Občanské sdružení VIZE 21 - Brnky

Odpovědět
Petr Dubský

Příspěvek: # 976Příspěvek Petr Dubský
pon bře 06, 2006 9:56 am

Úvodem bych se především chtěl osobně přiznat a omluvit tomuto občanskému sdružení za kritiku vůči její "nečinnosti". Tato "nečinnost" mi byla vysvětlena z důvodu zaneprázdněnosti předsedy tohoto sdružení i některých jejich dalších členů. Což plně chápu, jelikož této činnosti se věnují ve svém osobním volnu. Musím konstatovat, že i v průběhu loňského roku vyvíjelo určitý tlak na radnici a bojovalo za vylepšení životního prostředí v oblasti Brnek. Rád se Vám omluvím i osobně. Děkuji Vám za pochopení. VIZE 21 pokračuje ve své činnosti nadále a připravuje na letošní rok některé akce, které budou včas zveřejněny na jejich webových stránkách a velký dík nadále patří panu Ing. Pavlovi Slováčkovi a panu Vladimíru Vlasákovi a dalším, kteří toto sdružení spoluzakládali s ostatními.
Doporučuji shlédnout velmi dobře připravenou webovou stránku tohoto sdružení, kde je mimo jiné popsána činnost a aktivity tohoto sdružení a jsou zde velmi zajímavé letecké snímky Zdib a okolí.

http://www.volny.cz/vize21

Petr Dubský

Podněty a připomínky

Příspěvek: # 1103Příspěvek Petr Dubský
stř bře 22, 2006 2:51 pm

Vážení občané,
rádi zde od Vás přivítáme Vaše připomínky, ať už kladné či kritické nejen k činnosti občanského sdružení, ale hlavně uvítáme Vaše podněty ke zlepšení životního prostředí a celkového stavu Brnek. Děkujeme Vám předem.

Petr Kovacik

Den pro Brnky?

Příspěvek: # 1237Příspěvek Petr Kovacik
sob dub 01, 2006 11:40 pm

Dobrý den,
vím, že jste v minulosti pořádali akci Den pro Brnky při které jste prováděli úklid a tak.
Rád bych se dozvěděl zda teď na jaře plánujete další takovýto úklidový den :)
Petr K.

Helena Dohnalová

Po povodni

Příspěvek: # 1266Příspěvek Helena Dohnalová
stř dub 05, 2006 10:41 am

Vltava se pomalu vraci do svého koryta. Na břehu už vystupuje z vody hromada haraburdí, lednice, pneumatiky a mnohe jiné věci. Ja vím, že zde už Brnky vlastně koncí, ale přesto by mě zajímalo, jak to bude s úklidem, kdyz se donedávna na břehu povalovaly věci zřejme ješte z předchozi povodně. Nebydlim v Brnkách dlouho, ví někdo z vás,jak to po povodni chodí?
Byl to už dříve docela kontrast, vidět, jak to mají krásně uklizené v Klecánkách a o pár metrů dál proti proudu - skoro smetiště.
:cry:

Petr Dubský

Příspěvek: # 1281Příspěvek Petr Dubský
čtv dub 06, 2006 1:51 pm

Omlouvám se za delší odmlku. Nicméně brigáda by měla být, předpokládaný termín je 22. dubna 2006, ale jak podotýkám je to pouhý předpoklad.
A co se týká úklidu podél Vltavy, tak to spadá do kompetence povodí Vltavy a Obecního úřadu Zdiby, jelikož je to v jejich katastru. Bohužel zde obec asi nebude vyvíjet nějakou velkou snahu, jelikož se jedná o nelukrativní pozemky. Sdružení Vize 21 se spíše zaměřuje na úklid od ul. Pod hájem až po Sedleckou cestu s hlavním zaměřením na střed části Brnek, či-li v okolí zámku a na likvidaci černých skládek viz fotografie na web. str. VIZE 21 v odkaze brigáda.

Helena Dohnalová

Příspěvek: # 1284Příspěvek Helena Dohnalová
čtv dub 06, 2006 2:53 pm

Děkuji za informaci.
Vím, že brigády probíhají. Však je to taky vždy vidět. Chtěla jsem se již vloni zúčastnit, ale byla jsem bohužel nemocná. Tak jsem si myslela, že to letos napravím, jenže pro změnu budu muset,ten víkend, kdy brigáda bude, být od rána do večera v práci. Tak abych aspoň trochu přispěla k obecnému blahu, začala jsem s jarním úklidem kolem našeho domu.
:D

obcancz

Re: Občanské sdružení VIZE 21 - Brnky

Příspěvek: # 7720Příspěvek obcancz
čtv úno 24, 2011 8:50 am

Vážení, rád bych Vás informoval o konání brigády na Brnkách v rámci akce "Den pro Brnky" na které Vás zve nově ustanovený výbor OS VIZE 21. Konání brigády se uskuteční na začátku měsíce dubna. Přesný datum a místo srazu včetně dalších organizačních záležitostí Vám bude včas oznámeno prostřednictvím letáků na vývěskách a prostřednictvím tohoto diskusního fóra nebo nově vzniklého diskusního fora pro Brnky http://jablonka.cz/forum/viewforum.php?f=69, které založil pan Zemánek, kterému patří velký dík. Vaše příspěvky k problematice Brnek jsou vítány.
Jak už jsem výše uvedl je zvolen nový výbor OS VIZE 21 ve složení - Jitka Janáčková, Alice Zeidlerová, Anatol Nepala, Ota Urban a Karin Konstantinovová.

Přeji všem příjemný den

Petr Dubský

Odpovědět