OOčko č. 4/2007

Vše co se týka OOčka. Občasník – neperiodická tiskovina (evid. číslo MK ČR E 14283).
OOČKO je občasník Ing. Štěpána Jordanova, do kterého vyjadřuje své názory.
Zamčeno
MacFig
Kontaktovat uživatele:

OOčko č. 4/2007

Příspěvek: # 4739Příspěvek MacFig
pon zář 24, 2007 8:28 am

PDF verze je k dispozici na http://vpo.th22.net/oocko/oocko_2007_4.pdf . Z technických důvodů upraven odkaz.

Luděk

Příspěvek: # 4778Příspěvek Luděk
čtv zář 27, 2007 1:27 am

Pane občane Ing. Jordanove, reaguji na Váš článek ve Vašem obecním občasníku. V reakci na článek Kůň versus policejní motocykl Vám sděluji, že se podle předběžného šetření nejednalo o strážníky Obecní policie Zdiby a věc si převzala Policie ČR k dohledání pachatelů. Po došetření Policií ČR věc předám naší Advokátní kanceláři k dalšímu postupu. V dalším článku mě Vaše vulgarita velice zaráží, již když jsem byl ještě členem VPO jste na mě udělal několik podrazů a to ve vztahu k článkům o Obecní policii Zdiby. Rozhodně nejsem všivý a sprostý viz. OOčko 4, narozdíl od Vás, kdy jste mi na řádném zastupitelstvu obce sprostě urazil a nazval jste mě frackem a volem, což je zaznamenáno v příslušném zápise. Rovněž jsem si nesplnil žádný sen o policajtovi jak v OOčku 4 popisujte, začínal jsem u Veřejné bezpečnosti před revolucí, mám čisté lustrační osvědčení, poté jsem po několika letech pracoval ve funkci asistenta vedoucího inspekce Městské policie , primátora hl. m. Prahy. Nebyl jsem odejit jak zase lživě uvádíte. Odešel jsem na vlastní žádost po změně primátora, resp, nových volbách, nového vedení. Rovněž neumívám okna za přispění motocyklů Obecní policie Zdiby, viz. opětovně OOčko 4, za použití modrých majáků.
Luděk Wachtl
velitel OP Zdiby
zastupitel obce Zdiby

Veigner

Příspěvek: # 4791Příspěvek Veigner
čtv zář 27, 2007 2:13 pm

Náhodou je to výborný čtení, pokaždé se moc bavím :lol:
Lepší vtipy jak v Trnky Brnky :lol: :lol: :lol:
Tomáš Veigner
ODS Zdiby
Zastupitel

Zamčeno