tráva

Sem pište Vaše přípomínky jen k Územnímu plánu a rozvoji výstavby obce.

Moderátor: MacFig

Odpovědět
LenkaT

tráva

Příspěvek: # 6580Příspěvek LenkaT
úte srp 04, 2009 7:37 pm

Máme na pozemku na Zl. kopci dost vzrostlou trávu. Myslíte, že s tím můžou být problémy? Klidně bychomom jí posekali, ale nemáme potřebnou sekačku. Nevíte o někom, kdo by to raději posekal?
díky

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: tráva

Příspěvek: # 6583Příspěvek jenik789
stř srp 05, 2009 6:55 am

LenkaT píše:Máme na pozemku na Zl. kopci dost vzrostlou trávu. Myslíte, že s tím můžou být problémy? Klidně bychomom jí posekali, ale nemáme potřebnou sekačku. Nevíte o někom, kdo by to raději posekal?
díky
To by chtelo nejaky trakturek, protoze pozemek urcite nemate maly :wink: Z meho pohledu mohou byt problemy, ze plevel muze letat sousedum na jejich travnik a ti mohou byt pekne nastvani...
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

kolodja
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 6588Příspěvek kolodja
čtv srp 06, 2009 12:09 am

LenkaT píše:Máme na pozemku na Zl. kopci dost vzrostlou trávu. Myslíte, že s tím můžou být problémy? Klidně bychomom jí posekali, ale nemáme potřebnou sekačku. Nevíte o někom, kdo by to raději posekal?
díky
Za úplatu to rád poseká pracovník od pana Kábrta (původní majitel pozemků). Má lištovou sekačku a pozemky co jim ještě zůstaly seká cca 1x / měsíc.
Kontakt na pana Kábrta 602 312 212, bydlí ve Zdibské

Gavra

Příspěvek: # 6590Příspěvek Gavra
pát srp 07, 2009 1:51 pm

Milá Lenko, mrzí mě, že jste se nepřipojili k sekání, které proběhlo na Zlatém Kopci v květnu. Posekalo se najednou řádově 30 parcel.
Bohužel léto bylo deštivé a tak tráva je opět metrová. Až bude probíhat další sekání oslovíme tě.
Jelikož tady bydlíme, tak nám to velmi vadí a hlavně je to povinnost dle § 127. Obec mi to měla mít ze zákona pod kontrolou, ale té je to šumák.
Jsou to nešvary stoplé výstavby, ale Zlaťák není smeťák!

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 6591Příspěvek jenik789
pát srp 07, 2009 2:30 pm

Zkuste to priste zkusit vyhlasit sekani zde :) , pak si to mohou precist lide, kteri sem i nekdy mrknou :shock:
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

LenkaT

Příspěvek: # 6595Příspěvek LenkaT
pát srp 07, 2009 10:32 pm

Gavra píše:Milá Lenko, mrzí mě, že jste se nepřipojili k sekání, které proběhlo na Zlatém Kopci v květnu. Posekalo se najednou řádově 30 parcel.
Bohužel léto bylo deštivé a tak tráva je opět metrová. Až bude probíhat další sekání oslovíme tě.
Jelikož tady bydlíme, tak nám to velmi vadí a hlavně je to povinnost dle § 127. Obec mi to měla mít ze zákona pod kontrolou, ale té je to šumák.
Cauky, my bychom se klidne i pripojili, ale nevedeli jsme o tom......

Merlin

Příspěvek: # 6628Příspěvek Merlin
pon zář 21, 2009 12:10 pm

Takze opet organizujeme sekani parcel na Zlatem Kopci - probehne na konci zari / zacatkem rijna. Pokud bude mit nekdo dalsi zajem, dejte mi vedet pres SZ - idealne kontant (email, telefon) a dodam veskere detaily.

LenkaT píše:
Gavra píše:Milá Lenko, mrzí mě, že jste se nepřipojili k sekání, které proběhlo na Zlatém Kopci v květnu. Posekalo se najednou řádově 30 parcel.

LenkaT

Příspěvek: # 6629Příspěvek LenkaT
pon zář 21, 2009 6:14 pm

Bezva. Tak mi to prosím Vás dejte do pošty. Ozvu se.Díky
Lenka

Merlin

Příspěvek: # 6634Příspěvek Merlin
ned zář 27, 2009 9:19 am

LenkaT píše:Bezva. Tak mi to prosím Vás dejte do pošty. Ozvu se.Díky
Lenka
Lenko,

poslal jsem Vam detaily jak pres SZ, tak pres email, ale zatim, zadna odpoved - sekani je jiz v plnem proudu a pokud se mi neozvete, tak pozemek nebudete mit poeskany.

LenkaT

Příspěvek: # 6636Příspěvek LenkaT
stř zář 30, 2009 6:56 pm

Dobrý den, o sekání zájem máme. Bylo by to jistě třeba. Ozvu se
Merlin píše:
LenkaT píše:Bezva. Tak mi to prosím Vás dejte do pošty. Ozvu se.Díky
Lenka
Lenko,

poslal jsem Vam detaily jak pres SZ, tak pres email, ale zatim, zadna odpoved - sekani je jiz v plnem proudu a pokud se mi neozvete, tak pozemek nebudete mit poeskany.

Merlin

Příspěvek: # 6940Příspěvek Merlin
pát dub 30, 2010 3:45 pm

Pokracujeme v tradici a na prelom kvetna / cervna znovu ogranizujeme sekani prazdnych parcel na Zlatem Kopci. Kdo by mel o posekani zajem, tak mi dejte vedet do konce kvetna.
Merlin píše:Takze opet organizujeme sekani parcel na Zlatem Kopci - probehne na konci zari / zacatkem rijna. Pokud bude mit nekdo dalsi zajem, dejte mi vedet pres SZ - idealne kontant (email, telefon) a dodam veskere detaily.

LenkaT píše:

Merlin

Příspěvek: # 7148Příspěvek Merlin
stř zář 01, 2010 8:12 pm

Po destivem letu se opet chystame zorganizovat sekani parcel na Zlatem Kopci na prelomu zari / rijna 2010. Takze pokud bude mit nekdo zajem, muze se opet pridat.
Merlin píše:Pokracujeme v tradici a na prelom kvetna / cervna znovu ogranizujeme sekani prazdnych parcel na Zlatem Kopci. Kdo by mel o posekani zajem, tak mi dejte vedet do konce kvetna.

Odpovědět