OOčko 2/2009

Vše co se týka OOčka. Občasník – neperiodická tiskovina (evid. číslo MK ČR E 14283).
OOČKO je občasník Ing. Štěpána Jordanova, do kterého vyjadřuje své názory.
Odpovědět
kritik

OOčko 2/2009

Příspěvek: # 6502Příspěvek kritik
pon čer 22, 2009 9:53 am

Pane Jordanove, už jste se naučil počítat? Když ve své tiskovině píšete, kolik berou zaměstnanci OÚ. Jak je vidět z odpovědi Ing. Plavce, tak vám počty moc nejdou.

jos

Re: OOčko 2/2009

Příspěvek: # 6515Příspěvek jos
čtv čer 25, 2009 10:47 am

Pane ing. FN alias kritíčku,
nevím kde jste získal titul a jakého oboru se týká, ale zjevně nečtete dobře mé články. Vám pravděpodobně ušlo, že uvedené hodnoty jsou data pořízená na OÚ Zdiby. Nevím jak krátkou paměť má vedoucí úřadu, ale mohu doložit svědectvím dvou zastupitelů, že tvrdil, že obec Zdiby má 5 zaměstnanců. Ejhle nyní jich má 8 zaměstnanců. Možná, že k původním pěti započítal i zaměstnance zajišťující bezpečnost a veřejný pořádek což jsou tři. Pokud by to tak bylo, pak vám musím sdělit, že výkaz Fin 2-12M, na který se odvolávám vykazuje následující. Položka 5011 platy zaměstnanců v prac. poměru ve složce Bezpečnost a veřejný pořádek je hodnota 713 802,- Kč/rok a položka 5032 pov. zdrav. poj. je 64 243,- Kč/rok celkem to je 778 045,- Kč/rok děleno 3 zaměstnanci. 21612,- Kč je průměrný měsíční plat zaměstnanců.
Možná by stálo za to, abyste se odvážil a zeptal se vedoucího úřadu jak je to se zaměstnanci skutečně a hlavně jmenovitě. Následně si vyžádejte zmíněný výkaz a pokud vám to nebude dělat potíže začněte počítat a pak mně sdělte kde se pletu. Budu rád, že vaše vědomosti budu moci zveřejnit. Pokud budete v kontaktu s vedoucím, tak ho požádejte, aby vám dal k dispozici tarifní platové třídy podle kterých jsou zaměstnanci úřadu hodnoceny (jak uvádí) a v kterých třídách jsou zařazeni. Vždyť je to tak jednoduché a logické.

Štěpán Jordanov

kritik

Příspěvek: # 6516Příspěvek kritik
čtv čer 25, 2009 12:50 pm

Pane Jordanove, alias Štěpánku, když něco zveřejním ve své tiskovině, tak si v první řadě získám podklady a nevařím ze svých domněnek. Tady házíte nějaká čísla a vlastně ani nevíte o čem píšete. Proč bych se měl ptát já? Snad vy by jste se měl v zájmu pravdy zeptat a případně omluvit. Ale toho se u vás nikdo nikdy nedočká. Že?

jos

Příspěvek: # 6517Příspěvek jos
čtv čer 25, 2009 6:05 pm

Nazdar FŇouku,
tak tady pěkně plkáte a plkáte. Sebrali vám hračku, nebo jste se zasekl? Pro vás, který méně chápe opakuji: Hodnoty jsou vzaty z Výkazu pro hodnocení plnění rozpočtu územních samosprávních celků č. Fin 2 - 12 M, které vypracovává OÚ Zdiby s datem 31.12.2008 a zasílá na Ministerstvo financí. Zdá se vám to nedůvěryhodné a vymyšlené? Pokud ano, tak tyto podklady a jak vy říkáte domněnky jsou z dílny OÚ Zdiby. Jste mino mísu. Chcete, abych vám dal kopii? Přijďte.
Je mi celkem buřt zda jste schopen se zeptat a především si ověřit kde je pravda. Pouze to byl návod pro ověření si pravdy, ale ta vás nezajímá. Chcete mermomocí poukazovat na nevěrohodnost tvrzení, o kterých píši. Píšete, že se nikdo a nikdy omluvy ode mě nedočká. Chyba v úsudku. Omlouvám se všem čtenářům za to, že čtou vaše hloupé dedukce, které jsou na úrovni předškolního dítěte a mám pocit, že jejich úrovně ani nedosahujete.

Bůh s vámi
JORDANOV

kritik

Příspěvek: # 6518Příspěvek kritik
pát čer 26, 2009 6:42 am

jos píše:Nazdar FŇouku,
tak tady pěkně plkáte a plkáte. Sebrali vám hračku, nebo jste se zasekl? Pro vás, který méně chápe opakuji: Hodnoty jsou vzaty z Výkazu pro hodnocení plnění rozpočtu územních samosprávních celků č. Fin 2 - 12 M, které vypracovává OÚ Zdiby s datem 31.12.2008 a zasílá na Ministerstvo financí. Zdá se vám to nedůvěryhodné a vymyšlené? Pokud ano, tak tyto podklady a jak vy říkáte domněnky jsou z dílny OÚ Zdiby. Jste mino mísu. Chcete, abych vám dal kopii? Přijďte.
Je mi celkem buřt zda jste schopen se zeptat a především si ověřit kde je pravda. Pouze to byl návod pro ověření si pravdy, ale ta vás nezajímá. Chcete mermomocí poukazovat na nevěrohodnost tvrzení, o kterých píši. Píšete, že se nikdo a nikdy omluvy ode mě nedočká. Chyba v úsudku. Omlouvám se všem čtenářům za to, že čtou vaše hloupé dedukce, které jsou na úrovni předškolního dítěte a mám pocit, že jejich úrovně ani nedosahujete.

Bůh s vámi

Pane Jordanove, jak jste již několikrát zde na fóru předvedl, když vám docházejí argumenty začnete urážet. To co tady píšete a odvoláváte se na nějaké rozpočty, tak je zveřejněte, ať se bavíme o tom samém. Ale jak už jsem napsal. To není ve vašem zájmu. Váš zájem je pouze psát neověřené nesmysly a štvát lidi proti sobě. A vaše omluva za mojí osobu je opravdu na úrovni předškolního dítěte. Radši by jste se měl čtenářům omluvit za vaše nesmyslné výplody.

Až na věky. Amen

tontodimamma
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 6519Příspěvek tontodimamma
pát čer 26, 2009 6:43 am

Je hezke kdyz nekdo pise o plkani a vydavy cosi plne plku, lzi a zkreslenosti. Nezustal Jordanov v VPO uz jen sam, kdyz uz vystval vsechny co mely jiny nazor? Nebo si nekdo myslite ze Jordanov ma pravdu o vysi platu na OU? To by tam stala fronta zajemcu o praci (vcetne Jordanova zavidejiciho nekomu dvacetitisicovy plat, ktery si jako jak rika uspesny podnikatel asi nemuze dovolit). Mozna je chyba ve vykazech, mozna v hlave Jordanova, ale urcite po tom nebudu patrat - kazdy trochu rozumny clovek dokaze posoudit realnost udaju a udela si svuj nazor. A ze se nikdo nikdy od Jordanova fakticke omluvy nedocka je jasne a uz to od nej ani nikdo neceka - ani po 10 letech co podvodne zaplotil obecni pozemek a tim znemoznil reseni odtoku vody z pozemku nad nim neni schopen (ochoten?) uznat svou chybu (o omluve ani nemluve) a ted jen rve a pise ze jsou vsichni blbci a jak mu vsichni ublizuji. Jordanov by se mel nad sebou zamyslet a zvazit, zda by nebylo lepsi misto kritiky taky trochu prilozit ruku k dilu a s necim pomoci. Kritika je dulezita, ale ne jen pro kritiku (prominte Kritiku) a vyzdvihovani prednosti (cti: svych psychyckych uletu).
Tonto

jos

Příspěvek: # 6520Příspěvek jos
pát čer 26, 2009 8:56 am

Pro informaci co vykazuje OÚ Zdiby. Stačí si porovnat mnou uváděné hodnoty s daty zasílané na Ministerstvo financí.

Děkuji za pozornost
JORDANOV

kritik

Příspěvek: # 6521Příspěvek kritik
pát čer 26, 2009 11:46 am

Pane Jordanove, snaha se cení, ale chtělo by to zveřejnit v čitelné formě, takhle si myslím, že je to stále jen dohad.

Odpovědět