Stroj času

Vše co se týká našeho OÚ, starosty, zastupitelů.... prostě vše co k tomu patří
Odpovědět
TomasBrnky

Stroj času

Příspěvek: # 10930Příspěvek TomasBrnky
čtv kvě 12, 2016 7:34 pm

Čest práci,

Tak mě napadá, zda-li soudruh starosta v poslední době neutrpěl nějaký úraz hlavy.
Takto zdatně parodovat sám sebe z minula na to musí být někdo buďto velmi inteligentní anebo úplně naopak :-)

Fotka z posledního Zdibského Zpravodaje
Obrázek

http://postimg.org/image/4u78lsi69/

Musím říct, že ten člověk má teda hroší kůži, něco takového jsem ještě neviděl.
Mohl být hrdina v sokolovně nebo kdykoli jindy a ty "lži" kdykoli označit a vyvrátit. Ale místo toho nám nějak nabaluje další a svědomí mlčí. Možná se to lhaní dá nacvičit a pak už člověk necítí nic, svědomí je umrtvené. Možná i sám věří že je ukřivděný. Fakt s něčím takovým jsem se dlouho dlouho nesetkal.

pavelka

Re: Stroj času

Příspěvek: # 10935Příspěvek pavelka
čtv kvě 12, 2016 11:46 pm

Pan starosta mi mluví z duše!

Abych se přiznal, také nevím, jak tento problém řešit. Jen se bojím, že ne všechny to obtěžuje, a těm, kterým je to nepříjemné taktéž doporučuji, aby to důrazně odmítli a dali jednoznačně najevo, že je jeho chování obtěžuje.

Chování pana starosty překračuje rámec slušnosti. Mohu se tedy obrátit na Obecní policii Zdiby?

:S

rasputin
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 10939Příspěvek rasputin
pát kvě 13, 2016 7:22 am

Zajímavé je to, že pan starosta má obavy, aby při podepisování petice nedošlo k neslušnosti a odkazuje občany na Obecní Policii, ale jako osobu, řídící obecní policii, ho asi již nezajímají posprejované autobusové zastávky, ničení dopravního značení nebo třeba bordel u kontejnerovišť. Co se nejen zajímat jak opozice prosazuje své politické cíle , zda slušně nebo neslušně, tedy o politiku, ale i zda je dodržován veřejný pořádek? Co tak motivovat OP v této oblasti? Aby odhalili sprejery, vandaly a ty, kteří ukládají odpady mimo vyhrazená místa? Nebylo by to pro obec prospěšnější?

kolodja
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10942Příspěvek kolodja
pát kvě 13, 2016 9:32 am

Připomíná mi to Rudé právo osmdesátých let. :angry

Tohle my platíme??? :head
Myslím Zpravodaj i lidi, kteří se nám smějí z jeho stránek do obličeje... :muscle :bandit

evaze

Příspěvek: # 10944Příspěvek evaze
pát kvě 13, 2016 2:05 pm

Uvedené Slovo starosty je opravdu velmi zábavné, trochu humoru nikdy neškodí. Přesto bych ráda uvedla na pravou míru jeho zmínku o obtěžování občanů obcházením domácností.
Moje zkušenost je totiž úplně jiná. Ve chvíli, kdy mladá žena dávala do schránky informaci o možnosti podepsat petici, byla jsem shodou okolností poblíž. Viděla jsem, že u žádných dveří nezvonila a nikoho neobtěžovala. Sama jsem ji oslovila, abych se dozvěděla, o co se jedná. O žádném přesvědčování nemůže být řeč.
Je velmi záslužné, že se někdo ujal organizování petice a že obětuje své volno předání informací o tak závažném problému, jako je výstavba velkoplošných hal. Děkuji všem, kdo tak suplovali povinnost pracovníků OÚ, především starosty. Jinak bychom se o tom dozvěděli jen z vysílání televize a rozhlasu.
Eva Zemanová

vonasek
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 10945Příspěvek vonasek
pát kvě 13, 2016 2:48 pm

Resp.: vůbec se mi nelíbí, že to všeho opozice šije, lepší by bylo, kdyby zase drželi hubu a já si mohl dělat co chci :bandit

Já chápu, že se to nikomu nehodí do krámu, ale kdyby nikdo z úřadu nedělal levárny, nemusela vy opozice takhle řádit.

Vadí Vám kauza Jordanov (bývalá opičí opozice), vadí Vám haly, vadí Vám kupčení s místy na úřadě? Tak pojďte v úterý do sokolovny a vládnímu uskupení to řekněte!
Martin Vonásek

vonasek
Anonymni Diskuter

Příspěvek: # 10946Příspěvek vonasek
pát kvě 13, 2016 2:50 pm

To je tak vykonstruovaný příspěvek, že mu stan nikdo nemůže věřit :chuckle
Martin Vonásek

EvaH

Příspěvek: # 10948Příspěvek EvaH
ned kvě 15, 2016 10:42 pm

jo, má pravdu, já jsem slyšela, že kdo s peticí nesouhlasil, snědli mu pejska a někteří spoluobčané i vypovídali, že ti co s papíry chodili, znásilňovali ženy a děti
já bych ty internety všechno zakázala taky, je z toho akorát násilí :-)
:chuckle

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10950Příspěvek jenik789
pon kvě 16, 2016 7:42 am

S hruzou zjistuji jak je to presne :nerd

Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Odpovědět