč se o to nepokusit a vzhledem k tomu, že spravedlnost je slepá?

Nelze opomenout, že jsem se pokusil o jakýsi kontakt s vedením obce. Výsledek je ten, že s mou osobou, ve formě nižší úrovně, nejednají jako s prostým obtěžujícím občanem obce, který nemá jakékoliv informace o chodu obce Zdiby. Jsou na omylu!!! Mám informace a především je budu Vás občany informovat a to ve formě mého webu oocko.cz.

Je mnoho otázek a požadavků a to z úrovně mnoholetého a především odborně vzdělaného občana Zdib. Je nás více!! Z toho lze vycházet z následujících argumentů.

Zakládám diskuzní fórum na té samé bázi jako je zdibyforum. Jedná se o přehlednost aktuálních témat a především reakcí, což na webu zdravezdiby.cz není, ohledně možných reakcí. To není kritika zdravezdiby, ale reakce na požadavek občanů, kteří jsou orientováni na systém česnek. Závěrem chci Vás akční občany ujistit, že informace musí být pravdivé a ověřené. Tak jsem vždy postupoval a zveřejňoval své informace a tvrzení!

O zprovoznění oocka.cz budete informování a to elektronicky i písemnou formou do schránek a pokud budou kapacity i na dalších info databázích. Mějte se mnou trpělivost.

Zdraví Vás

Štěpán Jordanov

Re: oocko

Napsal: úte zář 24, 2019 7:44 am
od jenik789
Stepane, obec pod novym vedenim informuje natolik dobre, ze si muzes vse dohledat na strankach obce, proto take jiz nemusime informovat tak, jak bylo nutne za predchoziho vedeni, jehoz jsi byl soucasti. Existuji na rozdil od minulosti i komise, ktere funguji a jejiz zapisy jsou take k nalezeni.
Naprosto presne se vyjadrila pani starostka primo tobe, proto pouzij dodane odkazy a najdi si co potrebujes. Dale muzes jako obcan pozadat podle paragrafu 106 o informaci nebo vyuzij tvych kolegu v zastupitelstvu, aby oni podali zadost jako zastupitele atd.... Nebudu zde vypisovat vsechny moznosti, protoze ty je urcite znas.

************************************************************
Hezký den, vážení.
dovoluji si jen krátce reagovat na níže uvedený email p. Jordanova.

Pokud byste měl kdokoliv z Vás pocit, že Vám chybí informace o dění v obci, je hned několik možností, kde informace z naší práce získat.

Podklady z rozhodování Rady obce Zdiby naleznete zde:

https://www.obeczdiby.cz/usneseni-rady-obce/

https://www.obeczdiby.cz/zapisy-z-jednani-ro/

Podklady z rozhodování Zastupitelstva obce naleznete zde:

https://www.obeczdiby.cz/usneseni-ze-zastupitelstva/

https://www.obeczdiby.cz/zapisy-z-jednani-ro/

Základní upozornění dáváme také do Aktualit, kam se můžete přihlásit do odběru novinek zde:

https://www.obeczdiby.cz/usneseni-ze-zastupitelstva/

Pokud byste potřebovali jiné informace, jsme vám samozřejmě kdykoliv k dispozici. Osobní schůzku je možné si sjednat kdykoliv v rámci pracovního týdne, i nad rámec úředních hodin, které naleznete zde:

https://www.obeczdiby.cz/obecni-urad/
K níže uvedenému emailu bych si dovolila upozornit na nezbytnost dodržování pravidel GDPR při hromadném používání emailových adres, obsahujících jména a příjmení adresátů.

S pozdravem a přáním příjemného dne


JUDr. Eva Slavíková
starostka obce Zdiby

***********************
Pridan obrazek 7.11. radeji bez komentare z dravychzdib

Obrázek

Re: oocko

Napsal: úte říj 29, 2019 3:51 pm
od vonasek
Vážený pane Jordanove,
to, že vedení obce s Vámi nechce spolupracovat se vůbec nedivím. V dobách dávných jste vydával svůj plátek a bylo jen štěstí, že dobře hořel. Pak jste začal pracovat pro obec a najednou ticho po pěšině. Je to stejný postup jako pan Kango. Jakmile bylo získáno teplé místečko na úřadě, tak už úřad tolik nevadí. Vy se chyťte za ruce a běžte spolu. A hlavně dost daleko, kam internetové připojení nesahá.

Re: oocko

Napsal: pon říj 12, 2020 1:16 pm
od jenik789
Toto se objevi na strance oocko.cz

Obrázek