Pocitac do nasi skolky

Zde se o tomto OS dozvíte více. Klidně se ptejte :-)
Odpovědět
jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Pocitac do nasi skolky

Příspěvek: # 4145Příspěvek jenik789
pát kvě 04, 2007 10:02 am

V nasi poslupraci jsme tuto sobotu predali do skolky pocitac(hrazeno z nasich soukromych zdroju)a tiskarnu, doufame ze bude slouzit snad jiz delsi dobu nez ty predtim, ktere nekdo ukradl 8)

Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Luděk

Naše školka

Příspěvek: # 4185Příspěvek Luděk
ned kvě 06, 2007 1:11 pm

Spolu s manželkou jsme do naší školky zakoupili houpací hračky z IKEA. Také jsme věnovali dětskou skládací pohovku.

Já jsem do naší školky namontoval moderní GSM, zabezpečovací systém EZS a EPS (v každé třídě je i např. požární čidlo). Každá z učitelek a pracovnic školky má i svůj kód ....., je to málo co pro obec dělám ?

Zařídil jsem a tzv. vydržkoval, že u školky jsou nová posuvná vrata a nová vrátka. Rovněž vybudovaná místním sponzorem z řad našich občanů. U starých vrat již hrozilo, že rozpadnou. :twisted:

Ze všech členů strany Dobrá volba pro obec se mi ozval jen Ing. Smetana a aktivně nabízel pomoc ......, taky něco pro naše děti, ale to je zatím tajné.
Luděk Wachtl
velitel OP Zdiby
zastupitel obce Zdiby

obcancz

Příspěvek: # 4187Příspěvek obcancz
ned kvě 06, 2007 1:42 pm

Je to od Vás obou záslužná činnost a patří Vám za to velký dík. Škoda, že obec např. vratům apod. nevěnovala větší pozornost, jelikož v případě jejich pádu by mohlo dojít k neštěstí, takže se divím, že obec tomuto nevěnovala dostatečnou pozornost a reagovala až na upozornění a tzv. vydržkování od pana Wachtla. Navíc obec by se měla řádně starat o svůj majetek a zabezpečit jej tak, aby nedocházelo k jeho poškození či zničení. Ostatně dnes už se málokdy vidí, že by dělal člověk něco zadarmo pro obec???!!! Pokud jsou firmy, které toto zasponzorují a odepíší si to z daní, tak proč ne :D

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4191Příspěvek jenik789
ned kvě 06, 2007 3:27 pm

Ludku, ale ja jsem ti preci nabizel pomoc i pokud se tykalo zrizeni Obecni policie ne?
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Luděk

Honza Česnek

Příspěvek: # 4195Příspěvek Luděk
ned kvě 06, 2007 4:46 pm

Pochopitelně si na to vzpomínám, zapoměl jsem tě uvést vedle Ing. Smetany a to včetně Kaštánku, Magdy Česnekové.

Jen pro ty všechny kritiky, kteří se neumějí podepsat sděluji, že se Obecní policie aktivně zapojila i při organizaci "Dětských čarodejnic".
Luděk Wachtl
velitel OP Zdiby
zastupitel obce Zdiby

kritik

Příspěvek: # 4199Příspěvek kritik
ned kvě 06, 2007 8:54 pm

Pokud jsem si dobře všiml, tak obecní policie sídlí v objektu MŠ a už jenom z důvodu, že bude schromažďovat údaje o lidech, tak musí mít zabezpečení. Tudíž předpokládám, že je zabezpečení MŠ napojeno na stejnou jednotku jako OP. Zároveň si myslím, že o zabezpečení požárními čidly se má starat obec a ne OP. Pokud na to starosta a spol nemá schopnosti a někdo to dělá za něj, tak to považuju za ostudu.
Pravidelně sleduju i stránky OP, všiml jsem si odkazu na "Den pro občany". Jistě je to záslužná činnost, ale přijde mi divné, že na stránkách OP je informace o této akci a na stránkách obce ani slovo. Okamžitě mě napadla otázka. Je Obecní policie opravdu nezávislá? :?: Nebo je to další hračka starosty. :wink:
Co se týká podpisu, tak si vzpomínám, že do předvolebních časů se OZ alias p. Majer také nepodepisoval. Já si také počkám.

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4280Příspěvek kango
pát kvě 11, 2007 6:38 pm

:)
Naposledy upravil(a) kango dne čtv úno 20, 2014 11:59 pm, celkem upraveno 1 x.
Kango

Luděk

Příspěvek: # 4281Příspěvek Luděk
pát kvě 11, 2007 7:09 pm

kritik píše:Pokud jsem si dobře všiml, tak obecní policie sídlí v objektu MŠ a už jenom z důvodu, že bude schromažďovat údaje o lidech, tak musí mít zabezpečení. Tudíž předpokládám, že je zabezpečení MŠ napojeno na stejnou jednotku jako OP. Zároveň si myslím, že o zabezpečení požárními čidly se má starat obec a ne OP. Pokud na to starosta a spol nemá schopnosti a někdo to dělá za něj, tak to považuju za ostudu.
Pravidelně sleduju i stránky OP, všiml jsem si odkazu na "Den pro občany". Jistě je to záslužná činnost, ale přijde mi divné, že na stránkách OP je informace o této akci a na stránkách obce ani slovo. Okamžitě mě napadla otázka. Je Obecní policie opravdu nezávislá? :?: Nebo je to další hračka starosty. :wink:
Co se týká podpisu, tak si vzpomínám, že do předvolebních časů se OZ alias p. Majer také nepodepisoval. Já si také počkám.
Pane kritiku, opětovně Vám sděluji, že mě můžete osobně kontaktovat na Úřadovně Obecní policie Zdiby a věci probrat.

Informace zde uváděné se nezakládají vůbec na pravdě. O způsobu zabezpečení Vás nebudu informovat.

V případě, že máte prověrku NBÚ na příslušný stupeň utajení, či jste příslušník BIS, Policie, či jiné zpravodajské služby rád s Vámi EZS, EPS budu diskutovat.

O tom co bude uveřejněné na stránkách OP rozhoduji pouze já. Při dni pro občany se rozdávali tužky a trička pro děti a důchodce s odkazy na Obecní policii a další složky záchranného systému.

Rozhodně nevím o tom, že jsem hračka pana starosty ......... Prosím uvádějte zde jen ověřené informace.
Luděk Wachtl
velitel OP Zdiby
zastupitel obce Zdiby

kritik

Příspěvek: # 4287Příspěvek kritik
sob kvě 12, 2007 4:23 pm

Prověrku NBÚ nemám a ani na tyto informace nepotřebuji.
Budu vycházet čistě z ekonomického a dále technického hlediska. Pokud budu chtít instalovat požární čidla nebo bezpečnostní, tak buď použiji drátová, to znamená dotáhnout kabely, nebo bezdrátová. Na ńašem trhu jsou ekonomicky únosné dvě řešení a nejlevnější, ale spolehlivé je od Jablotronu. Kabeláž se určitě netahala, takže zbývá bezdrát. Při ceně ústředny cca 10000,- a neochotě OÚ cokoli platit, je celkem jasné, že to je napojené na jednu ústřednu. Takže není co řešit.
Co se týká stránek OP, tak návštěvnost je lehce zjistitelná ze stránek NAVRCHOLU.CZ, což je počítadlo na těchto stránkách. Tam je možné se dozvědět, kolik unikátních adres, tím pádem uživatelů se na stránky podívalo. Tam zjistíte, že počet návštěv je do 200. Takže uváděné číslo přes 900 je hodně nadsazené. Zároveň je tam možné zjistit i IP adresy jednotlivých počítačů a nejzajímavější je údaj:
83.208.15.136 136.15.broadband2.iol.cz 131 13,80
Na základě těchto údajů je návštěvnost méně než čtvrtinová. Podle toho, že i já jsem stránky navštívil, tak se ani nedivím. Lidé očekávají informace a ne statické stránky, kde se mění pouze počasí.
Jistě je chválihodné, že OP rozdává tužky a trička. Já se ale ptám, proč informace o tomto dni nebyla i na stránkách OÚ, ačkoli se na tom podílel SPOZ OÚ a SFZVP. Pokud budete tak laskavý a vysvětlíte, co je SPOZ OÚ.
Pokud stále chcete tvrdit, že OP není pouze čárka na volebním programu starosty, tak proč jste souhlasil s účastí jakéhokoli sdružení na této akci nebo proč jste k tomu nepřizval i ODS a VpO.
Doufám, že se nebudete stydět odpovědět. :wink:
Naposledy upravil(a) kritik dne pon kvě 14, 2007 9:30 am, celkem upraveno 1 x.

Luděk

Kritik bez podpisu.

Příspěvek: # 4290Příspěvek Luděk
ned kvě 13, 2007 11:48 pm

Pane kritiku, opětovně Vám sděluji, že mě můžete osobně kontaktovat na Úřadovně Obecní policie Zdiby.
Luděk Wachtl
velitel OP Zdiby
zastupitel obce Zdiby

tomas

Příspěvek: # 4295Příspěvek tomas
pon kvě 14, 2007 9:07 am

... trochu pak postradam smysl fora.

Odpovědět