Koláčový chaos 3.9.2011

Jdete někam na zábavu? Máte informaci o nějaké zábavě? Podělte se s ostaními :-)
Divadlo, disco, cirkus a všechno podobné
Odpovědět
simon
Kontaktovat uživatele:

Koláčový chaos 3.9.2011

Příspěvek: # 7971Příspěvek simon
pát zář 02, 2011 7:11 am

Milí sousedé račte se v sobotu rozkrájet. Nebudete se krájet sami, krájet se bude i divadlo a hudba. Jen pochod a horelezecká stěna jsou osamoceni pouze na Holosmetkách! Proto já jednoznačně preferuji Resatauraci Na Vyhlídce!!! :blush trochu se však obávám, že tam budu sám :sad

http://www.obeczdiby.cz/index.php/kultura/obecni-akce
Obec Zdiby pořádá dne 3.9.2011 zábavné odpoledne pro děti dospělé – Pochod o Zdibský koláč. Od 13 hod bude na hřišti u Restaurace na Vyhlídce na Holosmetkách registrace účastníků pochodu. Pochod bude odstartován v 14.30 hod. Cíl bude opět u Restaurace na Vyhlídce, kde bude pro účastníky připraveno občerstvení. Od 17 hodin bude pro děti připraveno maňáskové divadlo ANNO a zahrají dětem pohádku O princezně Márince.
Děti i dospělí si budou mít možnost nejen prohlédnout, ale i pohladit řadu ochočených exotických papoušků.
K poslechu i tanci bude hrát hudba a pro příznivce horolezectví bude k dispozici horolezecká stěna.
Přijdťe se s námi v sobotu 3.9.2011 na Holosmetky pobavit.

http://www.obeczdiby.cz/
Obec Zdiby a TJ Sokol Veltěž u příležitosti otevření nově zrekonstruovaného dětského hřiště ve Veltěži pořádá dne 3.9.2011 zábavné odpoledne pro děti a dospělé s názvem „Zdibský koláč“. Od 14 hod bude na dětském hřišti u Sokolovny pro malé i velké připraven zábavný program a občerstvení.
Od 15 hodin bude pro děti připraveno maňáskové divadlo ANNO a zahrají dětem pohádku O princezně Márince.
Děti i dospělí si budou mít možnost nejen prohlédnout, ale i pohladit řadu ochočených exotických papoušků.
K poslechu i tanci bude hrát hudba.
Přijďte se s námi v sobotu 3.9.2011 na nově zrekonstruované hřiště pobavit

Vyznejte se na obecních stránkách :wasntme

Šimon Matoušek

kango
Kontaktovat uživatele:

Re: Koláčový chaos 3.9.2011

Příspěvek: # 7972Příspěvek kango
pát zář 02, 2011 10:18 am

:)
Naposledy upravil(a) kango dne čtv úno 20, 2014 10:37 pm, celkem upraveno 1 x.

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 7974Příspěvek jenik789
pát zář 02, 2011 1:00 pm

simon píše:Milí sousedé račte se v sobotu rozkrájet. Nebudete se krájet sami, krájet se bude i divadlo a hudba. Jen pochod a horelezecká stěna jsou osamoceni pouze na Holosmetkách! Proto já jednoznačně preferuji Resatauraci Na Vyhlídce!!! :blush trochu se však obávám, že tam budu sám :sad

http://www.obeczdiby.cz/index.php/kultura/obecni-akce
Obec Zdiby pořádá dne 3.9.2011 zábavné odpoledne pro děti dospělé – Pochod o Zdibský koláč. Od 13 hod bude na hřišti u Restaurace na Vyhlídce na Holosmetkách registrace účastníků pochodu. Pochod bude odstartován v 14.30 hod. Cíl bude opět u Restaurace na Vyhlídce, kde bude pro účastníky připraveno občerstvení. Od 17 hodin bude pro děti připraveno maňáskové divadlo ANNO a zahrají dětem pohádku O princezně Márince.
K poslechu i tanci bude hrát hudba a pro příznivce horolezectví bude k dispozici horolezecká stěna.
Přijdťe se s námi v sobotu 3.9.2011 na Holosmetky pobavit.

http://www.obeczdiby.cz/
Obec Zdiby a TJ Sokol Veltěž u příležitosti otevření nově zrekonstruovaného dětského hřiště ve Veltěži pořádá dne 3.9.2011 zábavné odpoledne pro děti a dospělé s názvem „Zdibský koláč“. Od 14 hod bude na dětském hřišti u Sokolovny pro malé i velké připraven zábavný program a občerstvení.
Od 15 hodin bude pro děti připraveno maňáskové divadlo ANNO a zahrají dětem pohádku O princezně Márince.
K poslechu i tanci bude hrát hudba.
Přijďte se s námi v sobotu 3.9.2011 na nově zrekonstruované hřiště pobavit

Vyznejte se na obecních stránkách :wasntme
Simone,

ze soucasne stranky obce vypadaji tak, jak vypadaji je opravdu hrozne, ze nesplnuji literu zakona/vyhlasky a OU i pres me upozorneni s tim nic neudelal a odpovedeli, ze je vse v poradku.... ale to je na jine tema.

Ale k veci:
Jak jsem jiz psal v jinem prispevku viewtopic.php?f=15&t=1563 bylo cilem vytvorit akci dle puvodniho planu panem Holanem (clen kulturni komise), ale jak to dopadlo se neni cemu divit (nerad bych mu krivdil, jelikoz ho osobne neznam a u jednani jsem nebyl), proto kdyz hrozil prusvih, protoze se divadlo, papousci atd. jiz objednali a penize by se vyhodily oknem, prisel OU s napadem, ze se vlastne nic nestalo a pojal akci jinak - tak, jak je prezentovano v posledni aktualizaci.
Nevim jak ostatni, ale sam chodim pravidelne na brigady Sokola a tohle dle meho "vnuceni" akce se mi prilis nelibi. Jina vec by to byla, kdyby od prvopocatku byla cela akce tak navrzena, coz ale neni.

Ono je to take hlavne o penezich, kdyz mas z ceho utracet, udelas cokoliv. Na nase akce se tezko hledaji vzdycky dobrovolnici, kteri delaji zadarmo a vystupuji zadarmo :wring
Jeník - Jan Česnek
Admin portálu Zdiby ON-LINE http://www.zdiby.cz

Člen Kaštánek Zdiby Z.S. a ZdibyNet, z.s.
Nebojím se říct nebo napsat co si myslím.

Koalice na obdobi 2014÷2018.

OZ

Příspěvek: # 7977Příspěvek OZ
sob zář 03, 2011 12:22 pm

Jeník789:
Ono je to take hlavne o penezich, kdyz mas z ceho utracet, udelas cokoliv. Na nase akce se tezko hledaji vzdycky dobrovolnici, kteri delaji zadarmo a vystupuji zadarmo

Po pravdě to není ani k smíchu,že při brigádě se z obce nikdo neukáže,ale při slavnostním otevření tam stojí obecní pick-up už od rána :yes
Ivan Majer

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 7978Příspěvek jenik789
sob zář 03, 2011 5:14 pm

OZ píše:Jeník789:
Ono je to take hlavne o penezich, kdyz mas z ceho utracet, udelas cokoliv. Na nase akce se tezko hledaji vzdycky dobrovolnici, kteri delaji zadarmo a vystupuji zadarmo

Po pravdě to není ani k smíchu,že při brigádě se z obce nikdo neukáže,ale při slavnostním otevření tam stojí obecní pick-up už od rána :yes
Jooo v tom mas pravdu, jelikoz Zdenek Jurkenik je Sokol, takze ten se neda pocitat a nikdo jiny se zatim neukazal.
Jak jsem psal, kdo ma penize, muze hodne, jelikoz je ciste na nem.

Btw, nevis, proc na webu obce jsou prezentovany jen akce obce??? V casti http://www.obeczdiby.cz/index.php/kultura/osutatni-akce nic neni :O
Jeník - Jan Česnek

OZ

Příspěvek: # 7979Příspěvek OZ
sob zář 03, 2011 7:06 pm

To je jednoduché,nejsou to jejich akce na předvádění,tak co čekáš,je to teda jen můj názor,protože už nejsem od dubna zaměstnancem O.Ú ,musíš se zeptat jinde.
Ivan Majer

simon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 7980Příspěvek simon
ned zář 04, 2011 8:11 am

Vážím si lidí, kteří něco pořádají a kritizovat je, to je nejjednodušší. Kdo nic nedělá nic nezkazí. Přesto však doufám, že bude celá akce řádně vyúčtována a nevyužitá část dotace od obce bude vrácena.
Myslím tím Jeníkem výše jmenovanou dotaci 30000,- na Pochod o zdibský koláč. viewtopic.php?f=15&t=1563
Počáteční projevy jsem prošvihl, možná tam bylo nějaké vysvětlení. Divadélko prý bylo hezké, hasičská pěna je vděčná a počasí tomu přálo. Že nebyl žádný pochod mě mrzí a tak byly koláče od Píchů rozdávané zaměstnanci OU trochu zcestné. Kdyby nebyli papoušci, jednalo by se o běžnou propagaci obce. Že bylo potřeba udělat šou okolo otevření opraveného hřiště chápu a nechci práci dobrovolníků ani příspěvky dárců jakkoli znevažovat.
Naposledy upravil(a) simon dne pon zář 05, 2011 8:52 pm, celkem upraveno 1 x.
Šimon Matoušek

LucieK

Příspěvek: # 7990Příspěvek LucieK
pon zář 05, 2011 4:36 pm

Dobrý den,
ráda bych upřesnila některé informace, které zde zazněly. Sbírku a opravu dětského hřiště jsem organizovala, Zdibský koláč alias otevření hřiště nikoliv, to je čistě záležitost obce. Jak zde Jeník píše, na obci se nepovedlo zorganizovat pochod, tak se trochu "vnutili" na hřiště k sokolovně.
Veškeré finanční prostředky získané na opravu hřiště (výnos sbírky, grant z Fondu T-Mobile i příspěvek od obce) jdou pouze na opravu hřiště, nikoliv na proběhlou akci! Další brigáda se bude konat v průběhu čtrnácti dnů, doufám, že přijde hodně dobrovolníků! Bez nich by to totiž vůbec nešlo. Děkuji! :muscle

LucieK

Příspěvek: # 7991Příspěvek LucieK
pon zář 05, 2011 4:46 pm

Ještě k doplnění, nějak mi to nedá. Celkem bylo dle mých záznamů odpracováno cca 500 brigádnických hodin, a to nevím, kolik času tam ještě strávil Zdeněk Jurkeník mimo oficiální brigády. Na brigádách se střídá pevné jádro členů a příznivců Sokola, tak odhadem 10 lidí. Více bohužel ne, uvítáme mezi sebou i nové lidí, včetně Vás, pane Matoušku! Zdravím!

simon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 7993Příspěvek simon
pon zář 05, 2011 9:13 pm

Děkuji LuciiK za obšírné vysvětlení i za osobní pozvání i pozdrav.
Ve svém příspěvku výše jsem se pokusil dodatečně doplnit, že se mi jedná o vyúčtování dotace na pochod a slibovanou horolezeckou stěnu :( . Pouze nechápu, proč hřiště otevírala obec a né SOKOL. :ninja :dance
Šimon Matoušek

MacFig
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 7999Příspěvek MacFig
úte zář 06, 2011 7:47 pm

A aby tomu zmatku nebyl konec, tak na http://www.zdibskyzpravodaj.cz/?mn_p=3 je uvedeno (asi uprostřed strany):
...
ZVEME VÁS…
19. 8. 2011 od 18.00 koncert Wabiho Daňka na hřišti u Sokolovny ve Veltěži. (V případě špatného počasí proběhne akce ve vnitřních prostorách sokolovny.)
19. 8. 2011 od 20.00 country bál tamtéž
3. 9. 2011 od 7.00 hod. zájezd pro seniory na Orlík a do Bechyně (cena: 200,- Kč; registrace na tel. č. 607 910 258 nebo každé úterý v knihovně)
10. 9. 2011 Pochod o zdibský koláč (registrace od 13 do 14 hodin; start ve 14.30 hodin) od Vila parku v Přemyšlení
24. 9. 2011 oslava 745 let obce Zdiby
...

K tomu "zrušení" akce na Holosmetkách jen doplním:
Na webu obce se objevilo v pátek 26.8.2011 oznámení, které cituje výše Šimon. Jako předseda ZO ČZS Holosmetky, která je vlastníkem pozemku Na Pěkné vyhlídce, jsem začal pátrat, co je to za akci, kdo za ní odpovídá, kolik lidí se má zúčastnit, jak je zajištěna hygiena, odpady, parkování atd. - tedy po věcech, které zjišťuji u každé veřejné akce pořádané na našem pozemku. Obec nic moc nevěděla (telefonát s p. Malinovou), následně mě p. Holan, jakožto údajný organizátor řekl, že je to na veřejném prostranství (prý se ptal někoho v hospodě, zda to tam může zorganizovat a ten mu to povolil :mrk ), nic zajištěného není ("na záchod si mohou lidé skočit do hospody, odpady nebudou, voda potřeba není, auta nebudou - je to akce pro děti na kolech, ...") a organizátorem a odpovědným je obec. Požadoval jsem o písemné sdělení požadovaných údajů ve formální žádosti a tím, že bez znalosti těchto údajů tam žádnou akci nepovolíme. Pominu arogantní odpověď p Holana a třísknutí telefonem. Odpoledne mě volala starostka Hellerová, že akci přesunou k Sokolovně. Ujistil jsem jí, že se v pondělí mohu na OÚ zastavit, společně vyplníme formální žádost (náhled v příloze) a akce může proběhnout. Hellerová však rozhodla, že akce není úplně správně připravena, a proto ji přesunou s tím, že obec by ráda konala akce i jinde než v "centru", a tak jsme se předběžně dohodli, že v klidu připravíme a uděláme 2.6.2012 na Holosmetkách společný (viz dále) "Dětský den". Tím to celé v pátek 26.8.2011 skončilo. Jen jsem ještě v pondělí 29.8.2011 "hodil" na OÚ zobecněnou formální žádost - mohla by se hodit i pro jiné akce na jiných pozemcích.
Dětský den měl na Holosmetkách dlouholetou tradici, jen v posledních letech scházel organizátor (tahoun). Tak proč tuto tradici neoživit - zkušený organizátor je Kaštánek, ZO ČZS Holosmetky má pozemek, zázemí a trochu zkušeností, Sokol má zkušenosti, vybavení a určitě chuť, obec má peníze a může takovou společnou akci "zaštítit". Jakékoliv další organizace, spolky a party zájemců o pomoc se mohou přidat a taková společná akce by mohla mít velký úspěch. Takže zapoměňme na koláčový chaos a začněme s chutí připravovat společný Dětský den 2012. Nabízím koordinaci zájemců o spolupráci, ale klidně i celkovou organizaci (= kdo má zájem, tak mi dejte vědět).
Zbyněk Smetana
Skopec 123
250 66 Zdiby - Brnky
-----------------------------------------------------------------------------
Koalice na obdobi 2014÷2018 (a věříme, že jednotně a společně i pak).

jenik789
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek: # 8000Příspěvek jenik789
stř zář 07, 2011 6:42 am

... tak jsme se předběžně dohodli, že v klidu připravíme a uděláme 2.6.2012 na Holosmetkách společný (viz dále) "Dětský den". ....

doufam, ze to zase nebude akce ze strany Hellerove - tak jsem se rozhodla, tak to tak bude a nikoho se nebudu ptat.... a ja se tam jen ukazu, abych byla politicky videt a kdyby nekdo mel problem z tech, kteri jsou svazani z OU, pak muze odejit "na dohodu" nebo nemusi dostat prispevek do budoucna.
Jeník - Jan Česnek

Odpovědět