připojení v ulici Pod mezí

Zde pište pokud máte zájem!

Moderátor: tom

Odpovědět
Barbora Varclová

připojení v ulici Pod mezí

Příspěvek: # 1530Příspěvek Barbora Varclová
úte kvě 09, 2006 12:34 pm

Potřebuji se připojit v ulici Pod mezí, na rohu přemyšlenské a šípkové. Na značce je napsáno pokryto zdibynet, tak by tam snad měl být signál. První dům vpravo od přmyšlenské. Anténu mám i AP pro vnitřní síť, potřebuji pomoct s montáží (kabel od antény), nasměrovat, nastavení a kolik mám platit. Spěchá, díky.

tom

Re: připojení v ulici Pod mezí

Příspěvek: # 1532Příspěvek tom
úte kvě 09, 2006 2:41 pm

Barbora Varclová píše:Potřebuji se připojit v ulici Pod mezí, na rohu přemyšlenské a šípkové. Na značce je napsáno pokryto zdibynet, tak by tam snad měl být signál. První dům vpravo od přmyšlenské. Anténu mám i AP pro vnitřní síť, potřebuji pomoct s montáží (kabel od antény), nasměrovat, nastavení a kolik mám platit. Spěchá, díky.
To vypadá dobře - směrem na západ je lesík a na jeho konci vodojem s přípojným bodem. viz. fotka (kousek vpravo od sloupu VN, nad pravým okrajem bílého domku) a tady se asi najdete - to je přímo z vodojemu.

Znáte-li MAC adresu WiFi rozhraní, které se bude připojovat, zašlete mi ho soukromou zprávou a můžete mít přístup v podstatě ihned (máte-li panelovou anténu, stačí ji namířit od oka, síť je viditelná jako "holosmetky.zdibynet" pomocí funkce "bezdrátové sítě" či "Site Survey" apod.).
Jen mě napadá, že máte-li AP určené pro vniřní bezdrátovou síť, často ho už nejde použít pro bezdrátové připojení (většina WiFi zařízení neumí být současně klient a AP zároveň).
Kontakt pro přihlášení zde.

Tom
Naposledy upravil(a) tom dne úte kvě 09, 2006 7:40 pm, celkem upraveno 1 x.

Berny10
Kontaktovat uživatele:

Re: připojení v ulici Pod mezí

Příspěvek: # 1534Příspěvek Berny10
úte kvě 09, 2006 7:38 pm

tom píše:
Barbora Varclová píše:Potřebuji se připojit v ulici Pod mezí, na rohu přemyšlenské a šípkové. Na značce je napsáno pokryto zdibynet, tak by tam snad měl být signál. První dům vpravo od přmyšlenské. Anténu mám i AP pro vnitřní síť, potřebuji pomoct s montáží (kabel od antény), nasměrovat, nastavení a kolik mám platit. Spěchá, díky.
To vypadá dobře - směrem na západ je lesík a na jeho konci vodojem s přípojným bodem. viz. fotka (kousek vpravo od sloupu VN, nad pravým okrajem bílého domku) a tady se asi najdete - to je přímo z vodojemu.

Znáte-li MAC adresu WiFi rozhraní, které se bude připojovat, zašlete mi ho soukromou zprávou a můžete mít přístup v podstatě ihned (máte-li panelovou anténu, stačí ji namířit od oka, síť je viditelná jako "holosmetky.zdibynet" pomocí funkce "bezdrátové sítě" či "Site Survey" apod.).
Jen mě napadá, že máte-li AP určené pro vniřní bezdrátovou síť, často ho už nejde použít pro bezdrátové připojení (většina WiFi zařízení neumí být současně klient a AP zároveň).
S administrativními záležitostmi se obraťte na uživatele Štěpán, s placením na uživatele Fragmaster, technické věci (montáž) může zajistit Berny10, konfiguraci WiFi zařízení já (Tom) nebo také Berny10, HW může dodat Mojmír (Miky).

Tom
V pátek jedu kousek od Vás instalovat do ulice Slunečné.Po instalaci se můžu u Vás zastavit a domluvíme se co je vše potřeba :)
Marek(Berny)

Odpovědět