Ing. Wachtl - Volba pro obec

Zde se o tomto OS dozvíte více. Klidně se ptejte :-)
michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3824Příspěvek michal beneš
čtv úno 22, 2007 8:19 am

Abych se přiznal, tak nerozumím moc této debatě. Ať už jsou důvody p. Wachtla jakékoli, tak buď bude mít chuť se k tomu vyjádřit sám a nebo ne. My o tom tady můžeme spekulovat, ale nikam to nepovede.
Já DOUFÁM!!!!, že jde nadále o tu stejnou věc a to je, že chceme něco lepšího pro obec a pokusit se zlomit nadvládu stávající. A pro p. Veignera: i vy to snad také tak cítíte. Bylo by velice smutné, kdyby jste si zde na internetu jenom snažil zvyšovat svoje preferernce. A svojí kandidaturou nechtěl jenom zajistit politickou karieru a moc.
A ještě jedna poznámka:-) O to že je Scarab anonymní, tak možná pro Vás. Jestli jste si všiml, tak většina zde je anonymní. A když to dovedu ad absurdum, tak já Vás také naznám, takže je to na stejno, že? Proto doufám, že když vás někdo upozorní na chybu, tak se za ní omluvíte a nebude přecházet do protiútoku podobnými větami. Takových jsou plné internetové diskuze a věřte, že na popularitě nepřidají.

Veigner

Příspěvek: # 3826Příspěvek Veigner
čtv úno 22, 2007 10:03 am

michal beneš píše:Abych se přiznal, tak nerozumím moc této debatě. Ať už jsou důvody p. Wachtla jakékoli, tak buď bude mít chuť se k tomu vyjádřit sám a nebo ne. My o tom tady můžeme spekulovat, ale nikam to nepovede.
Já DOUFÁM!!!!, že jde nadále o tu stejnou věc a to je, že chceme něco lepšího pro obec a pokusit se zlomit nadvládu stávající. A pro p. Veignera: i vy to snad také tak cítíte. Bylo by velice smutné, kdyby jste si zde na internetu jenom snažil zvyšovat svoje preferernce. A svojí kandidaturou nechtěl jenom zajistit politickou karieru a moc.
A ještě jedna poznámka:-) O to že je Scarab anonymní, tak možná pro Vás. Jestli jste si všiml, tak většina zde je anonymní. A když to dovedu ad absurdum, tak já Vás také naznám, takže je to na stejno, že? Proto doufám, že když vás někdo upozorní na chybu, tak se za ní omluvíte a nebude přecházet do protiútoku podobnými větami. Takových jsou plné internetové diskuze a věřte, že na popularitě nepřidají.
Ano Scarab je anonymní, pro mě. Nevím, kdo to je a pokud to tu všichni vědí tak já opravdu netuším o koho jde.
V další reakci, pokud se nepletu, jsem se snažil vysvětlit, že se tu nechci ohánět zákony jen jsem uvedl na pravou míru, proč jsem to zde uvedl.
První myšlenka této debaty byla, jestli by p. Wachtl neměl odstoupit když vystoupil z VpO. Nikoho zde nenapadlo jestli není náhodou ve střetu zájmů jako zaměstnanec obecní policie spadající pod obecní ůřad.

A svojí kandidaturou jsem opravdu nechtěl posílit svojí politickou karieru a moc a preference zde také nezbírám. :wink:
Tomáš Veigner
ODS Zdiby
Zastupitel

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 3827Příspěvek MacFig
čtv úno 22, 2007 1:28 pm

V OSVpO nás to (zastupitel × obecní policista) samozřejmě napadlo hned, když se Luděk Wachtl stal zaměstnancem OÚ a řešili jsme to již dávno s výsledkem, že to není střet zájmů (podle nálezu jestli se nemýlím Nejvyššího soudu). Proto jsme to neřešili zde.
Je mi jasné, že k případnému odstoupení by se Luděk Wachtl měl nejlépe vyjádřit sám, ale každopádně vím, že nezměnil názor na volební program ani na cíle OSVpO, jen nesouhlasí s používanými metodami k jejich dosažení. Lidé ho volili podle našeho programu a podle toho jak ho znají. Vztah k programu nemění a nemění se ani jako osobnost, takže já nevidím důvod, proč by měl odstupovat a ani ho za jeho vystoupení nebudu odsuzovat.
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
--------------------------------
Obec pro všechny generace

andreya

Příspěvek: # 3905Příspěvek andreya
čtv bře 08, 2007 1:21 pm

No mě vlastně šlo jen o to, že jsem chtěla znát názor přímo Ing. Wachtla. Rozebírat se to dá ze všech stran a hodně dlouho, ale on jediný ví, jak to je.

Luděk

Re: Ing. Wachtl - Volba pro obec

Příspěvek: # 4188Příspěvek Luděk
ned kvě 06, 2007 2:21 pm

andreya píše:Dobry den, rada bych se zeptala Ing. Wachtla na duvody vystoupeni z Volby pro obec. Nemel by byt v zastupitelstvu nahrazen jinym clenem Volby pro obec?
Vážená paní, která se neumí podepsat a to bude platit i pro ostatní, kteří mají stejný problém. To znamená anonymní papír, text snese všechno....... :twisted:

Jen pro úvod, nejsem Ing., mám, ale mnoho různých státních zkoušek. Proto došlo asi k záměně.

Ze strany Dobrá volba pro obec Zdiby jsem vystoupil náhle a spotálně. Jsem upřímně rád. Tato strana v sobě zahrnovala slušné lidi, ale i občany, kteří zde řešili svoje osobní záležitosti (pozemky, svoje zájmy) a nevraživost vůči všem atd..

Na jaře loňského roku dlouze oslovoval moji rodinu Ing. Krejcar, nejdříve mého tchána a posléze i mě. Uváděl, že potřebuje do strany VPO nové lidi a nové budoucí zastupitele z naší části obce. Během několika dní jsem se dostavil na řádnou schůzi VPO a podal jsem přihlášku.

Na schuzi VPO jsem všem upřímně sdělil, že se chci věnovat zlepšení bezpečnostní situace ve Zdibech. Bohužel jsem se nesetkal s velkou podporou.

Často jsem členům VPO uváděl, co tedy budeme konkrétního dělat pro lidi ? Dostal jsem odpověď, od práce jsou tady čutálisti, mi budeme kritizovat, jsme přeci opozice.

Činnost VPO se tedy zvrhla v podávání trestních oznámení na neznámého pachatele bez důkazních materiálů, občansko právních žalob a sepisování stížností na různé instituce. To je realita.

Poté jsme chystali mítink s občany v Sokolovně. Každý měl mít pouze cca 10 minutový příspěvek. Bohužel na mě a některé další členy VPO se vůbec nedostalo. Monolog některých členů VPO se nedal přerušit a mnozí lidé zklamaně odešli.

Každý ve VPO se měl stát garantem určité oblasti, taková byla dohoda. Realita byla bohužel jiná. Řešilo se několik problému najednou a zase proti všem.

Volby dopadly pro VPO špatně. Často jsem já, ale i Ing. Smetana, uváděli, že je potřeba najít společnou cestu všech stran (fotbalisti, VPO, ODS) a najít určitý kompromis pro budování Obce Zdiby. Bohužel k dohodě nedošlo.

Strana VPO se začala štěpit na různé skupinky, které si dělali za zády schválnosti.

Dospělo to tak daleko, že nejmovaný pracovník Ministerstva vnitra, nyní předseda VPO, který nyní vystupuje jako tiskový mluvčí zastupitele Jordanova osočil na schůzi VPO mojí manželku, že spolu se starostou Tvrdým mají poměr a budou skupovat pozemky ve Zdibech. Moje manželka pana starostu Tvrdého vůbec v té době neznala a stále nezná.

Tento pracovník MV ČR civilně správního úseku, začal kritizovat činnost a rozhodnutí při zřizování Obecní policie Zdiby. Což mu pochopitelně ze své pracovní funkce, v pracovní době nepřísluší.

Pan Ing. Dubský, předseda VPO o kterém tady píšu si na mě stěžoval na různých institucích, že jsem člen zastupitelstva, člen politické strany VPO a strážníkem Obecní policie Zdiby. Prý dochází ke střetu zájmu. A to jsem byl v té době členem VPO.

Na jedné z posledních schůzí mi zastupitel Jordanov položil před ústa diktafon a pan Ing. Dubský, se prostřednictvím Ing. Smetany (nevím proč se nezeptal přímo), mě vyzval zda rezignuji, protože jsem ve střetu zájmu. Bohužel jsem ji musel odvětit, že neznalost zákona neomlouvá, ale že si našli již neplatý zákon............

Na další schůzi jsem z VPO vystoupil ! Pochopitelně nikdy nezapomenu na dodatečné sdělení některých kolegů z VPO na vulgární monolog Ing. Krejcara po mém odchodu. :twisted:

Věřím, že ne všichni členové VPO chtějí jen kritizovat, ale samostastně se zapojí do činnosti Obce Zdiby.

V závěru mého sdělení pro Vás paní beze jména a další beze jmen, Vám sděluji, že je mě možno kontaktovat, domluvit si osobní schůzku a různé věci osobně probrat. :D
Luděk Wachtl
velitel OP Zdiby
zastupitel obce Zdiby

kritik

Příspěvek: # 4201Příspěvek kritik
ned kvě 06, 2007 9:09 pm

Snižovat se na úroveň anonymů přece nechcete. 8) Tak proč stranu, za kterou jste kandidoval a která vás dostala do zastupitelstva aspoň nejmenujete správně. Co vám udělali tak hrozného, že jste tak zapšklý?

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4202Příspěvek kango
ned kvě 06, 2007 9:20 pm

:)
Naposledy upravil(a) kango dne pát úno 21, 2014 12:26 am, celkem upraveno 1 x.
Kango

OZ

Příspěvek: # 4209Příspěvek OZ
pon kvě 07, 2007 6:02 am

Tak moc vytržená z kontextu nebude , protože skoro stejnou větu jste řekl i při rozhovoru mezi čtyřma očima se mnou.
P.S.
Bylo to ještě před volbama :lol:
Ivan Majer

Luděk

Příspěvek: # 4212Příspěvek Luděk
pon kvě 07, 2007 9:26 am

kango píše:Luďku,
trochu mne mrzí, že věci zkresluješ. Protože tvoje věta "Často jsem členům VPO uváděl, co tedy budeme konkrétního dělat pro lidi ? Dostal jsem odpověď, od práce jsou tady čutálisti, mi budeme kritizovat, jsme přeci opozice." je hodně vytržená z kontextu. Pokud vím, tak toto padlo až po volbách a při početním stavu zastupitelstva je to docela pochopitelné. Vzheldem k tomu, že máš přehled v zákonech, tak jistě víš, že je povinností každého, kdo se dozví o trestném činu či o podezření o trestném činu toto oznámit, jinak se sám dopouštá trestného činu "Neoznámení TČ".
Radime, co tedy konkrétního VPO udělalo pro lidi ? O početním stavu zastupitelstva to není, kdo chce pracuje, kdo nechce jen kritizuje. Pochopitelně zákony znám. Při každém podání je třeba taky uvést důkazní materiály, což jsem Vám několikrát uváděl a to i při jednání s ODS u Carlose, jejíž představitelé to tehdy pochopili.

Když uvedeš konkrétní důkazní materiály a ne jedna paní povídala, tak podaná oznámení VPO na PČR, nebo státní zastupitelství nebudou stále odkládána. V současné době nesmyslné trestní oznámení zdržuje práci policistů, kteří by mohli být v terénu.

V případě, že budeš mít konkrétní a hmotné důkazní materiály rád tě podpořím. :idea:
Luděk Wachtl
velitel OP Zdiby
zastupitel obce Zdiby

Luděk

Příspěvek: # 4213Příspěvek Luděk
pon kvě 07, 2007 9:33 am

kritik píše:Snižovat se na úroveň anonymů přece nechcete. 8) Tak proč stranu, za kterou jste kandidoval a která vás dostala do zastupitelstva aspoň nejmenujete správně. Co vám udělali tak hrozného, že jste tak zapšklý?
Opětovně uvádím, podepiště se. Já žádný anonym nepíši narozdíl od Vás.

Já jsem se do zastupitelstva vůbec nehrnul, nemáte přesné informace. Byl jsem pouze do počtu a to mělo sloužit ke zvýšení volitelnosti VPO, resp. předurčených kandidátů VPO. Já vůbec nejsem "zapšklý" jak tvrdíte, vůbec mě neznáte.

Znovu uvádím, že se rád s Vámi setkám a můžete se zapojit do konkrétní činnosti obce.
Luděk Wachtl
velitel OP Zdiby
zastupitel obce Zdiby

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4214Příspěvek kango
pon kvě 07, 2007 10:57 am

:)
Naposledy upravil(a) kango dne čtv úno 20, 2014 11:59 pm, celkem upraveno 1 x.
Kango

Janeba
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 4234Příspěvek Janeba
úte kvě 08, 2007 9:56 pm

Koukám.že VpO by se měla přejmenovat na stranu 3D.........alespoň by se netvářila jako strana pro lidi potažmo obec. Nemocných lidí je tam nějak mnoho........proboha není to snad nakažlivé ??
ing. Jiří Janeba.vr

Odpovědět