Zase lžou

Zdibský zpravodaj
Odpovědět
VRVN-1

Zase lžou

Příspěvek: # 10358Příspěvek VRVN-1
pon pro 21, 2015 2:28 pm

Tak jsem si přečetl nový Zdibský zpravodaj a zase jsem byl utvrzen kdo vede tuto obec.V článku od místostarosty Jurkeníka Výstavba Hasičské Zbrojnice kde se obul do bývalé starostky jenom lže.Ano rozpočet byl na 1.5 milionu ale už jaksi zapomněl informovat že to bylo za předpokladu když se hasičárna bude stavět svépomocí čily jenom za materiál.Má takto jednat zapotřebí? :dance Také jsem se dočetl že po nezdařeném jednání s DI někdo nechal instalovat 3ks Baliset na Pažskou.Čily je to černá stavba nikým neschválená a jsem zvědav kdo bude platit škody na autě které do toho vrazí třeba si poničí nárazník s přední maskou?U BMW bych to nechtěl platit.Ale asi to bude redakční rada protože článek je nepodepsán tak že ty Balisády dle napsání článku tam dala redakční rada, ale ono je to jedno když si přečtete kdo vní je :ninja
JO a pokud se divíte že u Syslováku a Formanský už přes měsíc nesvítí veřejné osvětlení tak se opravuje podle evropských trendů. :bandit :beer

vonasek

Re: Zase lžou

Příspěvek: # 10359Příspěvek vonasek
pon pro 21, 2015 4:43 pm

Tak téma veřejné osvětlení bych vůbec neotevíral, protože je to naprosto zbytečné. Do oči bijící podvod p. Jordanov vs. p. Tvrdý je neuvěřitelná. Plat jednatele, černá stavba, výběrové řízení na osvětlení, využívání obecní Avie apod. Je až neuvěřitelný, že jim to prochází. Všichni to vědí a nikomu to nevadí. Já jsem například p. Žáčka považoval za slušného člověka, ale pokud tomuto přihlíží, tak už si to nemyslím. :angry

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 10361Příspěvek jenik789
úte pro 22, 2015 12:35 pm

vonasek píše:Tak téma veřejné osvětlení bych vůbec neotevíral, protože je to naprosto zbytečné. Do oči bijící podvod p. Jordanov vs. p. Tvrdý je neuvěřitelná. Plat jednatele, černá stavba, výběrové řízení na osvětlení, využívání obecní Avie apod. Je až neuvěřitelný, že jim to prochází. Všichni to vědí a nikomu to nevadí. Já jsem například p. Žáčka považoval za slušného člověka, ale pokud tomuto přihlíží, tak už si to nemyslím. :angry
Na druhou stranu to volicum asi nevadi, kteří volili uskupeni okolo S. Jordanova, jinak by tito volici jiz davno presvedcili svého "člověka" aby zmenil sve chovani.
Tech "nepresnosti" v poslenim ZZ je trochu vice nez jen ty co tu pisete. Nam jako opozicni koalici je upirana moznost cokoliv publikovat ve ZZ.
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

vonasek

Příspěvek: # 10363Příspěvek vonasek
úte pro 22, 2015 2:58 pm

Tak kvalitu a inteligenci kolegů pana Jordanova opravdu nechci, veřejně, komentovat :x
Spíš mi jde o to, jak se pan Tvrdý může podívat do očí všem svým voličům, kteří mu dali hlas a on se pak spojil se svým, asi největším, protivníkem. To nikdy nepochopím...

Odpovědět