Veřejné osvětlení - a byla tma.... aneb osvětlení v naší obci

Vše co se týká našeho OÚ, starosty, zastupitelů.... prostě vše co k tomu patří
jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Veřejné osvětlení - a byla tma.... aneb osvětlení v naší obci

Příspěvek: # 10240Příspěvek jenik789
čtv říj 15, 2015 7:09 am

Bohuzel dnes v noci 14-15.10.2015 nefungovalo osvetleni v casti Zdiby a to uplne :nech - neni zodpovednost Realityzdiby s.r.o. zajistovat osvetleni v obci? :dance
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: A byla tma....

Příspěvek: # 10246Příspěvek jenik789
pon říj 19, 2015 7:26 am

5 dni stale nekolik lamp na Prubezne nesviti (5 dni od noci uplne tmy)... :nech

Proc maji obcane trpet nad tim, ze osvetleni nikdo za 5 dni neopravil?
Jeník - Jan Česnek

kango
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10248Příspěvek kango
pon říj 19, 2015 9:45 am

Treba uz Jordanov zacal menit keramicke pojistky za jistice a protoze prselo, tak mu zrezly. :cool
Treba by stalo za to se nejdrive podivat po okoli a zjistit, jak to delaji jinde a proc.
Ze je to "jen" kseft pro Jordanova jako vsvimne je jasne kazdemu.
Ze tenhle "elektrikar" o tom nevi vubec nic, to je fakt. Dosud montoval jen domaci osvetleni a s timto nema vubec zkusenosti. Jinak by nemohl prijit s napadem menit funkcni veci za nove. Vsude se to dela postupne, jak jednotlive soucastky dosluhuji, tak se obmenuji. Ale co by Jordanov pro :cash neudelal. :bandit

VRVN-1

Příspěvek: # 10252Příspěvek VRVN-1
úte říj 20, 2015 10:35 am

Už se pomalu posouváme do stavu který všichni rozumně přemýšlející lidi předpovídali.Po 10 :beer se špatně dělá a do hospody to zatím ještě svítí a ostatní :finger .Hlavně když se sypou :cash .

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10253Příspěvek jenik789
úte říj 20, 2015 6:24 pm

Situace je z 19hod dnes 20.10.2015 podotykam ze to není ze zeme daleko vychodu, ale z Prubezne v naší obci.

Z fotek je videt spise kolik svetel od Syslovaku sviti - 1 svetlo. Ty co nesviti jsou v te tme spatne videt :blush

Situace od Syslovaku směr Prazska

Obrázek

******************************************************************************************

Na Prubezne u ulice Topolova směr Prazska

Obrázek

******************************************************************************************

Na Prubezne u ulice Jizni směr Prazska

Obrázek
Jeník - Jan Česnek

jos

Příspěvek: # 10254Příspěvek jos
úte říj 20, 2015 7:59 pm

Vážení návštěvníci webu.
Nepřímo jsem vyzýván ke konfrontaci k tématům zde uveřejňovaných. Musím konstatovat, že jsem se rozhodl poskytnout tomuto médiu, které není korektní natož objektivní. Prostě bulvár nejvyššího stupně a dovolím si konstatoval, kam se hrabe „Blesk“ a jim podobné média.
Tímto žádám veškeré respondenty a je jich velice málo, na jedné ruce je lze spočítat, aby byli tak laskaví, aby své podněty, respektive „útoky“ směřovali na mou osobu, tím je myšleno, fyzický kontakt na telefonické, mejlové spojení. Všichni dva, možná i více, znají tato spojení – nevyužívají ho, proč se bojí?
Požaduji jednu jednoduchou záležitost: utvořte téma JORDANOV!!!!!!
Bude to jednodušší než zakládat nejasná témata, kde bude figurovat Jordanov. To je jen návrh. Naložte s tímto námětem jak se vám uráčí.
Nechci a nebudu reagovat na různá osočení a obvinění z čehosi. Nabízím naprosto korektní jednání a to především osobní a to v jakémkoliv čase. Má-li kdokoliv zájem znát moje argumenty tak ať se ozve na tel. 721340717 a na mejl zdibyreality@seznam.cz.
Závěrem chci podoktnou, že moderátor a majitel tohoto média naprosto podvedl voliče, kteří mu dali své hlasy a doufali, že pozvedne především vedení obce. Prosím, odpovězte si, proč lídr volební skupiny nekandidoval na starostu obce Zdib????? Ptejte se – ne mě, ale pana Česneka a apriorit dalších z členů rádoby „KOALIČNÍ OPOZICE“ – což je pouze zdibská unikátnost-, na skutečnost, že pro ně jsou AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ PENÍZE, a pak prosperita, práce pro Zdiby.
Očekávám Vaše dotazy a přeji Vám odvahu vytočit telefon či napsat mejl.
Štěpán Jordanov
JORDANOV

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10256Příspěvek jenik789
stř říj 21, 2015 6:41 am

jos píše:Vážení návštěvníci webu.
Nepřímo jsem vyzýván ke konfrontaci k tématům zde uveřejňovaných. Musím konstatovat, že jsem se rozhodl poskytnout tomuto médiu, které není korektní natož objektivní. Prostě bulvár nejvyššího stupně a dovolím si konstatoval, kam se hrabe „Blesk“ a jim podobné média.
Tímto žádám veškeré respondenty a je jich velice málo, na jedné ruce je lze spočítat, aby byli tak laskaví, aby své podněty, respektive „útoky“ směřovali na mou osobu, tím je myšleno, fyzický kontakt na telefonické, mejlové spojení. Všichni dva, možná i více, znají tato spojení – nevyužívají ho, proč se bojí?
Požaduji jednu jednoduchou záležitost: utvořte téma JORDANOV!!!!!!
Bude to jednodušší než zakládat nejasná témata, kde bude figurovat Jordanov. To je jen návrh. Naložte s tímto námětem jak se vám uráčí.
Nechci a nebudu reagovat na různá osočení a obvinění z čehosi. Nabízím naprosto korektní jednání a to především osobní a to v jakémkoliv čase. Má-li kdokoliv zájem znát moje argumenty tak ať se ozve na tel. 721340717 a na mejl zdibyreality@seznam.cz.
Závěrem chci podoktnou, že moderátor a majitel tohoto média naprosto podvedl voliče, kteří mu dali své hlasy a doufali, že pozvedne především vedení obce. Prosím, odpovězte si, proč lídr volební skupiny nekandidoval na starostu obce Zdib????? Ptejte se – ne mě, ale pana Česneka a apriorit dalších z členů rádoby „KOALIČNÍ OPOZICE“ – což je pouze zdibská unikátnost-, na skutečnost, že pro ně jsou AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ PENÍZE, a pak prosperita, práce pro Zdiby.
Očekávám Vaše dotazy a přeji Vám odvahu vytočit telefon či napsat mejl.
Štěpán Jordanov
Stepane,

Chapu tve rozhorceni, ale bohuzel tady neresime tebe, volby, zastupitelstvo nebo vedeni uradu, ale dlouhodobe nefungujici svetla. Nastvany by jsi mel byt na servisni organizaci, ktera zajistuje osvetleni. Je skoda, ze tva reakce je natolik agresivni, urazejici a bohuzel i mimo misu. Tzn. ze jsi vlastne napsal ze za dlouhodobe nefungujici svetla vlastne mohou vsichni ostatni, kteri te tim napadaji.
Castka vyplacena jednateli Reality Zdiby s.r.o. je 25.000,-/mesic a za tuto sumu by mel byt kvalifikovany servis. Tim by melo byt jasne komu jde o co :D . V minulem volebnim obdobi dostaval jednatel 5.000,-/mesic.

Toto jsou fakta a ne spekulace

Od dob komunismu je svoboda slova a ta se nekomu holt nemusi libit. Toto forum umoznuje lidem vyjadrit jejich nazory at jsou jakekoliv pokud jsou v souladu s pravidly. Ta moznost je i pro tebe tak kohokoliv jineho.

Jelikoz jsi zastupitel, ktery je soucasti uskupeni, ktera ocernuje veskerou opozici a neumoznuje ji clanky do Zdibskeho Zpravodaje, ocekavam ze si najdete opet "nejakou zarucenou informaci" kterou budete chtit neobjektivne prezentovat v dalsim cisle Zdibskeho Zpravodaje.

PS: pokud nabizis a myslis dodat argumenty proc nefunguji dlouhodobe svetla (udajne nejen na Prubezne), prosim aby jsi je zverejnil k diskuzi a ne jen formou clanku ve Zdibskem zpravodaji, kde se nikdo verejne nemuzue vyjadrovat.
Jeník - Jan Česnek

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10270Příspěvek jenik789
ned říj 25, 2015 3:18 pm

Od noci na 24.10.2015 svetla konecne sviti, dekuji za opravu. I tak se mi to zda jako velmi dlouha doba od pocatku do vyreseni.

A jelikož opet se nic delší dobu nedeje, prinasim další hezky snímek z dnešního dne, který by asi nebyl do tématu "tohle se nam libi". Okolo tohoto svetla chodi nase deti do skoly a dle mého amatérského nazoru je to velmi nebezpecne, protože deti se mohou do toho stourat a radeji nedomyslet mozne dusledky....

Další fakta k "osvetleni" z 4.8.2014 (tzn. dlouho před volbami do zastupitelstva) viewtopic.php?f=31&t=1924#p10269

Obrázek

Obrázek
Jeník - Jan Česnek

rasputin

Příspěvek: # 10275Příspěvek rasputin
úte říj 27, 2015 11:23 am

Zdravím jenik789 ,
Nevíte náhodou, jak se dá takto poničit lampa veřejného osvětlení, samo se to neudělá. Je někdo, kdo se zabývá ničením
veřejně prospěšného zařízení, kdo nám chrání majetek obce? Určitě vznikla škoda a možná protiprávním jednáním. To se jen tak vymění poškozené součásti a zaplatí to daňoví poplatníci? Jak to vlastně funguje?????????????,
Děkuji za odpověď R.

OSZ

Příspěvek: # 10276Příspěvek OSZ
úte říj 27, 2015 11:38 am

To bylo vinou dopravní nehody, kterou vyšetřovala policie ČR. Asi před týdnem.

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10277Příspěvek jenik789
úte říj 27, 2015 2:41 pm

OSZ píše:To bylo vinou dopravní nehody, kterou vyšetřovala policie ČR. Asi před týdnem.
A tyden se nic nedeje, hrozi nebezpeci detem, ktere chodi do skoly. Ten jenom doufat, ze naprava bude drive nez se nekomu neco stane.
Jeník - Jan Česnek

vonasek

Re: A byla tma.... aneb osvětlení v naší obci

Příspěvek: # 10329Příspěvek vonasek
pát lis 27, 2015 3:17 pm

Chtěl jsem se na něco zeptat. Jak jsem pochopil, tak osvětlení v obci "vyhrála" společnost Zdiby Reality s.r.o. Jejím jednatelem je pan Jordanov. Byla koupena Avie z veřejného rozpočtu a tato společnost ji zdarma využívá. Proč ale vánoční osvětlení věší na lampy pracovníci údržby? Přeci nemají se Zdiby Reality s.r.o. žádnou spojitost? Já jen nechápu, že opoziční strany proti tomuto očividnému podvodu něco nedělají?

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10332Příspěvek jenik789
pon lis 30, 2015 8:13 am

vonasek píše:Chtěl jsem se na něco zeptat. Jak jsem pochopil, tak osvětlení v obci "vyhrála" společnost Zdiby Reality s.r.o. Jejím jednatelem je pan Jordanov. Byla koupena Avie z veřejného rozpočtu a tato společnost ji zdarma využívá. Proč ale vánoční osvětlení věší na lampy pracovníci údržby? Přeci nemají se Zdiby Reality s.r.o. žádnou spojitost? Já jen nechápu, že opoziční strany proti tomuto očividnému podvodu něco nedělají?
Pane Vonasku, prijdte na zastupitelstvo a uvidite ze proti nepravostem delame vse co muzeme. Nase prace neni jen verejna (primo na zastupitelstvu), ale i neverejna (zadosti o poskytnuti informaci, schuzky atd...).
Bohuzel vladnouci uskupeni nekdy odmita odpovidat na nase dotazy a pripominky (nekdy i obcanu) - a jejich zastupitele zvedaji ruku jak potrebuji z pozice sily. Mimo jine mela pani co vysetrovala trestni oznameni trefnou pripominku "divne ze nekteri zastupitele hlasuji pro rozhodnuti kteremu vubec nerozumeji a nezajima je to".
Spojitost to mit muze, ale i organy cinne v teto oblasti maji problem dokazat "umysl" - tam je totiz kamen urazu.
Jeník - Jan Česnek

OSZ

Příspěvek: # 10369Příspěvek OSZ
ned pro 27, 2015 6:08 pm

Se zájmen jsem sledoval činnost údržby lamp v ulici Topolová v minulém týdnu. Mám dobrý přehled o lampách v blízkém okolí a proto vím, že lampy pod čísly 00352 a 00353 již delší dobu dělají naprosto totožné věci. Jednou svítí (obě), podruhé nesvítí (obě) atd. Protože jsem minulé úterý viděl, jak u jedné z nich zastavuje vozidlo s výsuvem, těšil jsem se, že to bude opravené. Po krátké době se vozidlo přesunulo k lampě druhé (mimochodem, jak múže tak smrdící vůz mít technickou kontrolu, to nepochopím). To už jsem nevydržel a šel jsem sdělit obsluze (ing. Jordanov ? ), že závada nemůže být ve výbojkách či co tam má svítit, ale - viz výše uvedené poznatky a moje znalosti elektriky - zřejmě v občas chybějící fázi pro příslušné svítidlo .
Tato informace potěšila pracovníka, protože - dle jeho slov - nemá dost lamp. Přesto lampu ošetřil a odjel. Po krátkém čase se vrátil, vysunul plošinu a jednu lampu rozebral. Na víc jsem neměl nervy a odešel s očekáváním, co bude večer. a ejhle - obě lampy svítí !! Radost byla předčasná, druhý den opět tma. A tak se to opakuje s tím, že včera se situace svítí - nesvítí opakovala i v průběhu jednoho večera.
Očekávám, že příští kolo bude vykopání kabelu nebo instalace lamp bezdrátových a říkám si: zlaté ELTODO.
Jiří Neuman
Topolová

rasputin

Re: Veřejné osvětlení - a byla tma.... aneb osvětlení v naší obci

Příspěvek: # 10374Příspěvek rasputin
úte led 05, 2016 12:45 pm

Kolem čtrnácti dnů je nefunkční nově zbudovaná lampa v ulici Na Brnky asi 200 metrů od křižovatky s ulicí Průběžnou.
Nový stožár lampy byl poražen a značně deformován. Zřejmě šlo o dopravní nehodu. Proto by to chtělo do všech ulic umístit kamery a v případě, že by řidič ujel od nehody, snadno by byl strážníky dohledán. Možná by nebylo na škodu umístit
satelitní družici, aby bylo monitorováno celé území, které má v kompetenci OP. Klecany, Větrušice, Husinec, Řež, Sedlec.
Strážníci by mohli monitorovat a hlavně sledovat pohyb všech lidí v každou dobu. Bohužel i těch, kteří se nedopouští žádného provinění proti společenským normám.

Odpovědět