The Cell

O muzice. Co kdo posloucha nebo naopak NEPOSLOUCHA :-)))))))
Odpovědět
Helena Dohnalová

Příspěvek: # 4841Příspěvek Helena Dohnalová
úte říj 16, 2007 7:59 pm

Michale doufám, že sem napíšeš jaké to bylo. Původně jsem měla v úmyslu jít taky, ale prostě to časově nezvládám. Sweet má ráda od dob mé puberty a i když jsem si od té doby oblíbila spoustu jiné hudby, tak na ně nezapomínám.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Cell + Sweet

Příspěvek: # 4850Příspěvek michal beneš
ned říj 21, 2007 8:35 pm

Zdravím, tak koncert byl velmi vydařený. Musím na jednu stranu říci, že mě Sweet zase tolik nebere, ale hrálo jim to. Co naplat pro mě vrchol této sezóny byl John Mayall. K blues mám mnohem blíž a je to moje srdce. Možná se trochu zdálo, že hlasy už nejsou to co bývaly, ale kdo by to taky zazpíval:-) Hráli dobře (prý tedy z původní sestavy už je tam jen kytarista) takže jsem spokojený. Trochu mě zarazila první předkapela, ale třeba se to někomu líbilo. Fotky z celé akce jsou na http://www.retropraha.cz/fotky.php?id_fotogalerie=92 Je to tam řazené, tak jak kapely hráli po sobě.
Co se týká nás, tak jsem maximálně spokojený. Sice byl prostor jen 35 minut, ale vtěsnali jsme tam to nejlepší co máme. A řekl bych s úspěchem. Na našich stránkách http://www.thecell.cz v záložce návštěvní kniha jsou některé ohlasy od lidí. I mě tam po koncertě pár oslovilo.... Rozhodně děkujeme všem za podporu a doufám, že nás navštíví i někdy na samostatném koncertě.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Nové stránky

Příspěvek: # 4907Příspěvek michal beneš
pon lis 12, 2007 3:49 pm

"Konečně".... jsme spustili novou verzi našich stránek http://www.thecell.cz Jsou tam ještě občas nějaká slabší místa, ale doufáme, že to brzo odchytíme. Také ještě upravuji nové promo fotky ze studia, takže teď jsou tam zatím v syrovém stavu. Asi jako když se ráno probudíme:-) S designem jsme velmi spokojení a jestli se bude líbit i lidem nechám na nich. Těším se na všechny na nějakém samostatném koncertě, anebo v lednu na narozeninovém turné radia Beat, s Vítkovým kvartetem. To bude asi pěkně vypečená akce.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Re: The Cell

Příspěvek: # 5139Příspěvek michal beneš
pon led 21, 2008 3:10 pm

Jooo, první dva koncerty z narozeninové tour radia Beat jsou odehrané a myslím, že s velikým úspěchem. Lidi reagovali skvěle a prodalo se skoro 30 cdček. Tak doufám, že se nic nezvrtne a pokračování bude stejně úspěšné. Je v plánu ještě 7 koncertů a to bude dřina. Ale krásná:-) Na našich stránkách, nebo na stránkách http://www.beat.cz se dozvíte všechny podrobnosti. Snad se z některými dalšími z vás taky potkám. Těšim se a jdu cvičit :D Michal

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 5142Příspěvek jenik789
úte led 22, 2008 8:04 am

Michale,

jelikoz jsem byl na patecnim koncerte musim rict, ze se mi to moc libilo a opravdu jsem byl mile prekvapen :) , takze pokud ti (Vam) to pujde stejne dobre, tak urcite budete mit vic a vic fanousku :)
Dovedl bych si Vas i predstavit jako predskokany ZZ-TOP
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 5518Příspěvek michal beneš
pon dub 14, 2008 9:03 pm

Tak přichází jaro a pro kapelu to začíná vypadat celkem slibně. Je potvrzená šňůra s kapelou Olympic a vyvrbili se ještě další slušný akce a festivaly u nás i v zahraničí. Je tam znovu koncert s Johnem Mayallem a věříme, že přijde ještě něco do konce roku. Kde nás můžete vidět, jak samostatně tak s Olympicem, je jako vždy na našem webu. Přijďte se podívat, věřím, že se budou koncerty líbit. Myslím, že nejbližší v Praze je 8.5. ve Vagonu. Těšim se Michal

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 5604Příspěvek michal beneš
úte kvě 06, 2008 9:27 am

Tak je to potvrzeno. Po delší době hrajeme opět v Praze v klubu Vagon na Národní třídě. 8.5. od 21:00 Zvu ty co mají zájem o naši hudbu a těším se na viděnou a slyšenou:-) Jako vždy info a novinky jsou na našich stránkách.
Michal

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

The Cell + Olympic

Příspěvek: # 5891Příspěvek michal beneš
pon črc 21, 2008 1:28 pm

Po delší odmlce může zase něco napsat. Událo se toho poměrně dost a před námi je pár posledních společných koncertů The Cell + Olympic. Celkový průběh šňůry hodnotím jako velmi pozitivní. Byly koncerty lepší i horší, ale nikdy ne špatné. Myslím, že jako kapela jsme se celkem osvědčili a přesvědčili mnoho lidí, že nejsme jen předkapela kterou musí vytrpět než přijde milovaný Olympic. Jen někde v jedné recenzi jsem slyšel, že prý jsem kapela z "běžné Texaské venkovské tancovačky" :-)))) To mě dost rozesmálo. Autor je asi znalec... ale nechme to. Pravda je taková, že vystoupit před někým bez jakéhokoliv proma je velmi těžké a bohužel v našich končinách nevděčné. Ale prodalo se několik cdček a s lidmi co jsem hovořil po koncertě, tak to vnímali velmi dobře. Objezdili jsme pěkný kus republiky a strávili mnoho hodin na cestách v autě což bylo někdy vysilující ale většinou velmi přínosné... Tolik jsme si nezadováděli už ani nepamatuju:-)
S kapelou Olympik jsme se spřátelili a musím říct, že i jim to stále skvěle hraje. Je to kapela, která si zaslouží respekt, narozdíl od jiných preferovaných "hvězd".
Teď asi přijde trochu klidnější období, kdy zaměříme také svoje síly na shánění sponzora a producenta jelikož chceme natočit druhou desku. Materiálu je dost a tak věřím, že by mohla druhá deska potvrdit stoupající trend kapely.
Moje zvláštní poděkování patří Pavlovi Horkému z HOT amps, který mi vyměnil flašky v mém (od něho stavěném) zesilovači Stormy Blues. Teď to hraje skvěle a dohromady s aparátem který postavil pro našeho druhého kytaristu Martina Endla je to prostě bomba. Díky Pavle!

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 6128Příspěvek michal beneš
pát říj 10, 2008 8:16 am

Milí fanoušci, kamarádi a posluchači,
dozvěděli jsme se z důvěryhodných zdrojů, že vězeňská parta The CELL se po dlouhé době ukáže v Praze na samostatné akci.

Přijďte je osobně dopadnout na místo činu – klub VAGON, Praha 1, Národní 25 (Palác Metro) a to v úterý 14.října od půl deváté.

Budou tam všichni
- David, Michal, Milan, Leoš, Martin, Tomáš, Veronika & Vlaďka

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

The Cell v Rock Cafe

Příspěvek: # 6317Příspěvek michal beneš
úte bře 03, 2009 10:13 am

Ahoj už jsem tady dlouho nepsal nějakou pozvánku, ale doba rychlá a věci se mění vysokým tempem. Tak tedy k té pozvánce:
Milí fanoušci, kamarádi, kolegové a milovníci blues-rocku a jižárny, kapela The CELL se znovu chystá opustit nápravné zařízení a vystoupit před bezúhoným pražským publikem. Pokud se nebojíte, tak se rozhodně přijdtě podívat: - v úterý 10.3. 2009, začátek 19:30 - ROCK CAFÉ (Národní 20, Praha 1) - vstup zdarma Jako host vystoupí parta BLUE ROCKET z Teplic - www.bluerocket.cz - která, ač pochází ze severu, hraje výbornou jižanskou muziku. Těšíme se. The CELL www.thecell.cz

Co se nás týče je to poslední koncert v Praze (když nepočítám soukromý ples na Žofíně :-) ) před mini turné v USA kam se všichni moc těšíme.. Jsou naplánované i nějaká televizní a rozhlasová vystoupení, tak jsem zvědavý co budou říkat na to, že jim tam kapela od někud z Asie nebo Ruska veze za muziku:-) No čeká nás rušný rok...
Mějte se a na viděnou a slyšenou
Michal

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: The Cell v Rock Cafe

Příspěvek: # 6318Příspěvek jenik789
stř bře 04, 2009 7:28 am

michal beneš píše:Ahoj už jsem tady dlouho nepsal nějakou pozvánku, ale doba rychlá a věci se mění vysokým tempem. Tak tedy k té pozvánce:
Milí fanoušci, kamarádi, kolegové a milovníci blues-rocku a jižárny, kapela The CELL se znovu chystá opustit nápravné zařízení a vystoupit před bezúhoným pražským publikem. Pokud se nebojíte, tak se rozhodně přijdtě podívat: - v úterý 10.3. 2009, začátek 19:30 - ROCK CAFÉ (Národní 20, Praha 1) - vstup zdarma Jako host vystoupí parta BLUE ROCKET z Teplic - http://www.bluerocket.cz - která, ač pochází ze severu, hraje výbornou jižanskou muziku. Těšíme se. The CELL http://www.thecell.cz

Co se nás týče je to poslední koncert v Praze (když nepočítám soukromý ples na Žofíně :-) ) před mini turné v USA kam se všichni moc těšíme.. Jsou naplánované i nějaká televizní a rozhlasová vystoupení, tak jsem zvědavý co budou říkat na to, že jim tam kapela od někud z Asie nebo Ruska veze za muziku:-) No čeká nás rušný rok...
Mějte se a na viděnou a slyšenou
Michal
gratuluji k moznosti vyrazit do USA jim ukazat jak maji hrat svoji muziku, je to super uspech! :wink:
V utery tam budes mit zastupce od nas :)

PS. to uz abych si rychle zajistil autogram nez budete moc slavni co? :D
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Re: The Cell v Rock Cafe

Příspěvek: # 6321Příspěvek michal beneš
čtv bře 05, 2009 7:31 am

jenik789 píše: PS. to uz abych si rychle zajistil autogram nez budete moc slavni co? :D
To víš, že jo... podpisy až na letišti:-)
Michal

p.s. upozorňuju, že v RockCafe se končí s hraním v 22:00 (strictly) takž tentokrát opravdu bude první kapela začínat v 19:30

Helena Dohnalová

Příspěvek: # 6336Příspěvek Helena Dohnalová
sob bře 28, 2009 3:09 pm

Včera v patek 27.3. jsme vás viděla v Liďáku ve Kbelích. Jste fakt super. :D

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 6340Příspěvek michal beneš
pon bře 30, 2009 7:18 am

Ale to je překvapení, škoda, že jsme se nepotkali. Taky, bohužel jsme byli dost okleštěni o kytaristu a obě zpěvačky (nemoci jsou hrozná věc :-) ) Díky za pochvalu, budeme se snažit i nadále si udržet tu kvalitu :-) Teď si ještě odbydeme ples pro Prahu 4 a hurá do Států.

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

The Cell + ZZ Top

Příspěvek: # 6406Příspěvek michal beneš
pon kvě 18, 2009 6:42 am

Návrat z Ameriky byl těžký... pracovní proces nás rockery zastihl zcela nepřipravený, ale za to v dobré náladě. Koncerty i celý pobyt se mimořádně vydařil a získali jsme tam mnoho fanoušků i možná nějaký příslib spolupráce do budoucna (nerad bych zakřikl :-) ). Každopádně teď nás čeká akce tohoto roku asi největší... Hrajeme jako support mega kapele ZZ Top!! Ve státech na nás koukali celkem z obdivem, jak se nám to povedlo, ale přáli nám to. Tak jsem zvědavý jak to bude tady. Už jsem zaslechl nějaké hlasy co nám to nepřejí a to mě mrzí... no nic..
Tak tedy akce vypukne 26.5. v Tesla aréně od 19:30. Vstup je tuším od 18:30. Dostali jsme tam třičtvrtě hodinky a tu naplníme našimi největšími peckami. Hrozně se všichni těšíme a doufáme, že se nám podaří se s fousáči setkat získat společné foto :-)
We all have a good time, NOW! :mrgreen:

Odpovědět