Vystoupeni ze sdruzeni

Zde se o tomto OS dozvíte více. Klidně se ptejte :-)
Odpovědět
jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Vystoupeni ze sdruzeni

Příspěvek: # 6389Příspěvek jenik789
sob kvě 09, 2009 7:16 pm

Dne 7.5.2009 jsem ukoncil clenstvi v obcanskem sdruzeni VPO z duvodu neslucitelnosti nazoru se 2 cleny sdruzeni - Stepanem Jordanovem a Petrem Dubskym.

Nehodlam ale zakrnet a chci nadale delat neco pro nasi obec. :wink:

Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Re: Vystoupeni ze sdruzeni

Příspěvek: # 6392Příspěvek MacFig
úte kvě 12, 2009 12:24 pm

Vítej !
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
--------------------------------
Obec pro všechny generace

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 6393Příspěvek michal beneš
stř kvě 13, 2009 6:24 am

Přátelé neříkám jestli je to dobře nebo není, nicméně jako oslabení opozice to dobře není. Jenom doufám, že se nestane, že při příštích volbách bude na výběr jen současná děsná vláda anebo ODS s jedním nynějším zastupitelem. Popřípadě nějaká nově vzniklá buňka ČSSD, protože s nimi se jistě dočkáme světlých zítřků...
Na závěr tedy oblíbené české slovo "Uvidíme.."

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 6396Příspěvek jenik789
stř kvě 13, 2009 7:46 am

michal beneš píše:Přátelé neříkám jestli je to dobře nebo není, nicméně jako oslabení opozice to dobře není. Jenom doufám, že se nestane, že při příštích volbách bude na výběr jen současná děsná vláda anebo ODS s jedním nynějším zastupitelem. Popřípadě nějaká nově vzniklá buňka ČSSD, protože s nimi se jistě dočkáme světlých zítřků...
Na závěr tedy oblíbené české slovo "Uvidíme.."
Tak nejak "uvidime" :wink: Myslim si ze nikdo i z tech kteri vystoupili z VPO(5 osob, z duvodu...) neutuchaji v cinnosti, takze tech svetlych zitrku se urcite dockame :D
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

PetrK

Příspěvek: # 6398Příspěvek PetrK
stř kvě 13, 2009 9:05 pm

Také jsem ze začátku fandil a volil VPO, ale bohužel jsem se hluboce zklamal. VPO podávala trestní oznámení, stížnosti na různé úřady a pro nás občany Zdib skutek utek. Dobře jste udělal, že jste pane Smetano, pane Česneku odešli. Bohužel u VPO platí, že kdo chce z členů pro Obec Zdiby pracovat, tak je gauner, jako p. Wachtl, p. Smetana, p. Česnek. Ale za nimi jsou vidět výsledky, což občané vidí. Pane Smetano navrhuji založit pro nové volby nové sdružení s pracovním názvem např. "Bezpečná obec" a podporovat obecní policii a hasiče. Petr K.

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 6399Příspěvek MacFig
čtv kvě 14, 2009 9:24 am

Petře K.

Určitě nebudu žádné nové sdružení zakládat. Ta životní zkušenost mi stačila. Dodnes jsem některé neblahé zážitky od některých členů (hlavně jednoho) pořádně nerozdýchal a dodnes nechápu proč muselo a musí docházet k osobnímu napadání. Původně jsem měl dojem, že když se dáme dohromady, tak "zmůžeme hodně". Nakonec to skončilo totálním rozvratem vztahů a bouráním vlastní dobré práce. Proto jsem vystoupil. Vím, že sám zmůžu hodně málo, ale mám alespoň jasno, co budu dělat (soustředím se na to, čemu (alespoň trochu) rozumím), jak to dělat (je pro mě důležitější, aby se něčeho dosáhlo, a nikoliv, abych toho dosáhl já), kdy to dělat (ne vždy je vhodná chvíle a navíc se neválím doma, abych mohl pořád na něco reagovat) a když si něco zvořu, tak si za to zodpovídám sám (a nebojím se si svou zodpovědnost nést i veřejně).

Do příštích voleb se budu připravovat jako nezávislý kandidát. Volební program OSVpO jsem spoluvytvářel a dodnes na něm nevidím nic chybného, takže jej budu mít za základ. Pokud budu mít podporu, tak se pokusím ve volbách uspět.

Pokud uspěji, rád budu na společných cílech spolupracovat s dalšími. To však neznamená, že bych spolupracoval s každým za každou cenu. Mé postoje jsou doufám dost známé, a tak je doufám jasné, co mám na mysli (mimo jiné nebudu podporovat obecní policii a hasiče jako celek, ale jejich dobrou činnost podporovat určitě budu, špatnou nebo zbytečnou činnost budu kritizovat a bude-li třeba (a bude-li to jediné řešení) tak klidně budu i podávat trestní oznámení a stížnosti).

Pokud neuspěji, tak se pro mě změní jediné - nebudu zastupitel. Cíle, kterých chci dosáhnout zůstanou, a jen budu muset hledat jiné cesty.
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 6403Příspěvek kango
čtv kvě 14, 2009 11:40 am

:)
Naposledy upravil(a) kango dne čtv úno 20, 2014 11:16 pm, celkem upraveno 1 x.
Kango

OZ

Příspěvek: # 6405Příspěvek OZ
pát kvě 15, 2009 8:15 pm

jenik789 píše:Dne 7.5.2009 jsem ukoncil clenstvi v obcanskem sdruzeni VPO z duvodu neslucitelnosti nazoru se 2 cleny sdruzeni - Stepanem Jordanovem a Petrem Dubskym.

Nehodlam ale zakrnet a chci nadale delat neco pro nasi obec. :wink:
... jestli tomu dobře rozumím,tak odešel druhý a poslední ze členů VPO ,který chtěl pro obec doopravdy něco dělat (proto taky asi musel odejít)možná VPO nebude tak dobrá volba :? kdepak asi soudruzi z NDR udělali chybu? :(
Ivan Majer

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 6642Příspěvek kango
čtv říj 01, 2009 2:04 pm

:)
Naposledy upravil(a) kango dne čtv úno 20, 2014 11:11 pm, celkem upraveno 1 x.
Kango

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 6643Příspěvek MacFig
čtv říj 01, 2009 2:08 pm

Vítej !
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky