Ještě rozeznáte co je lež a co pravda ???? Vítejte SOVpO

Zde se o tomto OS dozvíte více. Klidně se ptejte :-)
Veigner

Příspěvek: # 4783Příspěvek Veigner
čtv zář 27, 2007 8:25 am

kango píše:Možná by stálo zato, uvést důvody rezignace. Marná snaha cokoli prospěšného v obci prosadit se míjí účinkem díky aroganci starosty, naprosté netečnosti ostatních fotbalistů, "policejní" poslušnosti a až neuvěřitelné neschopnosti zastupitele za ODS. Včera se opravdu předvedl v "nejlepším" světle. Jako další důvod .....
Vaše příspěvky, mě vždy spolehlivě pobaví :lol:
Aroganci zažívám na každém zasedání ze strany zastupitelů a členů VpO. Vaše snahy zabránit čemukoliv dobrému v obci mě opravdu překvapují (viz. váš včerejší pokus poněkolikáté zabránit výstavbě kanalizace v Prostřední ulici ve Zdibech). Slovíčkaření, urážení a vulgarita ze strany členů VpO vždy dokonale otráví lidi. Ani se občanům obce nedivím, že nevydrží na zasedání (včerejší začínalo 18:00 a končilo cca. 22:30). Ty vaše proslovy mě vážně nezajímají a nevím jestli občany v sále, ale když vy se tak rád posloucháte :wink:

Věřím tomu, že pokud by obsah zasedání byl 4. bodový tj.
1)Úvod
2) Kontrola usnesení předchozího zasedání
3) Informace o činnosti Obecního úřadu
4) Závěr
tak i v tomto případě by jste zvládli zdržovat zasedání do jedenácti hodin.

Přitom počet zásluh sdružení VpO pro obec bych dokázal spočítat na jednom prstu a to ještě byla iniciativa p. Smetany. :)

Tomáš Veigner
ODS Zdiby
Zastupitel

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4784Příspěvek jenik789
čtv zář 27, 2007 8:55 am

Luděk píše:Na dnešním zastupitelstvu jsem opětovně všem uvedl, že se mnou můžou věcně diskutovat. Tuto nabídku jsem již uvedl několikrát v minulosti. Bohužel nikdo mě nekontaktoval. Ing. Slezák, pod přezdívkou KANGO z VPO mě dneska uvedl, že v mé pracovní době mě nemůže kontaktovat, protože řádně pracuje. Nabídnul jsem mu schůzku po pracovní době, rovněž nemůže je z rodinou a já mám po své pracovní době, kdy trávím čas s rodinou reagovat na volání našich občanů …., ale reaguji a snažím se pomoc ? Bohužel i dnes jsem si vyslechnul jednostranné vulgární narážky na činnost Obecní policie Zdiby. Na zdejším fóru jsem si přečetl mnoho a mnoho špatného o mé osobě. Proto se ptám, ač jsem kandidoval za VPO, posléze po seznámení z reálnou činností VPO odešel, co děláte pro naše děti, babičky, dědečky, maminky, pro školu, školku, dětský klub Magdy Č., dětský den atd., asi nic, nikdy jsem Vás zde neviděl, zkuste se členové VPO zapojit. Budu upřímný, mimo Ing. Smetany, který našim dětem do školky a školky ze svého zaplatil reflexní náramky se nikdo z Vás nezapojil.

Na dnešním zastupitelstvu, které skončilo před několika minutami rezignovali ze své funkce zastupitel MUDr. Sedlák a Ing. Jordanov.
Ludku, je mi lito Tvuj nadhled a taky ze nevidis i ostatni ze neco delaji, jen pro Tebe otazka - kolik lidi v predstvenstvu ZdibyNetu je clenem VPO? Tzn. ze i tito lide neco delaji zadarmo ve svem volnem case.

@2 zadne vulgarity na Tebe nebo Tvoji praci jsem vcera neslysel a o tom se budeme moct presvedcit na videozaznamu :wink:
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4785Příspěvek kango
čtv zář 27, 2007 8:59 am

:)
Naposledy upravil(a) kango dne čtv úno 20, 2014 11:51 pm, celkem upraveno 1 x.
Kango

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4786Příspěvek jenik789
čtv zář 27, 2007 9:14 am

Veigner píše:
kango píše:Možná by stálo zato, uvést důvody rezignace. Marná snaha cokoli prospěšného v obci prosadit se míjí účinkem díky aroganci starosty, naprosté netečnosti ostatních fotbalistů, "policejní" poslušnosti a až neuvěřitelné neschopnosti zastupitele za ODS. Včera se opravdu předvedl v "nejlepším" světle. Jako další důvod .....
Vaše příspěvky, mě vždy spolehlivě pobaví :lol:
Aroganci zažívám na každém zasedání ze strany zastupitelů a členů VpO. Vaše snahy zabránit čemukoliv dobrému v obci mě opravdu překvapují (viz. váš včerejší pokus poněkolikáté zabránit výstavbě kanalizace v Prostřední ulici ve Zdibech). Slovíčkaření, urážení a vulgarita ze strany členů VpO vždy dokonale otráví lidi. Ani se občanům obce nedivím, že nevydrží na zasedání (včerejší začínalo 18:00 a končilo cca. 22:30). Ty vaše proslovy mě vážně nezajímají a nevím jestli občany v sále, ale když vy se tak rád posloucháte :wink:

Věřím tomu, že pokud by obsah zasedání byl 4. bodový tj.
1)Úvod
2) Kontrola usnesení předchozího zasedání
3) Informace o činnosti Obecního úřadu
4) Závěr
tak i v tomto případě by jste zvládli zdržovat zasedání do jedenácti hodin.

Přitom počet zásluh sdružení VpO pro obec bych dokázal spočítat na jednom prstu a to ještě byla iniciativa p. Smetany. :)
Vazeny pan Veignere,

Udivuje me Vase iniciativa se k vyjadrit k tematu, ktere se uvadelo vcera na zastupitelstvu, kdyz jste bohuzel vcera nedokazal ani zopakovat jako clen komise usneseni zastupitelstva :) . Chapu ze je nekdy tezke vse pochopit a zaznamenat :lol: ale to uz se s tim musite poprat v pripade, ze je to Vas ukol.
Je mozne, ze jste se vcera velmi soustredil na zapis a prehledl, ze o zadnem vystavbe vcera nerozhodovalo tzn. ze nikdo ani nemohl nic zabranit nebo podporit :lol:
Dale Vam chci jako zastupiteli rici, ze Vami zminovane "slovickareni" je trochu nepresny termin, jelikoz dle toho co jsem videl a to co je i na zaznamu byly jen podnety na porusovani zakona, vyhlasek ci jinych narizeni OU tzn. tyto pripominky nelze brat jako slovickareni.

Je videt ze v obci bydlite kratce a nic nevite o nas ostatnich ani kolik ma VPO clenu a kolik jich je :wink: protoze pak byste sve nazory opravil ve smyslu ze nic nedelame. Chapu Vasi pracovni vytizenost a oblibenost mezi cleny ODS u nas v obci. V zastupitelstvu jste jiz rok a teprve vcera jsem od Vas slysel vetu, jelikoz v minulosti to bylo vzdy jen slovo. Rad bych od Vas slysel, co jste nekdy udelal pro obcany jen tak zadarmo, bez podjatosti ve volnem case :wink: . Dale jestli byste mi mohl napsat kdy Vy prijdete s nejakym navrhem na zastupitelstvo(krome vcerejsiho Vaseho navrhu, ktery se neda pocitat, jelikoz jste jen navrhl clenku finacniho vyboru..)

Dekuji za Vasi odpoved :)

veskera ma tvrzeni mohu nasledne potvrdit video zaznamem, kdyby jste si chtel vse overit 8) (samozrejme jakmile bude preveden do DVD podoby)
Jeník - Jan Česnek

Veigner

Příspěvek: # 4788Příspěvek Veigner
čtv zář 27, 2007 11:13 am

Nepochopení projednávaných věcí na zastupitelstvu členy VpO jsem zaznamenal už včera na zastupitelstvu, tak by mě nemělo překvapit ani zde, pravda :lol:
Tak to zkusím ještě jednou s vámi a "po lopatě" zkuste se soustředit možná to pochopíte. :wink:
Jedná se o uzavření smlouvy s BMTO (to je ta firma co na základě této smlouvy vybuduje kanalizaci v prostřední ulici). Tato smlouva už byla schválena na minulém zastupitelstvu. Včera se jednalo o změnu v pojmenování smlouvy a preambuli. Jednalo se právě o to vaše slovíčkaření. Podmínky smlouvy se nijak nemění, zůstává co bylo schváleno, nikde se zákon neporušuje. VpO trvala na projenání této smlouvy na dalším zastupitelstvu. To by znamenalo další nudný, lživý monolog p. Dubského nad tímto tématem na dalším zasedání a několik hodin ztraceného času nad změnou slova v názvu smlouvy. Důsledek by byl ten, že projednávání na dalším zastupitelsvu (patrně někdy v listopadu - prosinci) by znamenalo že by ta výstavba letos nebyla hotová, to je snad jasné. V důsledku by vaše (VpO) arogance způsobila výstavbu kanalizace v průběžné o rok.
Snad to tu občané čtou, a mohou si tak přečíst jak vaše sdružení obci "prospívá" :lol: :lol: :lol:

Ano v obci bydlím krátce :D ... naše rodina tu žije třetí generací. Starší generace občanů zná zde v obci rodinu Vomočilů. Kolik má VpO členů mě vážně nezajímá, to je váš problém :wink:

Vážně se nepotřebuji exhibovat jako p. Dubský a Krejcar takže pokud se na zasedání projednávají projekty, které jsou programem ODS Zdiby, tzn. je tu programová shoda s sdružením fotbal, nepovažuju za nutné do debaty vstupovat ani hlasovat proti abych dokázal že jsem opozice. :) Na druhou stranu jsem realista a vím že obecní pokladna není bezedná, jsou tu rozpracované projekty, které potřebují financovat a dotáhnout a předkládat další projekty v této době tedy není nutné.

Vaše video záznamy mě nezajímají, jsem na těchto zastupitelstvech do konce a vím co se tam projednává.

Hezký den 8)
Tomáš Veigner
ODS Zdiby
Zastupitel

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4789Příspěvek kango
čtv zář 27, 2007 12:09 pm

Kango

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4792Příspěvek jenik789
čtv zář 27, 2007 2:59 pm

Mozna by bylo dobre se zeptat pravnika jestli se muze toto:
* schvalena smlouva o provozovani
a najednou se ma podepsat "koncesionarska smlouva o provozovani" jestli se jedna o tu samou vec, pokud se zmenil zakon podle ktereho se ma smlouva ridit.
Nejsem pravnik, ale urcite se nekdo takovy najde, kdo poradi co je spravne. Myslim si ze bylo stesti, ze predchozi smlouvu OU nepodepsal a ze ji chce zmenit na spravny typ smlouvy a tou je dle Uradu pro hospodarskou soutez typ koncisionarske smlouvy, jinak by preci byla davno podepsana ze;-)
Jeník - Jan Česnek

michal beneš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4793Příspěvek michal beneš
čtv zář 27, 2007 5:55 pm

Vážení to co tady čtu, z toho se mi upřímně řečeno zvedá žaludek. Měl jsem za to, že všem jde o to aby se kvalita žití v obci zlepšila. Ale zřejmě pro každého to znamená něco jiného. Někdo je v diskuzi zcela mimo a vůbec do toho nemá co mluvit (p. Janeba) a jiný zase vůbec ničemu nerozumí a přesto plká. Vy p. Veignere jsem přesným dokladem toho, že akorát mluvíte a neděláte nic. A já zapomněl... vy vlastně nemáte na to čas. Ale na to je jednoduchá rada, tak jsem neměl dělat zastupitele. Dále psát nebudu, protože na tohle téma tady byla velká diskuze, po které jste se na dlouho odmlčel a já doufal, že jste dostal rozum.
To že se v obci dějí takové věci s tichou podporou některých lidí je smutné a zřejmě se to nezmění.
Jsem už z toho tak smutný, že se na to vykašlu a budu si žít jako normální člověk, psát si do své hudební kolonky. Stejně je to moje největší láska.
Věřím, že se časem věci zlepší a dospěje se k nějaké všeobecné shodě a nebudou se dělat naschvály a podrazy.
S pozdravem
Michal Beneš

OSZ

Příspěvek: # 4794Příspěvek OSZ
čtv zář 27, 2007 9:54 pm

Myslím si, že je zbytečné pokračovat dále v debatě. Kdo bude mít zájem se přesvědčit na vlastní oči i uši, jak probíhají veřejné schůze zasedání obecního zastupitelstva, může požádat kteréhokoli člena OSVpO o záznam na DVD. Potom ať si udělá úsudek sám. To, že je však něco hodně shnilého ve státě zdibském je patrné i bez shlédnutí záznamu na DVD. Stačí se projít nebo projet po obci.
Krejcar

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 4799Příspěvek kango
ned zář 30, 2007 10:52 am

Kango

Votavová

A mám to...

Příspěvek: # 4800Příspěvek Votavová
ned zář 30, 2007 2:09 pm

Je pravda že jsem se místním policistům omluvila pro nepodložené obvinění o plašení koně jejich motorkama, ale nicméně se to stalo, byli to dva policisté na motorkách a budu ráda když se zjistí kteří, nemám zapotřebí si něco vymyšlet! Ale není pravda že jsem se přiznala k tomu že je tato událost vymyšlená! NENÍ!!! Skutečně se to stalo a vlastně obvinění ze lži na stránkách OP odmítám!!!

Obecní policie Zdiby se distancuje od nepravdivého článku Kůň versus policejní motocykl, aneb co "dobrého"
provedly motocykly Obecní policie. Tento článek vyšel v tiskovině s názvem OOčko číslo 4, ze dne
20.9.2007, Obecní občasník – neperiodická tiskovina (evid. číslo MK ČR E 14283), vydává Ing.
Štěpán Jordanov, zastupitel obce Zdiby. Vnitřním šetřením v OP Zdiby bylo zjištěno, že
popisovaná událost se vůbec nestala a proto byl spisový materiál postoupen
Policii ČR k dalšímu šetření.

Tato událost se skutečně stala a jsem ráda že je postoupena k dalšímu šetření. Děkuji Votavová

kritik

Příspěvek: # 4804Příspěvek kritik
pon říj 01, 2007 1:39 pm

Po shlédnutí této ukázky jsem se ještě dlouho musel smát. Větší ukázku neschopnosti už ani nešlo předvést. Zastupiteli Veignere, k čemu tam vůbec chodíte? Přesně jste ukázal, co děláte pro obec. Vždyť vy ani nic nemůžete dělat. :roll: Na vás bude platit tak akorát, že "dej blbci funkci a lejstrem se ti odmění".

tomas

Příspěvek: # 4807Příspěvek tomas
pon říj 01, 2007 3:12 pm

Zasmat jsem se zasmal taky. Je to ale spis k placi ...

jos

Příspěvek: # 4821Příspěvek jos
čtv říj 04, 2007 8:55 am

Za
Naposledy upravil(a) jos dne stř říj 03, 2018 6:05 pm, celkem upraveno 1 x.
JORDANOV

OZ

Příspěvek: # 4822Příspěvek OZ
čtv říj 04, 2007 4:11 pm

To Vám poradil Váš "tiskový mluvčí p. Dubský",jestli jste to vypotil sám,tak jste mne mile překvapil,až do dneška jsem si o Vás myslel všechno možné jen ne to,že jste vtipník.
Ivan Majer

Odpovědět